Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Finger » 26 Мар 2012, 13:41

С риск да се повторя с коментара си ще споделя с вас 10-тте любими фрази на различните зодии. Все пак ги четем къде ли не, но аз реших, че е добре и тук да ги има.

Овен:
1. По-добре не спорете с мен.
2. Първо ще го направя, а после ще помисля.
3. Там където останалите спират, аз натискам газта.
4. Ще бъда вечно млад.
5. Направи го като мен – и без това няма да го направиш по-добре.
6. Най-трудното е да изслушаш събеседника докрай.
7. Упорството не е порок.
8. Лесно е да се контролира ситуацията, сложно – собствените емоции.
9. Един овен е добре, два овена са много.
10. Не нападам пръв, но не дай Боже да ме засегнат.

Телец:
1. Не ми е жал за парите, дето похарчих, жалко че бих толкова път.
2. Не ми трябва чуждо, не пипай моето.
3. И най-лошият мир е по-добър от най-добрата кавга.
4. Не безпокой този, който се е установил.
5. По-добре красив диван, отколкото красив залез.
6. Яденето е сериозно нещо.
7. Галеното теленце от две майки суче.
8. Когато си втори икономисваш сили.
9. Не мога да понасям запалки-еднодневки!
10. Дегустатор – това е истинското ми призвание.

Близнаци:
1. Днес не съм такъв като вчера.
2. Който владее ситуацията, владее инфомацията.
3. Един акъл е добре, два – още по-добре, особено ако принадлежат на един и същи човек
4. Фигаро тук, Фигаро там.
5. Идета, както и всички продукти, не бива да залежава.
6. Един телевизор, телефон в къщата – хдобре, а три още по-добре.
7. Който не е успял, той е закъснял.
8. Движа се по живота като скутер по вода – без да потъвам, ама затова пък бързо.
9. На пазара не отговарям за пазаруването.
10. Обичам количеството защото за качеството не ми остава време.

Рак:
1. Моят дом е моята крепост.
2. Да глезя другите е истинското ми призвание.
3. От всичко на света е най-добре да се запасиш с търпение.
4. Този, който умее да чакам, постига всичко.
5. Срещай се с приятели вкъщи, а не в кафето.
6. Нищо не стопля така душата както вида на пълен хладилник.
7. П-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи.
8. Тежко се живее там, където няма къде да се скриеш.
9. Нося навсякъде миналото на гърба си.
10. Нима едно палто се износва за 20 години?

Лъв:
1. Ще ви поведа към светлата далечна шир.
2. По-добре да помагаш, отколкото да ти помагат.
3. Добри маниери – половин успех.
4. Слънцето свети за Лъвовете.
5. По-добре хубава длъжност и кабинет, отколкото добра заплата.
6. Обичам да печеля много, но и да харча много.
7. По-добре да имаш у вас роял, отколкото пияно – пък дори и да няма кой да свири на него.
8. Въпреки приветливия си вид, в душата си съм диктатор.
9. Ако ще се прави нещо – да е по-голямо.
10. Защо ви е слънце, щом аз съм с вас????

Дева:
1. С труд и търпение всичко се постига.2. Скромността краси не само девойката, но и девата.
3. Всеки живее за себе си, но служи на другите.
4. Навсякъде е нужен ред – и в мислите, и в кухнята.
5. Докажи ми определено логично, че сме създадени един за друг.
6. Кривият таван направо ме побърква.
7. В големите мащаби се губя.
8. Не мога да извадя костилките на цяла кофа череши.
9. Във всяка Дева се крие истинска дама.
10. Мухоморката трябва непременно да бие на очи, а бялата гъба и така си е добре.

Везни:
1. Без партньор съм като без ръце.
2. Най-противното нещо е да се спори.
3. Побеждавай съгласявайки се.
4. Принципни са само глупаците
5. Ще въвлека който и да е в каквото и да е.
6. Красотата ще спаси света.
7. Всичко трябва да се прави с настроение.
8. Най-трудното е да направиш избор.
9. Не над всички \“i\“ трябва да се постави точка.
10. И сега не знам дали съм за белите или за червените.

Скорпион:
1. Жалко е когато няма кого да ужилиш.
2. Всяко събитие е като дивана: в него винаги има скрити пружини.
3. За усмивка трябва да има сериозна причина.
4. Можеш да се освободиш от всичко, но не и от собствените си страсти.
5. Пея своите любовни песни на бойното поле.
6. Не всеки може да издържи погледа ми.
7. Моите страсти рядко се показват навън – като акула, която рядко излиза на повърхността.
8. Светът ще пропадне без рицари.
9. Не всички Отел-ловци са се появили на този свят!
10. Приличам на кактус – моето приказно цвете се отваря само за избрани.

Стрелец:
1. Трябва да има много добри хора.
2. На когото съм длъжен прощавам всичко.
3. Най-прекрасната отпуска е околосветското пътешествие.
4. Главното в проблема е неговият мащаб.
5. Не е възможно някой да ми се сърди.
7. Угризение на съвестта? Какво е това???
8. Задълженията красят само посредствените хора.
9. Глупаво е да се притесняваш предварително. Дайте да оправим нещата.
10. Който не си изпълнява задълженията просто трябва да ги изпълнява.

Козирог:
1. Не съм гонче, нито състезателен кон. Аз съм маратонец.
2. И сам воинът е воин.
3. Не нарушавай законите – ще услужиш на някого, но ще хванат теб.
4. На мен ми трябва малко. Моето имущество е огледалото на моите успехи.
5. Животът прилича на влак, който пристига на всяка гара точно по разписание.
6. Приятно е да мислиш за далечни страни докато си седиш вкъщи.
7. Истинският Козирог се познава като коняка – по това колко е отлежал.
8. Струва си цял живот да драпаш към върха пък дори и само за да плюеш веднъж долу в ниското.
9. Само аз се подмладявам с годините.
10. Бавно, бавно, но като хвана – не пускам. .

Водолей:
1. Колко скучно е да приличаш на другите!
2. Щом съм те измислил, стани такъв, какъвто искам.
3. Предразсъдъците са измислица на глупаците.
4. Бъдещето просто трябва да бъде прекрасно.
5. Трудно е да бъдеш ангел, но трябва!
6. Доброто намерение е по-важно от добрите дела.
7. За да станеш новатор трябва първо да забравиш за традициите.
8. Секс? В жиеота има и по-важни неща.
9. Първо приятели, после семейство… ако разбира се остане време.
10. Няма по добър и по-бодър от мен.

Риби:
1. Да почувстваш е по-важно, отколкото да помогнеш.
2. Не мога да се откажа от алкохола, както и рибата от водата.
3. Редът е измислен от скучните хора.
4. Не отлагай за утре това, което може да се отложи за вдругиден. .
5. Малко ли е, че съм обещал…6. Да бързаш докато работиш е все едно да гълташ без да дъвчеш.
7. Готов съм да разбера всички, само не и себе си.
8. При буря върбата се огъва, а дъбът пада.
9. Всички знаят, че съм зает, но малко знаят с какво точно.
10. Не ме притискайте! Ще ви се измъкна като риба!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот teddy » 26 Мар 2012, 16:29

Finger написа:С риск да се повторя с коментара си ще споделя с вас 10-тте любими фрази на различните зодии. Все пак ги четем къде ли не, но аз реших, че е добре и тук да ги има.

Много ме развесели с тези любими фрази :D И има голяма доза истина в тях между другото :roll:
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот SunFlower » 02 Апр 2012, 14:32

С риск да се повторя тъй като темата е доста дълга и гледам, че всеки слага каквото е намерил в нея искам да поделя как можете да намерите своята половинка според зодията. Това важи еднакво и за мъжете и за жените.

Лесно ще завоювате жена Овен, ако сте властен и самоуверен, съветват американски астролози. За мъжа Овен е достатъчно да покажете, че не ви интересува, и е ваш.

Жената Телец не се трогва от романтични жестове - просто я заведете на вечеря. А мъжът Телец обича да се чувства покровител, затова насреща му трябва да има беззащитно създание.

Няма рецепта за жената Близнаци, защото постоянно се променя - просто опитайте няколко варианта, докато успеете. Мъжът лесно може да бъде свален с разголен тоалет.

Достатъчно е жената Рак да чуе, че е всичко за вас, и ще се затича към спалнята. Мъжът Рак се омайва от излъчването на нежност.

Дама Лъв може да бъде покорена с торба скъпи подаръци, а мъжът - само ако му отказваш секс.

Жената Дева влиза в спалнята само след сватбата, а мъжът от тази зодия може да бъде свален, като му се вречете в робско покорство.

Дамите Везни се прехласват от романтични жестове, а мъжете мечтаят за майчински настроена партньорка.

Скорпионката сама се натиска на мъжете, а Скорпионът е винаги готов да го направи с всяка.

Дамата Стрелец е ваша след романтична вечеря, а мъжът - ако му обясните, че цял живот сте искали да бъдете с него.

Жената Козирог сама избира партньора си - там няма шанс никаква стратегия. Мъжът от тази зодия е ваш, ако му покажете, че се прекланяте пред гениалността му.

Водолейката ще се мушне под завивките само с интелектуалци, а мъжът трябва да бъде преследван, за да се чувства значим.

Дамата Риби е находка - ваша е, стига да й покажете, че наистина я искате. Мъжът Риби може да бъде атакуван само с романтика.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот hera_00 » 04 Апр 2012, 16:43

Здравейте дами, попаднах на много интересна класификация, направена според зодията на човека, а именно от какво боледуват най-много представителите на всяка зодия. На мен лично ми се стори доста интересно и затова споделям с вас. :)

Овенът владее горната част на главата. Слабите места са главата, мозъкът, очите, костите на черепа и лицето, мускулатурата на глава и тялото, жлъчката. Овните трябва да внимават с нервите и кръвоснабдяването на главата. Трябва да се пазят и от травми на главата, със и без загуба на съзнание, както и от фрактури на черепа.

Козирогът владее структурната функция в организма. Слабите му места са костите, ставите и кожата. Те често имат проблеми със зъбите и особено колената. Върху Козирозите влияние оказва Ракът. Заради него Козирозите имат проблеми с храносмилането и съответните зони на Рака.

Водолеят владее ритъма и цикличността в процесите в организма, пулса, малкия и гръбначен мозък. Водолеите имат проблеми с подбедриците и глезените. Те усещат влиянието на Лъва - нарушения в ритъма на сърцето и сърдечни проблеми. Основен проблем на третодекадните Водолеи са кръв и кръвотворни органи, затова те често страдат от анемии, левкемии, глаукома и повишено вътреочно налягане.

Основните проблеми на Рибите са психиката и духовният живот. Те имат отношение към нервната система, кръвообращението и белите дробове. Тази зодия владее още стъпалата, пръстите на краката, съединителната тъкан и лимфата. Възможно е да се появят и инфекции в пикочно-половата система, както и заболявания в коремната област. Те имат предразположеност към зависимости - алкохол и наркотици.

Телците са предразположени към проблеми с долната част на главата и черепа, устата, носоглътката, сливиците, евстахиевите тръби, небцето, щитовидна жлеза и слепоочията. Проблеми със слюнчените жлези и евстахиевите тръби. Възможни са и заболявания на синусите и ушите.

Близнаците владеят горната част на торса. Слабите им места са раменете, ръцете и дланите. Възможни са заболявания на дихателния апарат, нервната система и капилярите.

Ракът е предразположен към проблеми с храносмилане и храносмилателна система като цяло. Слабите му места са стомахът, гръдният кош, диафрагмата и лигавиците. Възможни са и заболявания на гърдите, млечните жлези и лимфната система.

Лъвовете трябва да пазят сърцето си. Възможно е да имат проблеми с кръвообращението, аортата и коронарните съдове.



Девите са застрашени от проблеми с процесите на асимилация и десимилация на хранителните вещества в големите органи като черва, слезка и коремния нервен сплит

Везните често страдат от проблеми с отделителните процеси и солевия обмен, бъбреците, пикочните пътища, пикочния мехур, лумбалния сегмент от гръбначния стълб и вазомоторни проблеми.

Скорпионът владее половите, репродуктивните и детеродните органи, затова и предимно там са слабите му места. Анусът, жлъчният мехур, простата и матка (изобщо органите от т.нар. малък таз) са областите, за които представителите на зодията трябва да са особено внимателни.

Родените под знака на Стрелеца са предразположени към проблеми с процесите на асимилация, растеж и отлагане на излишни вещества в кръвта. Представителите на знака също трябва да внимават за проблеми с таза и бедрата.
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот lallali » 11 Май 2012, 16:37

Аз също съм доста запалена по зодиите. Чета хороскопи, сравнявам, търся идеалните съчетания, не че те са възможни де. Искам да попитам с кои зодиакални знаци бих могла да създам истинско приятелство. Аз съм зодия лъв с асцендент дева. Ако някой е наясно, да ми пише :)
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот sianna » 13 Май 2012, 15:11

lallali написа:Аз също съм доста запалена по зодиите. Чета хороскопи, сравнявам, търся идеалните съчетания, не че те са възможни де. Искам да попитам с кои зодиакални знаци бих могла да създам истинско приятелство. Аз съм зодия лъв с асцендент дева. Ако някой е наясно, да ми пише :)


Аз не мисля, че приятелството се случва според зодията. Всичко зависи от хората. :) Аз също се интересувам от астрология, но не мисля, че приятелството може да се определи от зодията. Така би било прекалено лесно и сигурно, а сигурни неща в този живот няма. Най-сигурният начин да разбереш качеството на едно приятелство е времето. 8-) 8-) 8-)
Аватар
sianna
 
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Окт 2011, 11:15

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Камелия » 23 Май 2012, 09:54

До сега четях хороскопа си само за забавление, но от както една колежка ми изчисли асцендента започнах сериозно да се замислям, над това дали няма някаква зависимост на часа на раждане и местоположението на луната.Аз съм зодия везни с асцендент Близнаци, така,че може да ви стане ясно що за човек съм. Противоречива до няма и къде и вечно колебаеща се!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Невена » 31 Май 2012, 15:52

Аз съм зодия скорпион с асцендент лъв. За тези, които не разбират искам да кажа само, че тази комбинация е голям кошмар... :P :P :P От много години се интересувам от зодии, дори мислех да запиша специални курсове. Прочела съм доста неща и смело мога да кажа, че в астрологията като наука има огромна доза истина.
Аватар
Невена
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2012, 16:16

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот peter pan » 06 Юни 2012, 14:16

А знаете ли, че на всяка зодия съответстват определени камъни и е хубаво да съобразяваме това, когато избираме бижутата си? Ето ги и тях:

Зодия Овен - гранат, яспис, аметист, розов кварц, топаз
Зодия Телец - ахат, амазонит, карнеол, кехлибар, корал, малахит, розов кварц, соколово око, хризопраз
Зодия Близнаци - ахат, аквамарин, аметист,апатит, карнеол, котешко око, оникс, топаз, флуорит, унакит, оливин, хризокола, цитрин
Зодия Рак - авантюрин, аметист, гагат, кехлибар, лабрадорит, лунен камък, оникс, тигрово око, хризопраз, яспис
Зодия Лъв - апатит, гранат, опал, кехлибар, лабрадорит, планински кристал, оливин, сардоникс, тигрово око
Зодия Дева - котешко око, сардоникс, оливин, цитрин, яспис
Зодия Везни - аквамарин, амазонит, азурит, лазурит, опал, лунен камък, планински кристал, розов кварц, унакит
Зодия Скорпион - аметист, корал, лабрадорит, малахит, серпентин, тигрово око, топаз, яспис
Зодия Стрелец - аметист, лазурит, сапфир, содалит, обсидиан, флуорит, халцедон
Зодия Козирог - ахат, аметист, азурит, галенит, обсидиан, опал, оникс, сапфир, корал, хризопраз
Зодия Водолей - аметист, лазурит, лабрадорит, обсидиан, планински кристал, сапфир, соколово око, флуорит, хризокола
Зодия Риби - Аквамарин, Гагат, Александрит, Аметист, Лунен камък, Розов кварц, Топаз, Турмалин, Халцедон
peter pan
 
Мнения: 25
Регистриран на: 06 Юни 2012, 12:43

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот the princess » 06 Юни 2012, 15:17

peter pan написа:А знаете ли, че на всяка зодия съответстват определени камъни и е хубаво да съобразяваме това, когато избираме бижутата си? Ето ги и тях:

Зодия Овен - гранат, яспис, аметист, розов кварц, топаз
Зодия Телец - ахат, амазонит, карнеол, кехлибар, корал, малахит, розов кварц, соколово око, хризопраз
Зодия Близнаци - ахат, аквамарин, аметист,апатит, карнеол, котешко око, оникс, топаз, флуорит, унакит, оливин, хризокола, цитрин
Зодия Рак - авантюрин, аметист, гагат, кехлибар, лабрадорит, лунен камък, оникс, тигрово око, хризопраз, яспис
Зодия Лъв - апатит, гранат, опал, кехлибар, лабрадорит, планински кристал, оливин, сардоникс, тигрово око
Зодия Дева - котешко око, сардоникс, оливин, цитрин, яспис
Зодия Везни - аквамарин, амазонит, азурит, лазурит, опал, лунен камък, планински кристал, розов кварц, унакит
Зодия Скорпион - аметист, корал, лабрадорит, малахит, серпентин, тигрово око, топаз, яспис
Зодия Стрелец - аметист, лазурит, сапфир, содалит, обсидиан, флуорит, халцедон
Зодия Козирог - ахат, аметист, азурит, галенит, обсидиан, опал, оникс, сапфир, корал, хризопраз
Зодия Водолей - аметист, лазурит, лабрадорит, обсидиан, планински кристал, сапфир, соколово око, флуорит, хризокола
Зодия Риби - Аквамарин, Гагат, Александрит, Аметист, Лунен камък, Розов кварц, Топаз, Турмалин, Халцедон

Зодия Везни съм и в действителност страшно харесвам Аквамарина като камък, имах обеци с аквамарин, но ми ги откраднаха :(
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта