Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Kaya » 15 Юни 2015, 12:45

Mon_ton написа:
Krum написа:Абе аз като мъж да си кажа, че съм много доволен от тази статистика, да не съм чул някой българин да се комплексира ;)

:lol: :lol: Аз да си призная не бих се оплакала от моя приятел, определено има какво да даде на една жена ;р
Еее , можем само да ви завиждаме! Ако нямаме голяма база данни от къде ще знаем каква е истината.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Rali_hr » 15 Юни 2015, 15:11

Със сигурност на приказки нашите мъже влизат в тая класация, че и я оглавяват! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Апр 2016, 14:37

Rali_hr написа:Със сигурност на приказки нашите мъже влизат в тая класация, че и я оглавяват! :lol: :lol: :lol:

Е, как! Има си хас. Онзи ден четох как един младеж твърдеше, че едва ли не е мнооого над нещата, като обясняваше как при българите сантиметрите са между 17 и 21! Конски впряг направо. :jumpeveryone:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот penelopa » 20 Апр 2016, 09:40

Е, за да направя такова сравнение трябва да съм спала с мъже от поне 5 националности :lol: . Не мисля, че националността определя размера на достойнството. Сигурно при всички има и незадоволителни, и задоволителни :grin: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Май 2016, 13:11

penelopa написа:Е, за да направя такова сравнение трябва да съм спала с мъже от поне 5 националности :lol: . Не мисля, че националността определя размера на достойнството. Сигурно при всички има и незадоволителни, и задоволителни :grin: .

Със сигурност има отражение, същото както пири ръста. Някои са по-високи, други по-ниски. Всичко е генетично заложено в областта. Така е и с достойството. Както по местата с предимно високи хора има ниски, така и с пениса може д аима разлика. Но се гледа средностатистическо.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот klara » 20 Май 2016, 14:55

Попадала съм и на двата вида, тъй че нещата са относителни :lol:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Rali_hr » 25 Май 2016, 10:40

marsu написа:
Rali_hr написа:Със сигурност на приказки нашите мъже влизат в тая класация, че и я оглавяват! :lol: :lol: :lol:

Е, как! Има си хас. Онзи ден четох как един младеж твърдеше, че едва ли не е мнооого над нещата, като обясняваше как при българите сантиметрите са между 17 и 21! Конски впряг направо. :jumpeveryone:

Ами какво да ти кажа, марсу :)... комплексари! :) Била съм с доста надарен мъж, с който не съм изпитвала големи удоволствия, важното е другото - старанието, ама те не го разбират. БНе че размера няма значение, има , но не голямо :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот julianne » 31 Май 2016, 13:58

Размерът има значение дотолкова, доколкото да си пасва с размера на жената. Това във физиологичен план, а иначе уменията и усетът са допълнителното условие :smile: .
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Andrey » 31 Май 2016, 14:11

Rali_hr написа:
marsu написа:
Rali_hr написа:Със сигурност на приказки нашите мъже влизат в тая класация, че и я оглавяват! :lol: :lol: :lol:

Е, как! Има си хас. Онзи ден четох как един младеж твърдеше, че едва ли не е мнооого над нещата, като обясняваше как при българите сантиметрите са между 17 и 21! Конски впряг направо. :jumpeveryone:

Ами какво да ти кажа, марсу :)... комплексари! :) Била съм с доста надарен мъж, с който не съм изпитвала големи удоволствия, важното е другото - старанието, ама те не го разбират. БНе че размера няма значение, има , но не голямо :)

Е, друго си е да има с какво да се похвалиш, не да издавиш нещо там съразмеримо на половин женска длан. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот страстоцвет » 23 Мар 2017, 16:03

Ми това ни е важно за самочувствието, тука често се закачаме на тея теми и все обясняваме колко сме надарени, незнам всички мъже по света дали са така, ама при нас тея разговори не са рядкост и после като се окаже, че са били напразно, голям срам. :jumpeveryone:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта