Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот sofi_black » 04 Авг 2014, 16:21

Няма да споменавам опита си, но не знам какво трябва да се случи (може би втори Чернобил), за да влезнат българските мъже в класациите за най-надарени. :?

Всъщност можете ли да познаете в една такава класация на кое място се намираме? Е, аз прочетох - зная, като предположите, тогава ще кажа!
И все пак не съм убедена, че са много безпристрастни учените измерили резултатите :D :D :D , е добре де - казвам на 13-то място сме в Европа, в класацията за най-надарени мъже, все още ли ви се струва реално?

Ако трябваше да правите класация за най-надарените мъже в Европа, на кое място бихте поставили българските мъже, въобще биха ли влезнали в клаацията?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Nightmare » 04 Авг 2014, 16:25

Естествено, че ще влезнат и то доста по-напред според мен, а и нали уж важното не беше размера, а какво прави с него.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот varlam » 05 Авг 2014, 12:20

По-простите мъже имат по-силна сексуалност, което означава, че с тоталното опростяване, около вас дами, дебнат само сексуални Крали Марковци с невероятни подвизи, които се дължат на възможността да мислят само и единствено за секс.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Andrey » 26 Ное 2014, 14:41

Nightmare написа:Естествено, че ще влезнат и то доста по-напред според мен, а и нали уж важното не беше размера, а какво прави с него.


Е, то ако някой пита, всичките сме супер надарени, ама каква е истината лъсва при едни определени условия :lol: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Krum » 06 Мар 2015, 16:20

Знам ли! :) Но все пак акто мъж ми се иска да го вярвам това, че сме от най-надарение в Европа и то чисто от.. абе да не сме по-назад, не че е от голямо значение. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот maminka » 03 Апр 2015, 16:25

Може и да не са мъжете ни от най-надарените, но съм с впечатление, че добре си вършат работата :D :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот mix_twix » 03 Апр 2015, 16:37

maminka написа:Може и да не са мъжете ни от най-надарените, но съм с впечатление, че добре си вършат работата :D :D

Нали! :))) Не инструментът е важен, а по-скоро майсторът! :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Krum » 06 Апр 2015, 10:56

mix_twix написа:
maminka написа:Може и да не са мъжете ни от най-надарените, но съм с впечатление, че добре си вършат работата :D :D

Нали! :))) Не инструментът е важен, а по-скоро майсторът! :mrgreen:

Е така е, но пък и майстор без инструмент не е никакъв майстор, всичко си е от значение! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот kauda » 07 Апр 2015, 16:02

Не знам дали са най-надарените, но определено повечето имат добри показатели! :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Lisica » 07 Апр 2015, 16:57

Да, моят приятел е много надарен! Със сигурност може да влезе в класациите :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта