Конвулекс Хроно 300 мл и Левитра - съвместими ли са?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Конвулекс Хроно 300 мл и Левитра - съвместими ли са?

Мнениеот anastasov » 18 Авг 2014, 21:29

Здравейте! Интересува ме следния въпрос? От известно време употребявам лекарството "Конвулекс хроно" -300 мл! Не страдам от никакви заболявания , нямам аномалии с кръвното! Имам проблеми с ерекцията! Искам да използвам "Левитра" , запознат съм с неговото използване! Въпроса ми е има ли някаква опасност от използването на двете лекарства? Предварително Ви благодаря за отговора!
anastasov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Авг 2014, 21:13

Re: Конвулекс Хроно 300 мл и Левитра - съвместими ли са?

Мнениеот FramarLekari » 19 Авг 2014, 11:08

Здравейте, anastasov!

Валпроевата киселина, чието производно е натриевият валпроат - активната съставка на Конвулекс хроно, може да увеличи кръвните нива и ефектите на варденафила, който е активна съставка на Левитрата. Може да се наложи корекция на дозата или по-често наблюдение от Вашия лекар, за да използвате безопасно двете лекарства.

Свържете се с Вашия лекар, ако състоянието Ви се промени или усетите гадене, задух, световъртеж, замаяност, загуба на съзнание, зрителни нарушения, шум в ушите, загуба на зрение или слух, болка или стягане в гърдите, аритмичен сърдечен ритъм и / или приапизъм (продължителна и болезнена ерекция, несвързана със сексуалната активност), тъй като тези признаци могат да са симптоми на прекомерно високи нива на варденафил.

Поздрави,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Конвулекс Хроно 300 мл и Левитра - съвместими ли са?

Мнениеот anastasov » 19 Авг 2014, 19:12

Благодаря за изчерпателния отговор!
anastasov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Авг 2014, 21:13


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта