Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот silver933 » 24 Мар 2015, 17:19

Само волята много ясно, че липсва, останалото са оправдания, като имате воля нещата могат ад се получат ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот mix_twix » 18 Май 2015, 13:22

освен волята и голямото количество лакомия много пречи на всяка една диета. :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот dinkog » 05 Авг 2015, 11:25

mix_twix написа:освен волята и голямото количество лакомия много пречи на всяка една диета. :)

точно, жените все са на диета, щото и една не могат да изкарат до края... кой е виновен аз липсата на воля?!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Kremiliya » 05 Авг 2015, 12:25

dinkog написа:
mix_twix написа:освен волята и голямото количество лакомия много пречи на всяка една диета. :)

точно, жените все са на диета, щото и една не могат да изкарат до края... кой е виновен аз липсата на воля?!

Е, хайде, подобни подмятания не помагат на никой и в никакъв случай не бих казала, че са положителни или нещо такова, а напротив могат да сринат и малката воля, която имаме. На мен ми е много трудно да пазя диета, просто обожавам да ям, а някой като мине и ми направи ей такова умно заключение и .. да! не сми става много приятно!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот nushi.kisyova » 05 Авг 2015, 14:28

Според мен така трябва да се действа да се подмята, натяква постоянно, за да си разгърнеш потенциала и волята и да не се безпокоиш от това, че и този път няма да успееш :idea:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот ramimni » 05 Авг 2015, 16:01

Мисля, че проблемът е и в мъжете до нас, не може да ни изкушават с какви ли не неща да хрускат пържоли до тебе, а ти да се лигавиш със салата :lol:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Mon_ton » 06 Авг 2015, 12:00

nushi.kisyova написа:Според мен така трябва да се действа да се подмята, натяква постоянно, за да си разгърнеш потенциала и волята и да не се безпокоиш от това, че и този път няма да успееш :idea:

Отрицателната мотивация ли мислиш, че е най-добрия начин? Не е ли гадно и подкрепа така няма? Според мен е най-добре да се прави диета с някой друг, така има състезателен дух и желание за победа. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот mix_twix » 06 Авг 2015, 13:57

Мисля, че главната причина е, че просто си мислите, че ай и днеска да мине и от утре ще сваля, ама те така и годините минават.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот franky » 06 Авг 2015, 14:56

mix_twix написа:Мисля, че главната причина е, че просто си мислите, че ай и днеска да мине и от утре ще сваля, ама те така и годините минават.

Мда с това отлагане често си патим, добре е щом решим нещо просто да действаме, независимо от това дали утре сме поканени на романтична вечеря или друго събитие, което няма как да отложим...
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Kaya » 07 Авг 2015, 14:17

Наистина волята е голяма работа и да имаш цел. Това е и подкрепата на близките, да не те дразнят да не ти говорят че няма да успееш и подобни!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта