От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Ное 2015, 15:13

Да, някои хора не ги бива в това сами да си сложат дивана където трябва и им е необходима професионална помощ. А идеи могат да се намерят лесно вече в интернет. :) Винаги съм харесвала дивани, които не са допрени до стената, но да си призная, не знам как бих успяла да го направя у нас. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот kauda » 10 Ное 2015, 15:43

И аз мисля, в интернет може да се намери всичко, а и съм сигурна, че ако се разрови човек може да си намери и някоя онлайн консултация дори ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот nadqta » 10 Ное 2015, 16:18

kauda написа:И аз мисля, в интернет може да се намери всичко, а и съм сигурна, че ако се разрови човек може да си намери и някоя онлайн консултация дори ;)

Мда, виждала съм модни консултанти, така че би трябвало да има и такива хелпъри за дизайн :helpsos:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Mon_ton » 10 Ное 2015, 17:13

Готино. :) Особено пък по-млади, това е супер идея, и аз ще се разтърся а и мога и сама да си взаимствам идеи :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Nightmare » 10 Ное 2015, 17:44

Mon_ton написа:Готино. :) Особено пък по-млади, това е супер идея, и аз ще се разтърся а и мога и сама да си взаимствам идеи :)

Е, на такива позиции не съм виждала възрастни хора като мен, а имам доста познати в близка до тази индустрия, така че биха помогнали, със сигурност, ако си харесаш някой да ни го препоръчаш после...!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот nadqta » 11 Ное 2015, 18:01

Mon_ton написа:Готино. :) Особено пък по-млади, това е супер идея, и аз ще се разтърся а и мога и сама да си взаимствам идеи :)

Рядко се намира сякаш, по-скоро за съчетаване на цветове и материи - да, но за друго - не, просто защото устройството на повечето жилища е доста остаряло и няма как да се напасне със западните :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Елиза Лазарова » 09 Дек 2015, 10:40

Здравейте на всички!
Аз съм Интериорен Дизайнер с повече от 10 годишен стаж. Мога да говоря дълго по темата, но ще се огранича с няколко изречения. Дали да се справим сами с предстоящ ремонт и обзавеждане или да наемем човек, който разбира от тези неща е въпрос най - вече на светоусещане. Работа на интериорният дизайнер не е само да подреди някакви мебели. Домът ти изглежда, така както изглеждаш и се чувстваш самият ти. Нашата работа е именно да реализираме вашите виждания и да ви насичваме в правилна посока. Да не говорим, че има доста хора, които не знаят какво точно искат. И в допълнение ще кажа: Огледайте се около себе си! Всяки предмет е измислен от някой, и кой е този някой - дизайнер! В този ред на мисли и дизайнерите на дрехи са ненужни на обществото, нали!
И все пак, ако решите да използвате професионални услуги може да се свържете с нас на: http://www.interiorsol.com/
Елиза Лазарова | Интериорен Дизайнер и собственик на Интериор Сълюшънс - студио за интериорен дизайн
http://www.interiorsol.com/
Елиза Лазарова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Дек 2015, 10:18
Местоположение: София

Re: От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Дек 2015, 10:59

Елиза, разгледах снимките из сайта ви, те не са много де. :) Но правите ли за обикновени домове? Аз имам позната интериорен дизайнер, всичко хубаво, но и нейното портфолио едно, отблъскващо. Едни огромни стаи, едно чудо.. :) А българинът главно живее в 3 стаен апартамент и то не особено широк... Скъпо ли е това удоволствие и вие самите избирате ли дали да се захванете с някой проект?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот mimeto90 » 09 Дек 2015, 14:17

rabotnata pchela написа:Елиза, разгледах снимките из сайта ви, те не са много де. :) Но правите ли за обикновени домове? Аз имам позната интериорен дизайнер, всичко хубаво, но и нейното портфолио едно, отблъскващо. Едни огромни стаи, едно чудо.. :) А българинът главно живее в 3 стаен апартамент и то не особено широк... Скъпо ли е това удоволствие и вие самите избирате ли дали да се захванете с някой проект?

Обикновено хората, които си търсят дизайнери, имат възможността да си позволят нещо повече от един простосмъртен на заплата, предполагам се сещаш... :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Elica » 09 Дек 2015, 14:45

Имате ли реални снимки от работата ви?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта