Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Грохот » 03 Юли 2014, 15:50

Всяко момиченце си мечтае каква ще е сватбата й и че ще си направи идеалната сватба, аз може би съм от малкото, на които никога не ми е хрумвало за това.

За сметка на това сега половината ми приятелки или вече са се омъжили или сега им предстои това, та и аз започнах да се размечтавам.
Не бих могла да планувам нещо такова без човек до себе си, :lol: но си мисля, че идеалната сватба трябва да се намира на място, което страшно те вдъхновява, било то море, океан, планина, без значение.
Също така смятам, че само най-близките ти трябва да бъдат поканени, а не цялата фамилия с бонус третите ти братовчеди и техните семейства. :mrgreen:

Лично моята мечта за идеална сватба е на остров с много екзотични цветя, плаж и луди танци до сутринта, че и след това :mrgreen: коктейлите ще изглеждат така ;)
Каква е вашата мечта за идеалната сватба, каква трябва да е тя, всъщност едно такова събитие, може ли да бъде идеално? :?
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот draga.mihova » 03 Юли 2014, 15:56

Ако можех да се омъжа отново щях да го направя в много по-скромен кръг от приятелите ни и семейството ми, както и това на половинката ми. Роклята ще е къса, красива и удобна, а шлейфът - дълъг. Що се отнася до мястото бих отишла в друга страна, но не съм убедена, че можеш да се подпишеш извън България, а твоята идея за остров е жестока, нооо... добре, че няма да о повтарям, много пари гълтат тези работи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот rose_92 » 14 Юли 2014, 12:49

Аз вече с нетърпение очаквам предложение..ама не знам кога и дали ще се случи. :lol: Но определено си мечтая вече за сватба, въпреки че съм само на 22 години и на повечето ми приятелки все още не им минават такива мисли през главите. Понеже много обичам морето, та ми е мечта събитието да се случи там обаче не знам това как би могло да стане понеже сме от София и бая скъпичко ще излезе и на гостите за нощувка и път. Но аз и без това не желая да присъстват всякакви знайни и незнайни роднини, предпочитам само най-близките и приятелите ни. Надявам се някой ден мечтата ми да стане реалност. :P
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот annydance » 14 Юли 2014, 13:07

rose_92 написа:Аз вече с нетърпение очаквам предложение..ама не знам кога и дали ще се случи. :lol: Но определено си мечтая вече за сватба, въпреки че съм само на 22 години и на повечето ми приятелки все още не им минават такива мисли през главите. Понеже много обичам морето, та ми е мечта събитието да се случи там обаче не знам това как би могло да стане понеже сме от София и бая скъпичко ще излезе и на гостите за нощувка и път. Но аз и без това не желая да присъстват всякакви знайни и незнайни роднини, предпочитам само най-близките и приятелите ни. Надявам се някой ден мечтата ми да стане реалност. :P

Важно е да вярваме, че ще стане реалност и да си го представяме, то все как ще се случи, поне в това съм се убедила ;) а това с 5-ти братовчеди и техните семейства никога не съм до разбирала :shock: и по 500 човека сватба :shock: :shock: :D :D :D не, че много хора могат да си го позволят в днешно време :lol:
а какво значение имат годините, когато вярваш, че този човек е твоят човек ;) стискам палци за скорошно предложение:)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Snejna » 21 Ное 2014, 09:49

Дам, сватбата е идеална по различен начин за всеки ;) Някои обичат да съберат двеста човека, други не. Ако можех пак да имам сватба, щях да я направя в някоя планина, на бунгала, лятото с открити маси :) :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Lollipop » 03 Дек 2014, 10:48

Мисля, че всяка сватба, когато се слушат младоженците, а не родителите е идеална :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2015, 12:16

Моята сватба беше идеялна! Нито се напрягах през деня, нито се притесняваш, нито нещо вървеше по определен ред, нямаше водещи, всичко беше смях и забава ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2015, 12:49

На моята сватба имаше 200 човека, чак се учудих от къде толкова роднини намерихме! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Andrey » 10 Фев 2015, 14:40

Никога не мисля да се женя, не ме кефи хич идеята, после следва и развод, твърде утежняване на отношенията и на връзката.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Има ли идеална сватба, каква е тя според вас?

Мнениеот Slavena » 11 Фев 2015, 13:04

Искам на сватбата ми да съм с огромна рокля, да има оркестър и да се чува отдалеч, когато идват сватбарите, да се возя в лимузина, да дойде цялото семейство и всякакви познати и непознати и да сме 200 човека, да пее на живо Ивана на сватбата ми и всички обичаи да са спазени.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта