Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 15:31

delinda написа:
kriskiss2001 написа:Ами да ти кажа преди време съм чел, но не познаха за мен, може би беше 1 от 6, което нищо не е, човек си е индивидуален, всичко зависи от начина му на живот, приятелите, средата, зодията сама по себе си е матрица за глупости според мен

Крискис, астрологията разглежда човека като индивидуалност. Тук няма матрици и това е ясно за всеки, който поне малко се е позаинтересувал от темата. Все пак не бива да забравяме, че астрологията е вид наука, а не оракулски гадания.

Добре го каза, наука и то грешна наука, който вярва нека си вярва. Аз лично не
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

От какъв мъж се нуждае жената, според зодията си...

Мнениеот amfibiq » 03 Ное 2011, 13:23

Изображение

Според астролозите зодиакалните знаци влияят не само на характера на жените, но и на техните желания и мечти, касаещи интимния им живот. Какво очаква една жена от мъжете:

Жената -Овен: Тя иска да види до себе си истински мачо, герой- страстен и напорист. В същото време с удоволствие ще вземе инициативата в кревата и с интерес ще наблюдава, как реагира партньорът й. Тези жени са склонни на експерименти в секса и с готовност ще се отправят с партньора си в пътешествие по страниците на Кама Сутра.

Жената- Телец: Тя обича дългите прелюдии, ласките и нежността. Ще позволи на партньора си да бъде лидер, само ако той съчетава мекост и мъжественост. Няма сама да предложи да експериментирате нещо в кревата, но ако ви обича и уважава, ще приеме да пробва нещо ново, стига да й е подсказано елегантно. Тогава с радост ще откликне.

Жената – Близнаци: Тя с лекота ще се отдаде на сексуално приключение, но в същото време няма да забрави да подаде на мъжа презерватив. В леглото тя е несдържана, обича гръмките викове и нестандартните пози. Жената Близнаци не рядко провокира мъжа да стигне до крайност. Прави го така, че той да не се усети. Тя обича не само да прави секс, но и да говори за него.

Жената -Рак Тя е достатъчно консервативна, готова е да предостави на мъжа ролята на завоевател, както и на водещ в леглото. Сексът с тази жена няма да предизвиква фойерверки, но затова пък мъжът ще се чувства с нея винаги уютно и удобно. Тя ще насити секса с традиции и ритуали, които ще изпълнява всекидневно.

Жената-Лъв: Тя ще търси сред мъжете само „царят на зверовете”, безусловно успешен не само в кариерата, но и в личния живот. Нея трябва да я завоюваш, а в леглото – да се придържаш към същата тактика. Неудачи и провали са недопустими. За тази жена не са важни толкова позите и видовете секс, главното за нея е да получава потвърждение, че партньорът й е истински мъж.

Жената -Дева: Тя чака от мъжа прямота и честност, особено в секса. С нея избягвайте тайните и недомлъвките, а за интимните планове трябва да й се съобщава предварително и подробно . Девите са стеснителни и покорни, но по правило не за дълго. Мъжът трябва да им предлага различни варианти, от които те, след размисъл, ще си изберат най-подходящия. А да овладеят харесалата им техника в секса, няма да им е трудно.

Женната – Везни: Тя се намира в постоянно „търсене”. Мъжът може да я задържи до себе си, само ако всяка вечер изкарва нещо ново от арсенала си, което ще я заинтригува. Такава жена обича да набира опит и след това да проверява на практика наученото. Привлича я разнообразието на партньори, но този, когото счита недостоен за себе си, няма да го допусне в леглото си.

Жената -Скорпион: Тя е сексапилна и чувствена, но от мъжа очаква преди всичко сериозност в отношенията. На този, когото избере, тази жена позволява много, дори нестандартни форми на секс. Партньорът й трябва да бъде неуморен, ненаситен и страстен. В същото време не трябва да си въобразява, че ще доминира винаги в кревата.

Жената -Стрелец: Тя обикновено цени в секса не разнообразието на самия процес, а мястото, на което това се случва. Възбуждат я опасните ситуации, в които може да изпита интимно удоволствие. Тя обича риска и „лова на мъже”. При това повече я интересуват бъдещите победи, отколкото попадналият в ръката й вече „плод” на усилията й.

Жената -Козирог: Тя се „разгорещява” по правило чак на средна възраст.Тогава е склонна да има повече от един партньор. В младостта си такава жена може да е скована и хладна, и донякъде да се страхува от секса. Трябва й търпелив и спокоен партньор, готов да прави секс с нея толкова, колкото й е нужно. Или такъв, който сам предпочита в леглото еднообразието и простотата.

Жената -Водолей: Преди да допусне мъжа в леглото си, тя трябва да е сигурна, че той не й е само сексуален партньор, но и другар, и приятел, и че цени не само тялото й. Този, на когото тази жена се довери, няма да скучае с нея в леглото никога. На жената Водолей й е нужен партньор без комплекси и с огромна фантазия, винаги готов заедно да пробват и да постигнат нещо ново, неочаквано и екстремално. В същото време тези жени ценят нежността и грижата.

Жената -Риба: Тя предпочита спокойните, но в същото време- инициативни и решителни мъже. Тази жена ще се зарадва на един еротичен масаж, който ще й позволи да се отпусне. Тя харесва активността на партньора, това той да я завоюва. В същото време често се оказва водеща в леглото, стига партньорът й истински да й е харесал. Рибите обичат традиционния секс, но и разнообразието в позите. Не се отказват и от приятни сюрпризи.
Аватар
amfibiq
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2011, 21:32

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот lallali » 04 Ное 2011, 11:58

някой има ли представа до колко успешна е връзката между лъв и скорпион
Аватар
lallali
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Мар 2011, 12:47

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот d_2 » 04 Ное 2011, 13:01

Аз имам представа. НЕ! НЕ! НЕ! Не е успешна. Това са два знака, който винаги ще се сблъскват по между си.....
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

За зодиите с малко хумор

Мнениеот hera_00 » 14 Ное 2011, 16:20

ОВЕН
Характерна черта: пламенност
Любима фраза: Действай пръв!
Девиз: Животът е кратък...трябва да побързам!
Овенът никога не мисли какво ще прави, освен ако някой не се окаже по-бърз от него. Затова се движи така устремено напред, че ако друг стигне до целта наравно с него, той води поне с една глава. Действай пръв! Овенът преминава от чувства към действие без много-много разсъждения: хвърля се от трамплина и по средата на скока си дава сметка, е басейнът е празен,...но какво от това! Думата “провал” не съществува в речника му. След удара в дъното се изправя с достойнство и казва с лек оттенък на цинизъм: “Е, няма ли най-после да смените тази вода, че много се е втвърдила!”

ТЕЛЕЦ
Характерна черта: неизчерпаемо търпение
Любима фраза: Мисля, после настоявам!
Девиз: Животът е кратък...наслаждавай му се бавно и ще трае повече!
Когато върви, Телецът не повдига единия си крак във въздуха, ако другия не е стъпил на пода. Затова не толкова ходи, колкото с всяка крачка създава нова история. Овенът се хвърля в басейна, без да гледа, а Телецът, още преди да се качи на трамплина, знае името на архитекта, предприемача и строителните материали, качеството на водата и точната температура – чак след това скача. Овенът действа пламенно и целенасочено, а Телецът упорито и неотстъпчиво. Овенът иска цял свят да му се подчини, а Телецът с безкрайното си търпение изчаква останалите да си променят мнението. Затова връзката им би могла да бъде:
Овенът казва на Телеца, който стои на десет метра от него: “Ела тук!” (Чиста проба непоколебимост.)
На което Телецът отговаря: НЕ! (Чист инат.)
Продължението на връзката им би било такова:
Овен: Ела тук!
Телец: (без да мърда) Не!
Овен: (пристъпва две крачки) Ела тук...!
Телец: (без да мърда) Не!
Овен: (пристъпва две крачки) Ела тук...!
Телец: (без да мърда) Не!
Овен: (пристъпва две крачки) Ела тук...!
Телец: (без да мърда) Не!
Овен: (пристъпва още две крачки и се озовава до Телеца) Ето така ми харесва, да идваш, когато аз ти кажа!

БЛИЗНАЦИ
Характерна черта: няколко личности събрани в една
Любима фраза: Истината е, че всичко е лъжа!
Девиз: Животът е кратък, но ако не успея да свърша две неща едновременно, съвсем ще се озоря!
Близнакът е въздушна вихрушка с човешко тяло – не само, че не виждаш как идва, но и не виждаш как си отива. Всички имаме своето АЗ, което управлява характера ни, но Близнаците имат две АЗ, а понякога и повече! Едното е сладко, нежно и въодушевено, а другото е критично и палаво. Затова при Близнаци няма средно положение: или ти вижда добродетелите, или ти открива дефектите, зависи от близнака в него, който ще уцелиш. Ако попаднеш на галантния, може да ти каже: “Днес изглеждаш по-млада от всякога...” Но ако ти се случи другия, не се учудвай, ако чуеш: “Дано стигнеш до възрастта, на която изглеждаш!”

РАК
Характерна черта: сантиментална несигурност
Любима фраза: Чувствам, после съществувам!
Девиз: Животът е кратък, дано поне някой ме обикне!
Като начало не ти гласуват и капчица доверие, трябва да си го извоюваш с нежност и милувки. И поне хиляда пъти да му повториш колко много го обичаш. Защото Ракът, освен че е много сантиментален, е и вампир, който непрекъснато смуче нежност. Ти му казваш: “Обичам те”, а Ракът пита: “Колко?”

ЛЪВ
Характерна черта: да бъде център на внимание
Любима фраза: Но все пак царят съм АЗ!
Девиз: Животът е кратък, направи го бляскав!
Лъвът е най-бляскавата звезда в зодиака. Лесно може да бъде различен – той е този, който гледа втренчено в прожектора, докато възклицава: “Боже, с колко много светлина озарявам този прожектор!” Лъвът има много високо мнение за себе си. Когато ти представят един Лъв и му кажеш: “Приятно ми е да с запозная с вас.”, той отговаря: “Напълно ви разбирам”. Няма проблем да го разпознаеш навън, защото той не просто върви, а дефилира като на модно ревю. А ако по улицата има много магазини, Лъвът гледа към всяка витрина, но не за да види какво е изложено на тях, а за да се наслади на отражението си в стъклата и си мисли: “Ако не струвах толкова скъпо, бих се купил”.

ДЕВА
Характерна черта: безпокойство
Любима фраза: Позволи ми да те поправя!
Девиз: Животът е кратък и, освен това, нищо не си е на мястото!
Дева е ходеща лупа, поставила си за цел да види къде точно се изчерпват добродетелите ти. Идва у вас и първото, което прави, е да прокара пръст по телевизора, за да провери дали има прах. И с лукавото си чувство за хумор ти казва: “Брей, този телевизор е доста отлежал!”. Просто на Дева нищо не може да му убегне. Затова естественото му състояние е безпокойството. Върти и суче, мисли и размисля, и си повтаря: “Много съм обезпокоен, много съм обезпокоен” и ако някой каже: “Няма от какво, нищо лошо не е станало”, Девата отговаря: “Точно това най-много ме безпокои!”

ВЕЗНИ
Характерна черта: съмнение
Любима фраза: Понякога да, понякога не...!
Девиз: Нямам никакво съмнение: Животът е кратък...или, май не?
Има свойството да съобразява бързо, единственото неудобство идва от това, че докато му хрумва идеята, го обхващат и съмненията: “Да, да сигурен съм, тази година ще се оженя...ако не тази, догодина...или след три години – всъщност, защо съм се разбързал толкова?”. Нито така, нито иначе, всичко му изглежда наред и проблемът е кое да избере. Никога не е напълно уверен и това го прави почти професионален опонент, което никога не би си признал. За да го спипаш в несигурност, трябва да му заложиш капан като на дивеч. Кажи му: “Харесва ти много да спориш, нали?” и Везни ще възроптае: “Не е вярно, мога да го оспоря когато искаш”.

СКОРПИОН
Характерна черта: страст
Любима фраза: Желая те!
Девиз: Животът е кратък, наслаждавай му се с пълни шепи!
Лесно ще го разпознаеш по мистериозните очи. Скорпионът не те гледа, директно те предизвиква. Очите му са като тънки иглички, които те пробождат, когато насочи поглед към теб. Съветът ни е, когато се сблъскаш със Скорпион да му кажеш: “Ако обичаш, не ме гледай така в очите, пречиш ми да виждам”. Не го ли сториш, ще те хипнотизира и трябва да знаеш, че е изключително, невероятно страстен. Когато те обича, те обича повече от другите, и когато те мрази, също. Ти му подаряваш книга за рождения му ден, а той за твоя ти подарява енциклопедия. В любовта е същият: целунеш го веднъж, а той прави любов с теб три пъти поред. В омразата си няма мярка: ти му счупваш огледалцето на колата, а той ти подпалва къщата. Само, че разбира се, Скорпионът ще каже: “Не започнах аз, нали?!”

СТРЕЛЕЦ
Характерна черта: истината преди всичко
Любима фраза: Честно да ти кажа...
Девиз: Животът е кратък, препускай и пори вятъра!
Неговата жизнерадост и усмивката му са първото, което ти се набива в очи. Дарен е с чувствителна душевност и нозе, които никога не се задържат на едно място. В автобуса и трамвая ще го разпознаеш по това, че от десет минути, без да си дава сметка е стъпил върху крака ти, гледа те приятелски и ведро ти казва: “Здравей”. И естествено, когато някой ти се усмихва така, можеш ли да му кажеш, че те настъпва?! Хич и не си помисляй! Той така ще започне да съжалява, че вдигайки крака си, без да иска ще те ритне в кокалчето. Стрелецът е честен, но не и дипломатичен и ако е решил да ти каже истината, рано или късно ще го направи. Затова те съветваме, ако някой от този зодиакален знак се обърне към теб с думите: ”Честно да ти кажа...”, побързай да го изпревариш: “Аз пък какво съм ти сторил!”

КОЗИРОГ
Характерна черта: мисли се за незаменим
Любима фраза: Какво ще стане с теб, ако мен ме няма!
Девиз: Животът е кратък, добре поне че е трънлив!
Той е като козата, която винаги е устремена към планината. Ако видиш Козирог да скача от десетия етаж, последвай го! – той върви нагоре. Вярва в усилието много повече, отколкото в късмета, и това го прави доста труден за понасяне като родител. За да е щастлив, Козирогът трябва да контролира всичко. Ако ли не, нервите му се опъват. Също като онзи абат Козирог, който на смъртното си ложе се притеснявал за монахините, които се грижели за него: “Ах, горкичките вие, какво ще стане с вас като умра, кой ще се грижи за вас, кой ще ви напътства...” Една от монахините, най-вероятно Лъв, възкликнала: “Не се безпокойте, Ваша Светлост, Исус Христос също умря, а ние и без него се оправяме.”

ВОДОЛЕЙ
Характерна черта: да изненадва останалите
Любима фраза: Днес какво сме...! Вчера или утре?
Девиз: Животът е кратък, краткостта е живот, животът е едно кратко съществувание. Всъщност, защо е толкова кратко?
Той е същество от бъдещето, което живее в настоящето като че ли е вече отминало. Затова и ни поздравява, сякаш сме праисторически екземпляри: “Здравей, Исусе Христе! Как върви примитивното ти съществувание?” Обожава да те изненадва с думите: “Много ми липсваше снощи, когато те нямаше, и още повече ми липсваш днес, когато си тук.” Не се обърквай, просто ти казва, че те обича, само че работата е там, че му прави удоволствие да оригиналничи. Във всеки един момент му хрумва нова идея. Единственото неудобство е, че когато се кани да я осъществи, му идва втора, и трета...Ако не се хване насила да спортува, не би се помръднал от мястото си. Както онзи Водолей, който казвал: “Толкова неща ми дойдоха наум тази сутрин, че не само че не ги направих, но и се чувстван напълно изтощен!”

РИБИ
Характерна черта: сънува буден
Любима фраза: Ако знаеш само какво ми се случи!
Девиз: Животът е кратък, но ако не мечтаеш, става безкрайно дълъг.
Най-чувствителният от всички зодиакални знаци. Може да избухва в смях и в плач така, че много бързо да преминава от едното в другото състояние. Плаче, защото е умряла леля му и миг след това се къса от смях, защото тя, бедната, е толкова дебела, че не се побира в ковчега. Вярно, че е черен хумор, но това е животът. Зодия Риби не толкова живее, колкото съществува. Като в онази история, когато ентусиазирано наблюдавал свечеряването, доближил го един човек и му казал: “Какво правиш?” Без да спира да гледа в далечината, Риби отговорил: “Нищо”. Другият попитал: “Не ти ли писва?”
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот valiart » 14 Ное 2011, 19:42

hera_00, благодаря ти за статийката, много е точна! Искренно се забавлявах, откривайки себе си и познатите ми в зодиакалние описания:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Поведението на хората според зодията

Мнениеот Margo » 22 Ное 2011, 17:00

Жената Овен
Тя е като ледената кралица от приказката на пръв поглед, но не бива да се заблуждавате- тази жена е истинска стихия, страстна е като тигрица и обича да доминира над мъжа. След като веднъж се разпали нейното желание, обикновено тя е човекът, който поставя изискванията и определя правилата.
Мъжът Овен
Представителите от тази зодия са много взискателени в леглото и не робува на консерватизма в секса. Ако успеете да ги предразположите, те могат да бъдат любвеобилени и изключително изобретателени в кревата.

Жената Телец
Жената Телец държи изключително много на флирта. Тя го прави подсъзнателно, затова често околните я мислят за лекомислена. Ако се озове в компанията на няколко представители на силния пол, тази дама не би пропуснала възможността да изпрати еротични сигнали на всеки един от тях. Колкото повече "клъвнат", толкова по- щастлива е тя, макар че рядко довежда подобни отношения до по- сериозен етап. по този начин тя си вдига самочувствието и "четка" собственото си его.
Мъжът Телец
Той е изключително напорист любовник, но когато срещне "правилната" дама може да прояви безкрайното си търпение и грижовност. Много от представителите на зодия Телец започват отрано да водят полов живот и затова притежават богат опит.

Жената зодия Близнаци
Тя е изпълнена с изключително много енергия, на която би могъл да й завиди цял харем. Има само един малък проблем- много рядко се посвещава само на един мъж и може да използва секса като оръжие, за да изпълните нейните желания. Нейната тръпка са обратите и разнообразието в любовта. Не е склонна да бъде примерна и вярна съпруга.
Мъжът Близнак
Той е най- големият Дон Жуан сред мъжете представители от всички зодии и може да уговори почти всяка жена да си легне с него.
Създал си е репутацията на непоправим сваляч сред околните, защото обича тръпката от покоряването на правещи се на недостъпни жени. Чувствата му обаче обикновено са доста повърхностни. Трудно може да остане верен на една жена за по- дълго време, като въобще не се притеснява от мисълта да ви изневери дори с вашата приятелка.

Жената Рак
Тя обича да се свие на сигурно място в черупката си и само най- чувственият и търпелив любовник е способен да я извади оттам. Жената Рак изпитва огромна необходимост да се чувства в безопасност. Перфектна домакиня и къщовница е. Въпреки това, ако намери истинската любов, тази жена ще стане незаменима сексуална партньорка.
Мъжът Рак
Той е много тайнствен и в същото време изключително грижовен. В началото на връзката обаче, може да се окаже абсолютна противоположност на зодиакалната си характеристика. Търси дълготрайна връзка и е склонен да се ожени рано.

Жената Лъв
Лъвицата винаги е център на внимание и често е най- ослепителната дама в компанията. Ако успеете да я оплетете в мрежите си, трябва да имате едно на ум, че тя може да бъде много егоцентрична и прекалено суетна. Тя обича да манипулира в спалнята мъжа си или любовника си. Като царица на котките Лъвицата е жизнерадостна, силна и пръска сексапил на всякъде. Не е жена, която можеш да заведеш у дома и да я превърнеш лесно в перфектната домакиня.
Мъжът Лъв
Цярят на животните се нуждае от жените повече, отколкото от храната, водата и въздуха. Той държи партньорката му винаги да бъде послушна. В леглото се държи така, сякаш се състезава в олимпийски игри по секс и държи да спечели първото място.

Жената Дева
Представителките на зодия Дева сключват по- късно брак, а много често и изобщо не се решават на тази стъпка. Не че не са привлекателни, напротив. Просто имат прекалено високи изисквания към кандидатите си и не преувеличават значението на секса в отношенията си с партньора.
Мъжът Дева
Той е супер пресметлив и винаги си избира много внимателно и предпазливо своята партньорка. Често се страхува от по- сериозно обвързване, затова обича да се държи на дистанция дори и при дълготрайна връзка.

Жената Везни
Представителката на тази зодия винаги е обкръжена от красиви мъже. Тя не си пада по обикновени и безлични партньори. За да привлечете вниманието й, трябва да използвате зрелищни примамки или нестандартен подход, това винаги ще ви даде предимство пред съперника. Пада си по огледални тавани и водни легла. Обича новаторството в секса.
Мъжът Везни
Той много добре знае как да прелъсти жената с ласки. Отворен е за всякакви нестандартни похвати и за него е въпрос на чест да задоволи своята партньорка. Сексът за него е едно пълноценно изживяване и може да продължи цяла нощ, защото Везните са изключително издръжливи. Не му давайте зор - той иска да се наслади на всеки миг от удоволствието, което ще запечати в съзнанието си. Но,... не очаквайте от него да ви бъде верен.

Жената Скорпион
Тя може да ви изтощи, но никога няма да ви омръзне.Преливаща от сексапил и доминираща в леглото, тя иска още веднъж и още веднъж и така...цяла нощ. Основният проблем при нея е, че е много ревнива, при това в повечето случаи без да има основание.
Мъжът Скорпион
Той е най- сексапилният представител на зодиака. В секса той набляга на количеството, а не на качеството. Може да прелъсти няколко жени за една вечер, защото е на мнение, че по- важно от бройката няма. Много внимавайте с него- този човек е непредсказуем, ако бъде наранен.

Жената Стрелец
Тя е огън жена. Обича да флиртува и да бъде център на внимание на всяка цена. Нищо не й пречи да излезе с един кавалер, а след това да го зареже заради друга компания. Тази жена обаче се интересува само и единствено от собственото си сексуално задоволяване.
Мъжът Стрелец
Той е истински чаровник, много жив и остроумен. Много бързо ще ви зарази със своята жизненост. Не трябва обаче да се залъгвате- погледът му похотливо опипва всяка жена наоколо и при първа възможност ще кривне от правата пътечка.

Жените Козирог
Те изглеждат много резервирани и скромни, но в действителност са способни на много силни страсти и чувства. В началото правят впечатление по- скоро на стеснителни, но това е само докато ги опознаете по- добре.
Мъжът Козирог
Той е изключително бърз и не приема "не" за отговор. Гордее се със своята неизчерпаема енергия, но е консервативен и не обича да експериментира.

Жената Водолей
Тя мрази да я притискат в леглото и да я третират само като сексуален обект. Съумеете ли да я изкушите обаче, внимавайте- тя изисква не само секс, а и духовна връзка, затова тежко ви, ако я търсите само за повърхностен флирт.
Мъжът Водолей
Той е одухотворен любовник, който получава истинско удоволствие в леглото само ако се отдаде с цялото си съзнание на секса и любовта. Жената, която си има работа с представител на тази зодия, трябва да има огромно въображение и неизчерпаема енергия.

Дамата от зодия Риби
Тя е склонна да се увлича по окултното, непознатото и дори по магиите. Умее да бъде загадъчна, а често е направо вълшебна. Това, че не се разкрива напълно, я прави още по- желана и мистериозна.
Мъжът Риби
Той е свикнал да има тайни любовни авантюри и да изневерява. Не е идеалният съпруг, особено ако сте ревнива.

Все пак имайте едно на ум, че астролозите съветват да не прибързвате да правите окончателни заключения за качествата на другия само по зодията.
В крайна сметка и звездните предначертания могат да бъдат коригирани, ако другият наистина ви обича и има желание да бъде с вас.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот radowen » 23 Ное 2011, 16:06

А ето тук може да си направите он-лайн тест за зодиакална съвместимост:
http://quiz.silviastro.com/
:)
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот radowen » 23 Ное 2011, 16:08

Или пък любовен тест съвместимост :lol:
http://astrosence.com/bg/id1052034/liub ... vmestimost
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 17:24

radowen написа:Или пък любовен тест съвместимост :lol:
http://astrosence.com/bg/id1052034/liub ... vmestimost


хи хи, това е много яко. Да се надяваме, че има истина. Поне в моя случай;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта