Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Frac » 02 Юли 2018, 17:33

Идеалната сватба, ще е вашата, пък каквато и където и да е. Близки, приятели, танци, усмивки, музика. Трето и четвърто коляно са за сеира и клюките. Но мнението на silver933 много ми допадна :) Отиваш, веселиш се и се прибираш!!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот kalinka-kuku » 02 Юли 2018, 18:23

Не съм се омъжвала, но мечтая за сватбата си от малка, наистина! :) Сигурна съм, че ще бъде перфектна. Представям си я през лятото, навън, с лампи, опънати над импровизиран дансинг. С много лавандула,слънчогледи, в жълто, зелено, лилаво.
Без превзети костюми, а всички да са облечени удобно, без излишни прически и суета. Тортата да бъде лека и много свежа, да сме близо до река, да имаме музика, която ни кара истински да танцуваме, да е известна, позната, дори и да не е от стила, който слушам, но да бъде нещо, което ще вдигне хората. :mrgreen:
Ей така си го представям..свежо и лятно! Без ресторанти, без прически, без грим, без нищо излишно, само ние и любовта между нас и между близките ни приятели.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Frac » 03 Юли 2018, 17:42

И на всяка идеална сватба се случва нещо непредвидимо, някой гаф, с който се запомня. И с това също е идеална и различна.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 17:49

Сватба на морето, по-лятна тематика от туй здраве му кажи!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот silver933 » 03 Юли 2018, 17:50

Frac написа:И на всяка идеална сватба се случва нещо непредвидимо, някой гаф, с който се запомня. И с това също е идеална и различна.

да, на моята сватба докараха различна торта, жената само дето не умря :lol: Всичко на сватбата беше синьо - тортата розова :) добре, че хората не обърнаха внимание, надявам се и другите заблудени младоженци да са го приели ок. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Blue_sky » 17 Юли 2018, 17:39

Ех, караш ме да се размечтая. Ако се омъжа, искам да е на някое красиво и романтично място - морето. Но сега като се замисля си представям Слънчев бряг и хилядите боклуци, които излизат от кошчетата и се разпространяват по цялата улица, а това не нито красиво, нито романтично. Добре, да си представим, че все пак съм някъде по нашето Черноморие и съм намерила идеалното място за сватба. Представям си се в красива дантелена рокля с не особено дълъг воал и обградена от най-близките хора. Това е най-важното за едно празнично събитие.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron