От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

От къде заимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот penny » 24 Апр 2014, 11:44

Последните месеци не издържам на хаоса, който се създава вкъщи! :evil: :evil: Сега се стопля, започнахме да вадим всякакви играчки и буталки, с който излизаме навън, както и тези, с които играе вкъщи! :evil: :evil: :evil: :evil:
Трябва да взаимствам идеи за организацията на дома от някъде, така че да купя мебели, които да са с много чекмедженца, закачалки и подобни! :?

Разбира се, че оглеждах в Икеа, но там повечето подобни кутии са пластмасови, вярно цветни и забавни, но пластмасови! :( А функционалните мебели, от които искам да взаимствам идеи за организация са безбожно скъпи. Имате ли представа дали ще
мога да поръчам на човек, занимаващ се с мебели, дизайн подобен на тези в Икеа и колко по-различна би била сумата им от тази там? :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот lussy » 24 Апр 2014, 11:48

Преди години съм правила кухнята си по поръчка и без да искаме случихме на много читави майстори. По същото време сестра ми правете ремонт на нейната кухня, сега около 10 години по-късно моята е в отлични състояние за разлика от нейната! Така, че търси доверени хора за мебелите, тъй като е важна здравината им ;)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот pepa1974 » 19 Май 2014, 20:13

Абсолютно съм съгласна с lussy - дърводелецът трябва да е изпитан човек, за да направи кухнята здрава и красива, а колкото до Икеа там въобще не са някакви сложни конструкции мебелите, така че във всяка фирма би трябвало да ти направят без проблем проект на мебели като Икеа.Цената обаче би трябвало да е по-висока при самостоятелна поръчка при майстора и по-евтина в мебелния.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Krum » 08 Яну 2015, 16:01

Всичко сам си измислям честно да ви кажа, защото никога няма това, което на мен ми харесва.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Malina » 09 Яну 2015, 13:45

Харесва ми много да разглеждам такива магазини с мебели, любим ми е Моббо, не знам защо съм го харесала толкова, може би защото е много зареден или пространството му е малко, не знам :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Anka » 16 Яну 2015, 16:52

От интернет, в България няма голям избор от идеи, а в нета има всичко :))
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Malina » 09 Юли 2015, 12:12

Anka написа:От интернет, в България няма голям избор от идеи, а в нета има всичко :))

В нета може да се нагледаш на неща, които са чисто финансово неприложими, затова не ги гледам само за да се дразня.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот franky » 09 Юли 2015, 12:51

Malina написа:
Anka написа:От интернет, в България няма голям избор от идеи, а в нета има всичко :))

В нета може да се нагледаш на неща, които са чисто финансово неприложими, затова не ги гледам само за да се дразня.

Толкова много неща можеш да направиш сам за почти никакви пари... а и за такива джаджи за организация на вещи не смятам, че ще е кой знае какво :idea:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот Локумът » 09 Юли 2015, 13:21

Аз сам си ги измислям нещата както на мен ми е удобно хич не се интересувам от предложенията в нета или където и да ебило и съм доволен, всичко е така както на мен ми харесва. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: От къде взаимствате идеи за организацията на дома?

Мнениеот miron » 09 Юли 2015, 14:46

Особено за прибирането на някои неща и аз като локумът сам си измислям, главно използвам разни кутии, които после ръгам под стълбите. :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта