В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот Bambaa » 04 Юли 2014, 11:37

След темата за Малки сладки лъжкини, не можех да не се зачудя за пореден път, в кой герой от филм отривам себе си?! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: мислих, мислих, мислих и реших да влезна в един сериал, например Отчаяни съпруги и да се опитам на открия себе си в една от героините, не успях разбира се, понеже тези образи са твърде крайни.

Вие мислите ли има реално съществуваш човек, който да притежава всички качества на Бри, Линет или някоя друга? Опитвали ли сте се да откриете себе си в герой от някой филм или в няколко?
Не мислите ли, че голямото сходство, което откривате между вас и героите във филмите, може би е съвсем нездравословно? :?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот franky » 04 Юли 2014, 11:39

В ученическите си години ми беше хоби да гледам сериали и съм изгледала доста, но никога не съм се откривала само в един-единствен герой, обикновено съм събирателен образ от доста техни черти.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот MollyDolly » 23 Юли 2014, 13:47

Сега за определен филм и герой не се сещам, но обикновено се откривам в романтичните героини, в който и да е било филм или сериал, ама като съм мяркала различни филми по ТВ-то скоро такива героини не виждам, дали са остарели тези образи :?:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот bojo_kolev » 24 Юли 2014, 10:23

Странно ми е, че аз никога не бих могъл да се олицетворя с някакъв герой от филм... колкото и да е очевадна приликата, просто май не го приемам толкова дълбоко, за да ми се случи :D
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот Andrey » 28 Ное 2014, 13:01

Не мога да се определя, но пък и е много трудна задача да кажеш да аз съм този, може би от няколко филма може да се открием :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот Burborino » 01 Дек 2014, 15:19

Аз съм абсолютна "Сюзън" от Отчаяни съпруги с тази разлика, че мога да готвя :lol: :lol: :lol:
Непрекъснато ми се случват някакви странни неща, спъвам се, падам, непохватна съм и още куп неща. Даже си спомням, че една приятелка ми беше казала, че не е вярвала, че може наистина да съществува някой като нея докато не ме е срещнала :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот Snejna » 05 Дек 2014, 14:50

Честно да си кажа изобщо не знам, сякаш не съм се намерила никъде :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2015, 19:15

Никога не бих могла да се оценя правилно, та да се търся! :)) Честно да си призная - аз съм си уникална просто :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот svetlozara » 22 Юли 2015, 15:00

Не бих могла да кажа къде се откривам, но ми се ще да съм Рапунцел с хубава коса! :lol: :lol: :lol:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: В кой/и герой/и от филми откривате себе си?

Мнениеот puhcheto » 22 Юли 2015, 16:27

svetlozara написа:Не бих могла да кажа къде се откривам, но ми се ще да съм Рапунцел с хубава коса! :lol: :lol: :lol:

О и аз влизам в твоята категория и на мен ми се иска, но съм Донълд Дък :lol: :lol:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта