Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Даниела Стоянова » 10 Яну 2012, 11:26

Въпреки, че темата е за зодиите аз реших да сложа един коментар за това какви сме според деня, в който сме родени.
Знаете когато ви правят хороскоп от голямо значение е и денят от седмицата, в който сте родени. Ето нещо любопитно по темата :):
В ПОНЕДЕЛНИК се раждат красивите.

Във ВТОРНИК- добрите и обичливите.

Родените в СРЯДА са немирни деца.

В ЧЕТВЪРТЪК се пръкват смели сърца.

В ПЕТЪК дошлите са щедри и мили.

В СЪБОТА се раждат все трудолюбиви

Родените в НЕДЕЛЯ са умни и честни, и надарени

moon.jpg
moon.jpg (3.52 KiB) Прегледано 9620 пъти

Понеделник отговаря на Луната и нейният променлив характер определя честата смяна на настроенията и спадовете на енергията в този ден. Ако сте родени в понеделник, вие може би ще бъдете капризни и упорити, но и се поддавате на чуждо влияние. Вие сте също отзивчиви, ласкави и чувствителни. Ако искате да завоювате вниманието на родените в понеделник, независимо дали става дума за мъж или жена, не ги притискайте, правете им подаръци и ги изчаквайте.


mars.jpg
mars.jpg (11.36 KiB) Прегледано 9620 пъти
Ако вие сте родени във вторник значи сте борбени натури тъй като родените във вторник са подвластни на планетата Марс. Често са избухливи, командват, имат твърд характер. Трябва да се насочат към работа, която изисква повече активност и енергия. Жените, които са родени във вторник, се стремят да си намерят партньор, който притежава качествата на Марс, а те самите заемат второстепенната роля във връзката.

merkurii.jpg
merkurii.jpg (10.78 KiB) Прегледано 9620 пъти
Родените в Сряда са изпълнени с позитивна енергия. Меркурий - бързоногият посланик на боговете, дарява своите подопечни с остър език, пъргава мисъл, умения в търговските операции и склонност към дейности, които изискват сръчни ръце. В живота и в любовта тези хора са твърде мобилни, имат много приятели, винаги са изпълнени с планове, идеи.
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Bella » 18 Яну 2012, 12:12

риби.jpg
риби.jpg (19.22 KiB) Прегледано 9614 пъти

РИБИ
Мисли– никой не знае какво
Говори – мъдро
Върши – никой не знае какво

овен.jpg
овен.jpg (18.4 KiB) Прегледано 9614 пъти

ОВЕН
Мисли – много
Говори–малко
Върши – правилно

телец.jpg
телец.jpg (25.15 KiB) Прегледано 9614 пъти

ТЕЛЕЦ
Мисли – за много неща
Говори– убедително
Върши–както стане

близнаци.jpg
близнаци.jpg (20.37 KiB) Прегледано 9613 пъти

БЛИЗНАЦИ
Мисли – за себе си
Говори – за каквото мисли
Върши – според него, най-доброто

рак.jpg
рак.jpg (24.57 KiB) Прегледано 9613 пъти

РАК
Мисли – постоянно
Говори– изкусително
Върши – каквото му кажат

лъв.jpg
лъв.jpg (14.15 KiB) Прегледано 9613 пъти

ЛЪВ
Мисли – точно
Говори– излишно
Върши – каквото трябва

дева.jpg
дева.jpg (24.56 KiB) Прегледано 9613 пъти


ДЕВА
Мисли – едно
Говори – друго
Върши – трето, но добре

везни.jpg
везни.jpg (24.23 KiB) Прегледано 9613 пъти


ВЕЗНИ
Мисли – излишно
Говори – честно
Върши – съответно


скорпион.jpg
скорпион.jpg (23.9 KiB) Прегледано 9613 пъти

СКОРПИОН
Мисли –съсредоточено
Говори – точно
Върши – каквото му харесва

стрелец.jpg
стрелец.jpg (17.65 KiB) Прегледано 9613 пъти

СТРЕЛЕЦ
Мисли – че само той…
Говори – че всички освен него…
Върши– чужди работи

козирог.jpg
козирог.jpg (14.24 KiB) Прегледано 9613 пъти


КОЗИРОГ
Мисли – каквото му дойде на ума
Говори – за каквото е мислил
Върши – каквото може

водолей.jpg
водолей.jpg (22.02 KiB) Прегледано 9613 пъти

ВОДОЛЕЙ
Мисли –какво трябва
Говори– дали трябва
Върши– най-доброто
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Ariana » 21 Яну 2012, 16:57

Момичета намерих много интересна информация за зодиите и по-конкретно как да се "отървеш" и как да спечелиш един мъж според зодията му. Пускам инфото и само ще добавя, че е много вярно. :) ;) ;) ;) ;)
Изображение
Овен
Как да ги спечелим:
Овен са готови да направят всичко, дори да застанат с голи гърди пред дулото, за хората които ги ценят. Затова се обадете и кажете, че се нуждаете от помощ – първите които ще се притекат, ще са от зодия Овен.
Как да ги зарежем:
Кажете му, че пожара са угасили без него, и вие стоите безсилни сред развалините. Размажете сълзите по лицето си. Такава липса на воля Овен не би понесъл – ще избяга веднага.
Къде да го намерите: на стадиона например.

Телец
Как да ги спечелим:
Отворете хладилника и извадете от него всичко на масата. Обадете се на приятелите си и ги викнете на купон. Първия който ще пристигне, няма начин да не е зодия от Телец.
Как да ги зарежем:
Поискайте им пари, за каквото е да. Това един Телец със сигурност няма да го преживее.
Къде да го намерите: където беше и предишния път – нищо ново под слънцето.

Близнаци
Как да ги спечелим:
Няма проблем, прескочете до най-близкия павилион за вестници и вземете най-лъскавото и шарено списание. Първия който ще иска да го разгледа ще е от зодия Близнаци.
Как да ги зарежем:
Още по-лесно. Удовлетворете любопитството, давайки им всички свои списания, те ще ги разгледат и ще загубят всякакъв интерес към вас.
Къде да го намерите: по курсове, семинари и конференции.

Рак
Как да ги спечелим: Подхванете темата за семейните ценности, ремонтите у дома и преминете към проблемите с общуването в семейството. Единствените, които се заинтересуват от тази скука ще бъдат от зодия Рак.
Как да ги зарежем: Отидете му на гости и счупете нещо, пошегувайте се нещо по адрес на майка му. Ще си спечелите смъртен враг.
Къде да го намерите: у дома разбира се.

Лъв
Как да ги спечелим.
Организирайте някакво каквото и да е мероприятие, шоу и помолете някой да е главното лице на купона – разбира се че този човек ще е Лъв.
Как да ги зарежем. Кажете му, че купона е бил скучен и бездарен, благодарение на некомпетентността на водещия. Преглъщайки мълчаливо обидата Лъв ще изчезне завинаги от живота ви.
Къде да го намерите: по банкети и презентации.

Дева
Как да ги спечелим:
Изперете и изгладете дрехите си. И в такъв безупречен вид започнете разговор за реда, чистотата и здравословния начин на живот. Влюбените очи отсреща са на Дева.
Как да ги зарежем: Разлейте чаша вино и кихнете няколко пъти. Дева в пристъп на ужас ще се разкрещи и ще избяга да гълта успокоителни.
Къде да го намерите: в химическото чистене или в стерилна аптека.

Везни

Как да ги спечелим: Гледайте нежно и романтично, усмихвайте се плахо, облечете се е пастелни цветове.
Как да ги зарежем:
Поставете важен въпрос ребром, изисквайки от човекът Везни незабавно решение. Мислите ли че ще го видите повече?
Къде да го намерите: В козметичен салон или на изложба на изобразителното изкуство.

Скорпион
Как да ги спечелим.
Започнете шепнешком да разговаряте с приятел на някоя тема, най-добре за секс. Забелязвате заинтересован поглед във ваша посока. Ама той е на Скорпион.
Как да ги зарежем. Хм, веднъж заинтересован това е почти невъзможно. Скорпион ще изисква все нови и нови тайни за вас. Все пак остава надеждата за вас, че те след като се изчерпат ще загуби интерес към вас ...
Къде да го намерите: Навсякъде, но особено по безлюдните алеи.

Стрелец
Как да ги спечелим:
Въоръжен с туристически проспект, опитайте да започнете разговор за обществено значими и философски въпроси – първия който ви отвърне интосиазирано е Стрелец.
Как да ги зарежем: Споделете му своите намерения за брак и поискайте отговора на Стрелец. Все едно вятъра го е издухал, та той на вас нищо не е обещавал.
Къде да го намерите: в чужбина естествен
Козирог
Как да ги спечелим:
Облечете семпъл бизнес-костюм в неярки цветове. Разбира се, носете часовник – модерен, но със строг дизайн. И всички останали аксесоари в същия стил. Приятелите ви ще ви помислят за луди, но Козирог ще бъде вече пристрастен към вас.
Как да ги зарежем:
Закъснейте за среща, поне с минутка. Кажете, че сте били уволнени за непрофесионално отношение. Лекомислие Козирог не търпи, сърдете се на себе си че ви е напуснал.
Къде да го намерите: в някой офис или публична институция.

Водолей
Как да ги спечелим:
Вмъквайте колкото се може по умни думи в общия разговор, като корелация, плурализъм, ай-пи телефония. И първия с който ще можете да обсъдите всички аспекти на изграждане на защитени оптични мрежи ще е Водолей.
Как да ги зарежем:
А вие какво – наистина ли ви харесва да водите такива високоинтелектуални разговори. Ами поздравления. Продължавайте в същия дух, в противен случай рискувате да загубите Водолей.
Къде да го намерите: в ООН и в други обществени организации.
Риби
Как да ги спечелим: Седнете в някой ъгъл и внимателно избърсвайте сълзите си с кърпичка. Риби трябва да дойде да ви утеши и да ви каже някоя добра дума.
Как да ги зарежем: Устройте малък скандал с разбиване на чинии в стената, изпълнен с крясъци. Риби не могат да понесат такива стряскащи шумове и резки движения. Няма да усетите, кога са се изнизали.
Къде да го намерите: в някой храм изпаднали в транс.
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Margo » 26 Яну 2012, 12:59

Виждам, че темата е много интересна и се чете от доста хора, та затова исках и аз да я пообогатя малко с нещо любопитно.
Знаете ли как се е формирал китайския хороскоп?
Източния или още китайския хороскоп се формира в зависимост от движението на планетите Луна, Сатурн, Юпитер. За това не съвпада с дата, на която ние празнуваме Нова година, а се пада между 20 януари и 21 февруари. Затова родените през първите два месеца понякога може да спадат към знака на предходната година.
Съществуват много легенди за това как се е формирал китайския хороскоп, но аз ще ви разкажа една:
Веднъж Буда поканил при себе си всички зверове и птици, които искат да дойдат за рождения му ден (съществуват няколко различни версии за събитието, на което били повикани животните – според едни е бил рожденият ден на Буда, според други – за празнуване на Нова година, за да участват в пиршество, а според друг вариант се събрали, за да изпратят Буда в последния му земен път, когато той напускал този свят). На празника при Буда обаче дошли само 12 животни. За да стигнат до уреченото място, те трябвало да преплуват широка и студена река.
В знак на признателност за проявеното уважение и благодарност за положените от тях усилия, Буда подарил на всяко от явилите се животни по една година, в която да управлява света. А всеки човек, роден в съответната година, бил обречен да притежава в характера си основните качества на властващото в този период животно. Така според преданието от древния изток е възникнал Китайския зодиакален календар.

Последователността на годините в него била определена според реда, в който пристигнали животните при Буда:

Първи бил Плъхът. Но той получил първата година от цикъла с малко измама. Когато тръгвали да пресичат реката, Плъхът помолил Вола да го пренесе на гърба си, за да не се намокри. И Волът, нали е услужлив и добродушен, се съгласил. Когато стъпили на отсрещния бряг обаче, Волът се спрял, за да изтръска водата от себе си и да се приведе в приличен вид, преди да се яви пред Буда. В това време Плъхът скочил от гърба му на земята, притичал бързо и го прередил. Така успял с хитрост да вземе първата година от Китайския календар, а на Вола дали втората.

Съществува и друга версия, според която Плъхът всъщност бил малка, но умна Мишка. Тя незабелязано се качила на гърба на Бика и преминала реката заедно с него, без той да разбере. Стигайки на сушата, тя бързо се отправила при Буда и пререждайки всички останали, грабнала първото място. А Бикът останал много озадачен, че в крайна сметка се оказал втори.

Почти веднага след Вола дошъл Тигърът, на когото Буда подарил третата година. Дали заради минималната разлика във времето им на пристигане или заради старо съперничество, но и до ден днешен Бикът и Тигърът продължават да се състезават един с друг.

Четвърти при Буда се явил Заекът. А според някои източни народи това била Котката. Именно заради тези разминавания, някои години в китайския календар имат по две различни управляващи животни.

Пети преплувал реката и се явил пред Буда величественият Дракон.

Шеста сред животните се наредила мъдрата Змия.

Седми се оказал Конят.

За осмото място отново има две версии. Според китайския хороскоп, това била Козата, а ако се съди по японския хороскоп – осма трябва да е Овцата.

Девета станала Маймуната. Едва, след като се убедила, че реката е напълно безопасна за нея, тя решила да преплува до отсрещния бряг.

Десети дотичал Петелът, който се забавил, защото преди да тръгне на път, дълго и обстойно обяснявал на своето многочислено семейство, как е редно да се държат близките му в негово отсъствие.

Единайсто по ред се оказало Кучето. Сутринта то имало да свърши много работа вкъщи и едва след като приключило с всичките си задължения, запъхтяно се хвърлило да прекоси реката. Говори се, че след това дълго боледувало.

И накрая, последен се появил Глиганът. А според друга версия той изпратил от свое име Свинята. На тях Буда подарил последната останала 12-та година.

Така според древното източно предание е възникнал Китайският зодиакален календар, наричан още източен хороскоп на животните, в който зверове и птици управляват света последователно, редувайки се всяка година.
Вие от коя зодия на китайския хороскоп сте?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот dimitrova_70007 » 18 Фев 2012, 16:43

Браво, много хубави характеристики, много съм съгласна с описанието на мъжа - дева. Не знам защо обаче според написаното е лишен от емоционалност... Според мен е кълбо от емоции, само че не се знае кога точно ще се разплете :lol: Познавам и романтици, но те са много рядко явление и обикновено им минава бързо :(
dimitrova_70007
 
Мнения: 62
Регистриран на: 06 Яну 2012, 11:14

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот Memento » 18 Фев 2012, 19:48

Каква е молитвата на вашата зодия?

Овен: "Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"
Телец: "Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"
Близнаци: "Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."
Рак: "Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"
Лъв: "Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."
Дева: "Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."
Везни: "Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"
Скорпион: "Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"
Стрелец: "О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път - помогни ми да не преувеличавам!"
Козирог: "Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"
Водолей: "Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"
Риби: "Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"



Типичен коментар след секс?

Овен: "Хайде пак!!!"
Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."
Близнаци: "Къде е дистанционното?"
Рак: "А кога ще се оженим?"
Лъв: "Бях страхотен, нали?"
Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."
Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."
Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"
Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"
Козирог: "Имаш ли визитка?"
Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"
Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"



Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?

Овен: "Само един. При това може да смени не само крушката!!!"
Телец: "Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са полезни!"
Близнаци: "Един вероятно е най-добрият вариант, защото ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."
Рак: "Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"
Лъв: "Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."
Дева: "Точно 1,655221 души в средностатистическия случай"
Везни: "Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента.... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"
Скорпион: "Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"
Стрелец: "Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"
Козирог: "Нямам време за глупости."
Водолей: "Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."
Риби: "Каква крушка?"
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот tweety » 23 Фев 2012, 17:52

Понякога задавали ли сте си въпроса има ли пряка зависимост между датата на раждане и нашия темперамент. Още древните халдейци, египтяни, индуси, есеи и мъдреците на арабския свят са умеели да разгадават тайните на числата. Трябва също така да знаете, че всичко във Вселената е взаимно свързано и като част от цялото и всяка промяна в универсалните вибрации, настъпва с всеки нов ден, месец или година.
Как да изчислим нашето лично число?

Събираме и редуцираме до една цифрите на текущата календарна година. Например 2007 г. може да се представи като сбор от 2+0+0+7=9. Така универсалната година е деветка.
Личната си година можем да изчислим, като към универсалната прибавяме месеца и деня на раждане. Например, ако сте родени на 20 януари, към универсалната деветка ще трябва да прибавите опростените си рождени числа -2+1. Известно е, че деветката не променя сбора и за това вашата лична година ще е 3.
По този начин можете да изчислите вашата лична година и така да разберете каква ще бъде вашата лична година:

1. Означава начало на деветгодишен цикъл, затова внимателно обмисляйте с какво ще се захванете.
Ако числото на вашата лична година е 1, не предприемайте нови начинания, вслушайте се във вътрешния си глас.Във въздуха край вас витае промяна, която трябва да я осъществите.Бъдете независими, вървете смело напред и не допускайте хора или вещи да ви отклоняват от пътя.

2. Ако числото на вашата лична година е 2, то тогава трябва да знаете, че през тази година ще трупате знания, приятелства и умения, които могат да са ви от полза. Годината не е подходяща за нови начинания с нови неща. Не проявявайте прекалена чувствителност, а дръжте очите си отворени.

3. Вие сте истински късметлии тъй като през тази година няма да се оплаквате от липсата на достатъчно забавления. Отдайте им се, очакват ви удоволствия, нови приятелства, много радост и оптимизъм. Не вършете едновременно няколко неща.

images (31).jpg
images (31).jpg (6.16 KiB) Прегледано 9568 пъти

4. Ако вашата лична година е 4, то това значи, че ви чака усилена и самоотвержена работа. Сега не е времето да почивате отделете време за реализиране на целите и плановете си. Бъдете разумни.

5. Това е годината на прогрес, ще се почувствате волни като птици. Това е годината, през която имате възможност да преразгледате новите ви ангажименти, започнете някакво ново начинание. Правете много и различни неща, но подхождайте към тях прагматично.

images (32).jpg
images (32).jpg (7.27 KiB) Прегледано 9568 пъти


6. Това е годината, която ви носи повече отговорности. Що се отнася до личния ви живот, всичко ще е съсредоточено в семейството.Ще бъдете обградени от любов, щастие и разбирателство. През този период няма да имате големи постижения и дори може да ви се стори, че сте в застой. Шестицата е благоприятна за сключване на бракове и всичко, свързано със семейството.

7. Ако вашето лично число е 7, това е времето, в което можете да погледнете в собствената си душа, това е времето, в което най-ясно можете да видите грешките си и да откриете пропуските си. Това е времето не за действие, а за анализ на себе си и собствената си душа.Годината има добра финансова вибрация за вас. стига да не гоните печалбата на всяка цена.

8. Ако числото 8 е вашата лична година, трябва да знаете, че това е най-силната година. Това е годината, в която ще берете най-много плодове на вашия труд. През тази година бъдете активни и да не ограничавате енергията си в тесни сфери.Чакат ви големи дела. имате възможност и да ги осъществите.

images (33).jpg
images (33).jpg (8.97 KiB) Прегледано 9568 пъти

9.Това е ще бъде една не лека година, изпълнена с много стари препятствия, които могат да обърнат колата ви. Довършете старите започнати неща и изчистете сметките си. Годината ще ви донесе щастие и радост, стига да не се помислите за центъра на света. Завършвате един, догодина ще започнете нов цикъл, по- добре потърсете стойността на нещата в изкуствата.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот SunFlower » 28 Фев 2012, 16:42

Искате да разберете коя е идеалната половинка за вас? Ами попитайте звездите! Вижте какво казват те за вас и мъжът на сърцето ви:

зодия овен.jpg
зодия овен.jpg (10.17 KiB) Прегледано 9560 пъти
Овен
За да утешите огнения си темпарамент и склонността към спонтанни реакции вие имате нужда от една Везна до себе си. Красивата и чаровна Везна със своя тактичен подход ще обмисли всяка ситуация и ще ви промени към добро. С представител от тази зодия ще се чувствате необичайно спокойни и ще се научите да контролирате чувствата си, ще разберете колко прекрасно е да можете да разчитате и на някого другиго, освен на самата себе си. Везните имат способността да ви обезоръжат само с една усмивка. Тя ще ви накара да се почувствате център на вниманието, защото тя няма да спре да ви засипва с комплименти и подаръци.Ако вие сте намерили тази Везна, трябва да се научите как да я накарате да забрави сивото ежедневие и да се отпуска.

зодия телец.jpg
зодия телец.jpg (6.55 KiB) Прегледано 9560 пъти
Телец
За вас най-подходящия партньор е зодия Скорпион. По характер вие сте уравновесена и толкова чувствителна, че още от първата прегръдка ще усетите силата на страстта у Скорпиона. Той ще обърне развиранията ви и ще наруши така характерното ви спокойствие.Ще ви събуди от летаргията и ще ви накара да се почувствате жива. Трябва да проявите голямо търпение за да го спечелите тъй като той е свит и затворен в себе си, но веднъж проникнал в сърцето му никога няма да излезете от там.

зодия близнаци.jpg
зодия близнаци.jpg (11.99 KiB) Прегледано 9560 пъти
Близнаци

Зодия Близнаци, колкото и да сте повърхностни и да обичате да летите из облаците срещнете ли представител на зодия Стрелец ще си дадете сметка, че все пак е добре да имате определена цел в живота. Това, което ще ви впечатли най-силно в него е способността му да разбира същността на всичко.Но разбира се Стрелецът има и недостатъци - обича да поучава, а това понякога е дразнещо. Но трябва да си признаете, че той не ограничава вашето развитие, а напротив, показва ви нови хоризонти!

зодия рак.jpg
зодия рак.jpg (6.65 KiB) Прегледано 9558 пъти
Рак

Родените под знака на Рак са нежни и чувствителни и търсят силно и здраво рамо, а такова могат да открият в зодия Козирог.Той поставя на първо място семейството и ще ви помага в ежедневната поддръжка на дома и в отглеждането на децата. Винаги можете да разчитате на него, той ще ви накара да се чувствате спокойна и закриляна.Но трябва да знаете, че той е свенлив, затворен и не особено гальовен... но ако имате търпение, ако го обграждате с грижи и внимание, ако му доказвате всекидневно колко силни са чувствата ви, ще успеете да го разтопите и разнежите!


зодия лъв.jpg
зодия лъв.jpg (9.43 KiB) Прегледано 9558 пъти
Лъв

Тъй като вие по натура сте идеалисти и често ви се случва да идеализирате партньора, но трябва да знаете, че трудно един човек трудно може да съчетае в себе си всички положителни качества.Единственият, който напълно отговаря на изискванията ви е Водолеят. Той ще ви покаже как да изразявате своята същност, без да изпитвате нужда от одобрението на хората около вас. Той ще ви покаже един съвсем нов свят без задръжки, без предрасъдъци и скрупули!

зодия дева.jpg
зодия дева.jpg (11.5 KiB) Прегледано 9558 пъти
Дева

Ако има някой който да е до болка перфекционист, това е Девата.Тя се вечно замислена върху ежедневните грижи и задачи. Единствено Риби може да ви изкара от това състояние и да ви покаже, че живота не се върти около списъка със задачи, блясъка на сребърните прибори и кухненските рафтове.Ще осъзнаете, че е много по-важно да съумеете да се насладите на залеза, да се отпуснете в креслото, за да послушате музика, да не правите нищо... да се радвате на живота!

зодия везни.jpg
зодия везни.jpg (14.26 KiB) Прегледано 9558 пъти
Везни
Дълбоко в сърцето си Везната мечтае за истински мъж до себе си, вие не можете да живеете с прекалено мил и любезен мъж, който да бъде по нежен от вас. Онзи, който ще допуснете до себе си, трябва да притежава мъжественост,дори известна грубост ако мога така да се изразя.Добре сложената му фигура и атлетично тяло ще ви привлече неудържимо.Бъдете открита и покажете му вашия женски свят, всичко - чувства,мисли, виждания.

зодия скорпион.jpg
зодия скорпион.jpg (15.04 KiB) Прегледано 9558 пъти
Скорпион

Свитата и срамежлива жена Скорпион може да се отпусне само с мъж Телец, той ще ви накара да се отпуснете и да се освободите от притесненията си. Не очаквайте от мъжа Телец да размишлява над екзистенциалните въпроси, които си задавате или пък да разбере милионите натрапливи мисли, които не ви дават мира. Но всъщност това е точно чертата, която ще ви плени и ще ви въздейства най-добре, ще спрете да се измъчвате и да се самоизяждате, ще се научите да правите отстъпки и да приемате спокойно нещата такива, каквито са.

зодия стрелец.jpg
зодия стрелец.jpg (13.08 KiB) Прегледано 9558 пъти
Стрелец

Ако започнете връзка с Близнак ще усетите как прекалената му бъбривост в началото ви дразни, но постепенно ще влезете в ритъма му и ще откриете колко приятно се общува с него.Вие дамата Стрелец, която имате отговори на всички въпроси ще останете безкрайно изненадана, да откриете, че има и друга гледна точка. Близнакът ще ви накара да се отпуснете в общуването си с другите и да се надсмеете над убежденията си, че сте всезнаеща и безпогрешна. С него няма да скучаете и ще се запознаете с много нови и интересни хора.


зодия козирог.jpg
зодия козирог.jpg (11.13 KiB) Прегледано 9558 пъти
Козирог

Само Рака, може да разтопи студенината на Козирога, той знае как да стопли с нежни ласки сърцето ви. Трябва да цените загрижеността на Рака, да се отпуснете в обятията му и да забравите за грижите защото той ще ви накара да се почувствате защитена. Това е най-важно за него!

зодия водолей.jpg
зодия водолей.jpg (13.03 KiB) Прегледано 9558 пъти
Водолей

Повечето хора смятат, че Водолея е оргинална и странна личност, но ако познавате Водолей ще се убедите в правотата на думите им. Водолеят не обича да минава по отъпкани пътеки, а срещу течението и да предизвиква интерес. Именно заради всичко това се нуждаете от Лъва. Той ще направи точно това от вас, което ви е нужно за да сте пробивна личност, ще ви научи да подредите своите хиляда идеи, ще ви научи как да превъзмогвате емоциите си и да се съсредоточите нас същественото. Със сигурност неговата егоцентрична същност ще ви изнервя понякога, но в тези моменти си припомнете, че в характера му има и много положителни страни, на които се възхищавате.

зодия риби.jpg
зодия риби.jpg (13.47 KiB) Прегледано 9558 пъти
Риби

Вие сте мечтатели с нежна и лесно ранима душа. Ето защо в началото мъжът Дева, самовглъбен и неуморен, няма да ви накара да мечтаете за любовна среща. Но с времето, щом го опознаете по-добре, той ще ви заплени. Ще ви впечатли как съвсем спокойно може да казва “не” и да разграничава редното от нередното. Едновременно с това обаче ще установите, че той е невероятно услужлив, по което безспорно си приличате. Притежава практичен ум и съвсем спокойно можете да му прехвърлите управлението на семейния бюджет и всички онези ежедневни проблеми, с които не можете да се справите.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот dimitrova_70007 » 29 Фев 2012, 14:46

Като стана дума за зодии, четох доста любопитни неща и вижте какво открих - Индиански хороскоп! Аз не бях чувала за него, но се оказа, че е доста интересен. Ето вижте и вие и преценете дали написаното отговаря на вашата индивидуалност:

Индиански хороскоп:


diva-guska-horoskop-framar.jpg
diva-guska-horoskop-framar.jpg (11.69 KiB) Прегледано 9444 пъти
Дива гъска (22.12-19.01)

Традиционалисти, противопоставят се на всичко ново. Емоционални и потайни. Склонни са да подражават на модата и това е единственото разточителство от строгите канони, към които се придържат. Много са чувствителни и често непоправимо злопаметни. Техният цвят е белият. Разбират се с Бобъра, Кълвача, Кафявата мечка и Змията.

vidra-horoskop-framar.jpg
vidra-horoskop-framar.jpg (9.12 KiB) Прегледано 9444 пъти
Видра (20.01-18.02)

Изключително интелигентни впечатляващо остроумни. С голямо удоволствие помагат на ближния си. Много добри, със склонност към медитация и мечтателност. Отдават цялата си любов и грижи на децата, с които са свързани дълбоко. Техният цвят е сребърният. Разбират се с Елена, Червения орел и Гарвана.

puma-horoskop-framar.jpg
puma-horoskop-framar.jpg (33.78 KiB) Прегледано 9444 пъти
Пума (19.02-20.03)

Те са доста затворени и чувстват необходимост да се занимават с магии и да се обкръжават с мистика. Изпадат често в меланхолия и депресия.Нерешителни и несигурни в себе си. Крият чувствата си от тези, които обичат.Техният цвят е синьо-зеленият. Разбират се с Дивата патица, Бобъра, Кълвача, Змията и Кафявата мечка.

orel-horoskop-framar.jpg
orel-horoskop-framar.jpg (14.35 KiB) Прегледано 9444 пъти
Червен орел (21.03-20.04)

Притежават голяма физическа, умствена и емоционална енергия. Предопределено им е да просъществуват и при най-тежки условия. Лесно се въодушевяват от новото и бързо изоставят недовършена предишната си работа. Дългият им език често им създава неприятности. Излъчват оптимизъм. Техният цвят е жълтият. Разбират се с Северния елен, Елена, Моруната и Гарвана.

bobur-horoskop-framar.jpg
bobur-horoskop-framar.jpg (47.85 KiB) Прегледано 9444 пъти
Бобър (20.04-20.05)

Изпъкват с голяма интелигентност и голяма подвижност. Лесно се справят с всички задачи. Обичат да си угаждат, наслаждават се на патриархални нрави. Смели са. Техният цвят е синият. Разбират се с Дивата гъска, Кафявата мечка, Змията, Пумата и Кълвача.

elen-horoskop-framar.jpg
elen-horoskop-framar.jpg (6.05 KiB) Прегледано 9444 пъти
Елен ( 21.05-21.06)

Впечатляват и очароват със своята елегантност. Импонират им силата и енергичността. Впрочем те са повърхностни и не се съобразяват с последиците. Не може да им се вярва. На децата си обръщат голямо внимание. Техните цветове са зеленият и белият. Разбират се с Видрата, Червения орел, Гарвана, Моруната и Северния елен.

kulvach-horoskop-framar.jpg
kulvach-horoskop-framar.jpg (13.18 KiB) Прегледано 9444 пъти
Кълвач (22.06-22.07)

За тях гостите са винаги добре дошли. Обичат материалните блага и влагат всичко в дома и семейството си. Много са верни и за тях бракът е свещен. Притежават младежки дух. Не се интересуват какво става в чуждите къщи и са изцяло обърнати към ближните си. Техният цвят е розовият. Разбират се с Кафявата мечка,Бобъра, Дивата гъска, Пумата и Змията.

riba-horoskop-framar.jpg
riba-horoskop-framar.jpg (13.22 KiB) Прегледано 9444 пъти
Моруна (23.07-22.08)

Остроумни, с ясновидски способности. Със своята храброст, сила и воля те имат всички качества на добри лидери. Трудно може да влезете под кожата им. Те са страшно отмъстителни и не забравят нищо. Техният цвят е червеният. Разбират се с Елена, Червения орел, Северния елен и Гарвана.

mecka-horoskop-framar.jpg
mecka-horoskop-framar.jpg (14.78 KiB) Прегледано 9444 пъти
Кафява мечка (23.08-22.09)

Енергични, храбри и издръжливи. Изключително остроумни. Бързо и лесно достигат поставените цели. Умеят да се контролират. Обожават децата, въпреки че се правят на по-строги, отколкото са. Техният цвят е пурпурният. Разбират се с Дивата гъска, Пумата, Кълвача, Бобъра и Змията.

garvan-horoskop-framar.jpeg
garvan-horoskop-framar.jpeg (8.3 KiB) Прегледано 9444 пъти
Гарван (23.09-22.10)

Съобразителни са и навсякъде имат приятели. С подчертана емоционалност ученолюбивост са. Вярват в приятелството и са уверени в любовта. Обсипват децата си с нежност. Техният цвят е кафявият. Разбират се с Видрата, Червения орел, Елена, Северния елен и Моруната.

zmiq-horoskop-framar.jpg
zmiq-horoskop-framar.jpg (7.05 KiB) Прегледано 9444 пъти
Змия (23.10-22.11)

Те са изключително интелигентни и са пълни с новаторски идеи. Ако идеите им не се приемат, ги обзема ярост. Постоянно преценяват противоположния пол и се увиват около него. Правят се, че не забелязват децата, въпреки, че непрекъснато ги контролират. Техният цвят е зеленият. Разбират се с Дивата гъска, Бобъра, Кълвача и Кафявата мечка.

severen-elen-horoskop-framar.jpg
severen-elen-horoskop-framar.jpg (24.3 KiB) Прегледано 9444 пъти
Северен елен (23.11-21.12)

Тяхната интуиция често достига до ясновидство. Прецизни са и постигат много добри резултати в работата си. Стремят се към целта решително. Приятелите повече ги отблъскват, отколкото привличат. Смятат, че подрастващите трябва отрано да бъдат самостоятелни. Техният цвят е черният. Разбират се с Червения орел, Моруната, Видрата, Гарвана и Елена.
dimitrova_70007
 
Мнения: 62
Регистриран на: 06 Яну 2012, 11:14

Re: Всичко за зодиите - съвместимост, привличане, секс...

Мнениеот SunFlower » 13 Мар 2012, 14:24

Хайде и от мен един коментар, какво вещаят звездите за нас през тази седмица, но нека да добавим и доза хумор към хороскопа:

Седмичен хумороскоп 12 - 18 март

РИБИ

Не бъди материален, нито тривиален –
Сега е моментът да действаш със замах.
Ако някои детайл ти се стори банален –
Махни го, не се оставяй на първичния страх.
Някой от горе ще тропа по-силно,
Подай му нещо сладко, почерпи го обилно.
Малко за много разменяй всеки ден
И в неделя ще си обновен.

ОВЕН

Малки промени, малки ремонти,
Малки задачи, малки вагабонти.
Ще редуваш усмивка с подръпване на мустак
И в сряда ще бъдеш като в понеделник-на крак.
Не се страхувай да изкажеш на глас,
Това, за което обикновено си пас.
През уикенда - изненада
От невероятен, но приятен характер.

ТЕЛЕЦ

Седмица със ритъм монотонен
Рутинно обичаен и сапунено балонен.
Струва ти се, че изпускаш нещо
И че друг от теб по-вещ е.
Не оставяй съмненията да те ръководят
Бъди позитивен – това го можеш.
Към края, на шестия ден
Ще бъдеш от гениално хрумване вдъхновен.
Отдай му се.
Дори да е от другия пол.


БЛИЗНАЦИ

Седмица активна ти се очертава,
Много ще взимаш, много ще даваш.
Всеки ден ще е пълен за десет
в неделя ще имаш чувството, че е минал месец.
Приятелство старо ще затвърдиш
И на душевен комфорт ще се насладиш.
Смело планувай, смело мечтай,
Но и за почивка време си дай.

РАК

Енергия изпращат ти звездите
И ново приключение, без да те питат.
Сърдечен трепет предстои.
Купидон, Амур и хиляди или...
Усмихвай се дори да ти се мръщи
Недей носи проблемите си вкъщи.
Ще видиш, че те са незначителни,
А хубавите неща-забележителни.
Особено в сряда.
Късмет ти се пада.
Събота е ден за почивка,
Неделя – за домакинска придобивка.

ДЕВА

Седмицата ще започне с веселба
На трапеза и словесна стрелба.
Много ще се забавляваш,
Дори работата няма да управляваш.
Внимавай обаче, недей я изпуска,
Защото времето бясно препуска
И в четвъртък ще усетиш,
Че изпускаш самолета.
Редувай веселба с деловитост
И ще има плодовитост.
Някой младеж ще започне градеж
И ще те потърси за съдействие.
Окажи взаимодействие.


ВЕЗНИ

Понеделникът ще започне леко накриво,
Сякаш някой не си е доспивал
Музика обаче си пусни
Ако почувстваш в душата си тясно,
Отвори прозореца, за да видиш, че небето е ясно.
Нови проекти начеваш във сряда
Добре прочисти от вредната плява.
В събота ще бъдеш малко зает,
Но затова пък всичко ще бъде наред.

СКОРПИОН

Чакат те дни, изпълнени с радост,
С обич споделена и много сладост.
Подкрепа ще търси някой от теб
И ще те накара да се чувстваш важен човек.
Финансовите искания добре пресметни
И всички плюсове и минуси подреди.
Не се поддавай на моментния импулс,
За да не получиш учестен пулс.
Тичай... за здраве!

СТРЕЛЕЦ

Нова цел пред теб стои
И преди да отброиш до три
Ще постави сто задачи,
Със срок на годност са обаче.
Сега е време за реализиране
И по-далечно прогнозиране.
Понеделник, сряда и неделя –
Спорно време за повели.
Вкъщи някой ще ти иска
И за повече ще те натиска.
Не поддавай, но се забавлявай!

КОЗИРОГ

Започнал си строеш на нещо ново
И мислиш си, че е съвсем готово...
Тази седмица обаче нека е в застой
И тухлите във него внимателно преброй.
Нещо ти убягва и трябват очила
Съвети ще чуеш – не един и два.
Брой до десет преди всяко решение
Не се страхувай от приятелско отчуждение.
В петък нещата ще се наредят –
А идеи под път и над път.

ВОДОЛЕЙ

Празничност във делника ще нахлуе
И в джапанки ще те обуе.
Нетипично разголен ще се почувстваш във сряда,
А някой ще каже, че така ти се пада.
Друг – че ти отива.
Открий непознатото в любимия човек
И ще намериш за мислите си лек.
Аватар
SunFlower
 
Мнения: 83
Регистриран на: 24 Фев 2012, 14:36

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта