Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Gorica23 » 30 Мар 2015, 12:19

Повечето казваме, че не вярваме, но при фсички положения ни влияе, когато прочетем нещо за зодиите. Винаги намирам съвпадения.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот S_Milenska » 30 Мар 2015, 12:50

Gorica23 написа:Повечето казваме, че не вярваме, но при фсички положения ни влияе, когато прочетем нещо за зодиите. Винаги намирам съвпадения.

Не е така точно, ако не вярваш в зодиите не вярваш, но си права, че винаги има съвпадения, особено за характеристичките на зодиите ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Gold » 30 Мар 2015, 14:25

Аз пък смятам, че зодиите имат значение и наистина те много определят един човек. Вярно, че е субективно и не могат всички хора да се слагат под един знаменател, но повечето неща са общовалидни.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот веселказасмяна » 30 Мар 2015, 14:36

Gold написа:Аз пък смятам, че зодиите имат значение и наистина те много определят един човек. Вярно, че е субективно и не могат всички хора да се слагат под един знаменател, но повечето неща са общовалидни.

Прав си, май при повечето, които мъдрят хороскопите е добра стратегия да пишат какви ли не общовалидни неща!
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот mix_twix » 30 Мар 2015, 14:41

веселказасмяна написа:
Gold написа:Аз пък смятам, че зодиите имат значение и наистина те много определят един човек. Вярно, че е субективно и не могат всички хора да се слагат под един знаменател, но повечето неща са общовалидни.

Прав си, май при повечето, които мъдрят хороскопите е добра стратегия да пишат какви ли не общовалидни неща!

Не съм съгласен, тук във Фрамар хороскопа е много верен, почти винаги седмицата ми се движи според прогнозите! :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Afrodita87 » 21 Апр 2020, 00:07

Здравейте! На този сайт, като влезнете в раздела статии, може да видите една статия за Астрологията и темперамента https://www.khoroskop.com Малко по-необичайна е, но пасва на темата))

В психологията, както добре знаете, има четири основни типа темперамент: холерици, сангвистици, флегматици и меланхолици. За обикновените психолози, ако не познават човека добре, трябва да разчитат на различни тестове. Докато един астролог може да определи психо-физическите характеристики на човек само чрез личния му хороскоп. Единствената необходима информация е: точното време и място на раждане
Afrodita87
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Ное 2019, 14:46

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта