Смятате ли, че ще е ефективна онлайн консултацията или тази по телефона с личните лекари?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Смятате ли, че ще е ефективна онлайн консултацията или тази по телефона с личните лекари?

Мнениеот Ginger » 12 Авг 2014, 13:18

online doctor 2 edited.jpg
online doctor 2 edited.jpg (54.8 KiB) Прегледано 375 пъти
Прочетох, че се обсъжда варианта да се установи нова практика за онлайн консултации от личните лекар, както и такива по телефона :?

Не зная дали да се радвам, при положение, че моята лична лекарка ме вкара в болница, при положение, че след два прегледа ми казваше, че нищо ми няма, а аз не можех да дишам, да се храня и спя от гнойна ангина :? т.е. не смятам, че ще са ефективни консултациите с личните лекари, нито онлайн, нито тези по телефона :(

Но в същия момент, как в толкова много от западните страни онлайн консултацията, както и тази по телефона са практика и явно са успешни като метод за справяне в едни по-извънредни ситуации за пациента?
Според вас, има ли бъдеще онлайн консултационен и тази по телефона у нас и как просперира тя на запад?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Смятате ли, че ще е ефективна онлайн консултацията или тази по телефона с личните лекари?

Мнениеот николаев » 12 Авг 2014, 13:27

Толкова са отегчени и освирепели нашите лекари, че никой няма да обърне внимание на състоянието ти и да го вземе на сериозно, просто защото те мързи да отидеш при него, нищо не очаквам от лекарите, само се надявам да съм здрав, за да не се налага да опирам до тях!
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта