Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот Loreyn » 08 Май 2014, 14:01

Можете ли да предположите в какво се е превърнало киселото мляко Бор Чвор след половин година престой в нещастния ми хладилник? :?

Просто това откритие ме трогна и нямаше как да не го споделя тук, объркана съм, леко разочарована и все пак е факт!
Трябва да приемем, че след като веднъж глобиха фирмата Бор Чвор за съдържащите се растителни мазнини в кисело мляко с друго име – Култура, то те продължават да произвеждат странните си продукти!

Ами ето, да ви покажа снимчици:
V__D300.jpg
V__D300.jpg (18.99 KiB) Прегледано 2864 пъти

това е етикетът, срокът е изтекъл на 05.11.2013

V__D938.jpg
V__D938.jpg (19.93 KiB) Прегледано 2864 пъти

а това е и самото мляко, има много интересен цвят отгоре, лека възкисела миризма, но пък тя събужда слюнкоотделянето (както лимона) :D :D :D
Държа да отбележа, че киселото мляко го открих в хладилник, като през цялото това време от половин година, то не е излизало от там :!: и го открих с плътно прилепено фолио, като извадено от фабриката! :mrgreen:

Ами споделете своите изводи :!: :!: , аз се почувствах длъжна да споделя историята на едно кисело мляко, да не забравим да споменем марката – Бор Чвор и неговата тъжна съдба в тъжния ми хладилник! :!: :mrgreen:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот dessiblond » 08 Май 2014, 14:15

Само мога да те посъветвам, за да не ставаш свидетел на такива гледки, да чистиш хладилника си по-често! :lol: :lol: :lol: :lol: Добре де, шегувам се, но не мисля, че някой може да има адекватен коментар, то просто е факт, предполагам, че 99% от млеката, ако доживеят тази преклонна възраст от шест месеца, ще имат същата съдба! :!:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот djudjanka » 08 Май 2014, 14:31

Много е жалко, знаем си, че киселото мляко не е това, което беше, но чак така... Аз също бях забравила едно кисело мляко покрай празниците и след като го отворих, при изтекъл срок на годност преди месец, все още ставаше за ядене!
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот Loreyn » 08 Май 2014, 14:39

Оооххххх.... не успях да се стърпя - опитах го! Знаете ли, че това мляко, въпреки киселия му мирис си е съвсем наред, вкуса му е по-скоро като на крем, от колкото като на мляко и да подчертая, че не пише, че има нещо различно от краве мляко и закваска!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот Kremiliya » 08 Яну 2015, 15:38

Е това не мога да го повярвам, макар че изобщо не се и учудвам де, много често се случва да забравя киселото мляко у нас, но истинскот такова се разваля за не повече от седмица.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот Elica » 08 Яну 2015, 16:55

Loreyn написа:Оооххххх.... не успях да се стърпя - опитах го! Знаете ли, че това мляко, въпреки киселия му мирис си е съвсем наред, вкуса му е по-скоро като на крем, от колкото като на мляко и да подчертая, че не пише, че има нещо различно от краве мляко и закваска!

Може и след още една година нищо да му няма, не знам какви консерватори и стабилизатори слагат, но представи си щом прясното мляко има срок за годност поне 3 месеца, то киселото може и 2 години да не се развали.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Киселото мляко Бор Чвор след половин година в хладилник

Мнениеот renetka » 24 Апр 2017, 12:37

Който има възможност да си купува истинско мляко от някое село. Дори в околностите на София може да се намерят истинси млечни продукти.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта