Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Harmony » 11 Фев 2015, 13:54

Slavena написа:Искам на сватбата ми да съм с огромна рокля, да има оркестър и да се чува отдалеч, когато идват сватбарите, да се возя в лимузина, да дойде цялото семейство и всякакви познати и непознати и да сме 200 човека, да пее на живо Ивана на сватбата ми и всички обичаи да са спазени.

ХХахахаххахахахаха Ивана към обичаите ли спада, що не кака ти Софка, бре? :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Elica » 11 Фев 2015, 14:14

Slavena написа:Искам на сватбата ми да съм с огромна рокля, да има оркестър и да се чува отдалеч, когато идват сватбарите, да се возя в лимузина, да дойде цялото семейство и всякакви познати и непознати и да сме 200 човека, да пее на живо Ивана на сватбата ми и всички обичаи да са спазени.

НЕ знаех, че все още се намират хора, които да искат целия този цирк! А за Иванка нищо няма да коментирам... :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Lili_pili » 12 Фев 2015, 11:14

И аз искам хубава сватба, в която съм облечена много красиво, има много гости и всичко останало :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Фев 2015, 17:50

моята сватба беше преди 22години и не беше никак лоша, но няма място за сравнение със сегашните :(
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот silver933 » 17 Апр 2015, 14:57

Идеалната сватба е чуждата. :)) Отиваш, хапваш, пийваш, купонясваш и знаеш, че друг си е сложил главата в торбата. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 13:05

silver933 написа:Идеалната сватба е чуждата. :)) Отиваш, хапваш, пийваш, купонясваш и знаеш, че друг си е сложил главата в торбата. :)

Е, не е така, друго си е един ден да знаеш, че е само за теб и че си в центъра на света в този ден!
Хубави снимки, гости, красива рокля с дълъг воал, поздрави и целувки, много пожелания! Красива маса, наредена с различни неща, панделки и всичко останало, романтично и прекрасно, какво по-хубаво от това?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Guppy » 04 Яну 2017, 14:45

Мога да кажа, че моята сватба беше идеална. Беше много забавно при вземането на булката, направо свалиха пантите на вратата и така влезнаха, всичко беше супер, танцът с кумовете беше адски смешен. Приятелките ми бяха приготвили изненади... всичко беше страхотно! :)
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот lussy » 05 Яну 2017, 13:01

Има ли такъв, който не си харесва сватбата? :lol: Нали си я прави по свой вкус и става така, както я е искал. Аз от моята бях доволна, много щастлива бях.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот silver933 » 05 Яну 2017, 13:31

lussy написа:Има ли такъв, който не си харесва сватбата? :lol: Нали си я прави по свой вкус и става така, както я е искал. Аз от моята бях доволна, много щастлива бях.

Има, тези, които майките им правят сватбите. Нашата беше като панаир на лудостта, добре, чеимаше алкохол на корем, че да замязат работите. Още с циганията и с хората пред блока и с музиката към къщата на булката ми идеше да избягам от колата, ама ... пари се бяха дали. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Pipilota » 02 Юли 2018, 14:20

Вскя жена си мисли, че нейната свабта е идеална, полагат се толкова големи усилия. После като минат години, почват се нови идеи, като се види какво не се е харесало в сватбата, може да поискаме да е било друго, но минало заминало. Важното е да ни е весело ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта