Странните неща от бременността, за които никой не предупреждава

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Странните неща от бременността, за които никой не предупреждава

Мнениеот julianne » 25 Юни 2014, 10:52

Привет, бременни. С напредването на моята бременност осъзнах колко много странни неща започват да ми се случват, за които никой никога не ме е предупредил.

Разбирам, че няма една с една еднакви бременности, но все пак се почувствах наистина странно, когато започнах да губя координация, например. :o тогава се посъветвах с лекарката ми и чак тогава ми спомена, че това се получавало при някои жени по време на бременност.

Друго много странно нещо е, че започнах много често да сънувам водни басейни и животните в тях, като магия е, тогава поговорих с мои приятелки, който вече имат отрочета и се оказа, че и при тях се е случвало често :shock: :shock:

Ще ми бъде интересно да разбера вашите случки за странните неща от бременността, за които никой никога не ви е казал, споменал, предупредил :roll: все още съм на половината от бременността, така че със сигурност ме очакват още странности, докато бебко се появи на бях свят, предскажете какво може да се очаква! :D :D ;)
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предуп

Мнениеот Грохот » 25 Юни 2014, 10:56

Нямам личен опит, но майка ми е разказвала, че когато е била бременна с мен, наред със сутрешното гадене й се е налагало да разучава нова пиеса (тя е цигуларка) и до ден днешен като я свири чувства същия дискомфорт :D :D :D :D :D
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупражд

Мнениеот Kremiliya » 29 Дек 2014, 14:39

Когато бях бременна най-странното беше, че нищо не ми се ядеше, единствения ми дискомфорт ;) Дори ми беше странно, че не ми се случва нищо от нещата, които говореха за бремеността. :) Така че странностите ми не бяха в случващото се, а в липсата на случка :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупражд

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Дек 2014, 16:37

Нищо странно не ми се е случвало и през двете бременности или не съм го отдавала на бремеността си. Единственото странно беше, че съм сънувала едното си дете, докато бях бременна с него :))
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупражд

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Дек 2014, 14:43

Защото за бремеността всичко странно е обичайно, затова никой не предупреждава. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупражд

Мнениеот S_Milenska » 09 Апр 2015, 11:45

Пропуснаха да ми кажат за това, че всичко ще ме дразни и миризмите ще ме побъркват просто :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупражд

Мнениеот Lisica » 09 Апр 2015, 16:19

S_Milenska написа:Пропуснаха да ми кажат за това, че всичко ще ме дразни и миризмите ще ме побъркват просто :)

А вярно ли е, че всяка жена получава хемороиди? :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупреждава

Мнениеот silver933 » 17 Апр 2015, 15:02

:)) Да, най-странното - вкарани от филмите според мен е да тичаш като луд до магазина за череши по 80лв килограма. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупреждава

Мнениеот Andrey » 07 Май 2015, 11:45

моята жена се оплаква от ужасния сърбеж, който има по корема, но за това никой нищо не казва, както и стомашните болки :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Странните неща от бременността, за които никой не предупреждава

Мнениеот Kremiliya » 01 Юни 2015, 16:11

Andrey написа:моята жена се оплаква от ужасния сърбеж, който има по корема, но за това никой нищо не казва, както и стомашните болки :)

О да, това е нищо, честно да ти кажа за бременността май всичко необичайно и гадно е напълно нормално:(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта