Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот lussy » 16 Май 2014, 15:19

Не успях да намеря такава тема във форума за смешните реплики на децата ни, учейки се не само да говорят, но и да използват правилно думите или дивейки се на заобикалящия им свят и асоциациите, които правят непрекъснато!

На децата, които са поотраснали едва ли се помнят подобни реплики, понеже всичко преминава в хода на развитието им, даже се чувствам гузна, че не помня такива на големия ми син :oops: , но се надявам да има мами с по-малки дечица, които с удоволствие ще споделят смешните изказвания на децата!?
Ще започна с моето, тъй като е най-прясно от снощи – къпя аз малката в банята и докато се обърна да взема хавлията и тя се е обърнала да ме проследи, съответно е видяла дупето си, след което следва разбиващата реплика: Мамо, дупето ми е скъсано! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хайде, споделяйте смешните реплики на поотрасналите ви деца, да се посмеем малко, няма всичко да се стоварва на мой гръб хихи!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни децата!

Мнениеот M.Tasheva » 16 Май 2014, 15:27

Обикновено, когато ходим до градината и обратно ползваме тролей, но този път имахме друг маршрут и чакаме автобус. Щерката обаче вижда тролея и се засилва, спирам я и й казвам, че си чакаме този път автобусче, след няма и минута автобуса идва и тя със съжаление констатира - Мамо, тролейчето си е загубило презрамките :D :D
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни децата!

Мнениеот pepa1974 » 19 Май 2014, 19:26

M.Tasheva написа:Обикновено, когато ходим до градината и обратно ползваме тролей, но този път имахме друг маршрут и чакаме автобус. Щерката обаче вижда тролея и се засилва, спирам я и й казвам, че си чакаме този път автобусче, след няма и минута автобуса идва и тя със съжаление констатира - Мамо, тролейчето си е загубило презрамките :D :D

:lol: :lol: :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Mon_ton » 28 Ное 2014, 15:28

Децата са толкова сладки, много обичам да чета такива реплики.
Аз нямам деца все още, но се сещам за една история, която ми разказа моя приятелка, а детето ѝ сега е на 23г. значи сещайте се за кои времена става въпрос! :)
Събрали се приятелки на гости и малкия дошъл и го разпитвали някакви неща от типа на как е що е какво се случва с него и т.н. знаете и от дума на дума детето казало "Искам да порасна, за да пъшкам като мама и тати!" :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Pipilota » 12 Дек 2014, 10:11

Много е тъпо,че не съм си ги записвала репликите имат какво да кажат децата :Р
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот silver933 » 12 Дек 2014, 11:44

Mon_ton написа:Децата са толкова сладки, много обичам да чета такива реплики.
Аз нямам деца все още, но се сещам за една история, която ми разказа моя приятелка, а детето ѝ сега е на 23г. значи сещайте се за кои времена става въпрос! :)
Събрали се приятелки на гости и малкия дошъл и го разпитвали някакви неща от типа на как е що е какво се случва с него и т.н. знаете и от дума на дума детето казало "Искам да порасна, за да пъшкам като мама и тати!" :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Голям срам е било това през 90-те години човек! Направо ...жената трябва да е потънала в дън земя :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Kremiliya » 15 Дек 2014, 15:42

Аз нямам никакви спомени за бисери, които е казвала дъщеря ми! Много жалко наистина, на вашите обаче с радост се посмях :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Elica » 15 Дек 2014, 17:03

Много съм се смяла на такива бисери, имаше един си спомням от някъде го бях чела:
Детето: Мамо, пишка ми се.
Майката : Отиди с баща си, че съм изморена.
Детето: Я, не ми мрънкайййй!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Mon_ton » 16 Дек 2014, 16:10

Elica написа:Много съм се смяла на такива бисери, имаше един си спомням от някъде го бях чела:
Детето: Мамо, пишка ми се.
Майката : Отиди с баща си, че съм изморена.
Детето: Я, не ми мрънкайййй!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Малее, научило се яко. Не знам обаче, ако го е научило от майката бива, ама представяш ли си таткото така да ръмжи, леле леле.... :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Смешните реплики на поотрасналите ни деца!

Мнениеот Elica » 19 Дек 2014, 17:11

Mon_ton написа:
Elica написа:Много съм се смяла на такива бисери, имаше един си спомням от някъде го бях чела:
Детето: Мамо, пишка ми се.
Майката : Отиди с баща си, че съм изморена.
Детето: Я, не ми мрънкайййй!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Малее, научило се яко. Не знам обаче, ако го е научило от майката бива, ама представяш ли си таткото така да ръмжи, леле леле.... :mrgreen:

Да много забавно ;0)) много са сладки децата с техните бисери, наистина са душички :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта