Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот mix_twix » 11 Авг 2015, 10:18

franky написа:
mix_twix написа:Мисля, че главната причина е, че просто си мислите, че ай и днеска да мине и от утре ще сваля, ама те така и годините минават.

Мда с това отлагане често си патим, добре е щом решим нещо просто да действаме, независимо от това дали утре сме поканени на романтична вечеря или друго събитие, което няма как да отложим...

Въпрос на нагласи, толкова много жени искат да имат добра фигура и толкова от тях почват диета "от утре".
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Локумът » 11 Авг 2015, 12:15

Бе само воля липсва, айде да не си говорим както си искаме, ако имате желязна воля да устоите на малко глад и се отървете от желанието си за пордотлък нещата ще са далеч по-различни!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот kalinka-kuku » 11 Авг 2015, 14:13

За мен е толкова важно да имате подкрепата на близките, задължително е просто!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот kauda » 11 Авг 2015, 14:41

Била съм на много диети, за да постигна желаната фигура, не ми беше никак лесно, но се справих! Най-напред трябва наистина да имате желязна воля, да имате постижими цели, от 100кг ако искате да станете 50 на бързо няма да се получи. Награждавайте се и нещата стават! ")
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Jully » 11 Авг 2015, 15:32

kauda написа:Била съм на много диети, за да постигна желаната фигура, не ми беше никак лесно, но се справих! Най-напред трябва наистина да имате желязна воля, да имате постижими цели, от 100кг ако искате да станете 50 на бързо няма да се получи. Награждавайте се и нещата стават! ")

Според мен е най-добре когато диетата се прави с компания! :) да имаш с кой да споделиш да те окуражи, в семействата е трудно, много мъже не оценяват труда на съпругите си.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот moni.sparrow » 19 Авг 2015, 14:40

Jully написа:
kauda написа:Била съм на много диети, за да постигна желаната фигура, не ми беше никак лесно, но се справих! Най-напред трябва наистина да имате желязна воля, да имате постижими цели, от 100кг ако искате да станете 50 на бързо няма да се получи. Награждавайте се и нещата стават! ")

Според мен е най-добре когато диетата се прави с компания! :) да имаш с кой да споделиш да те окуражи, в семействата е трудно, много мъже не оценяват труда на съпругите си.

Точно така е, моят мъж е такъв, а аз как да имам стимул, при положение, че и на него му е необходимо, а само ми се прави :!:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот maminka » 20 Авг 2015, 10:34

moni.sparrow написа:
Jully написа:
kauda написа:Била съм на много диети, за да постигна желаната фигура, не ми беше никак лесно, но се справих! Най-напред трябва наистина да имате желязна воля, да имате постижими цели, от 100кг ако искате да станете 50 на бързо няма да се получи. Награждавайте се и нещата стават! ")

Според мен е най-добре когато диетата се прави с компания! :) да имаш с кой да споделиш да те окуражи, в семействата е трудно, много мъже не оценяват труда на съпругите си.

Точно така е, моят мъж е такъв, а аз как да имам стимул, при положение, че и на него му е необходимо, а само ми се прави :!:

Нормално, мислят си, че веднъж като са те взели, вече в кърпа си им вързана, е, повечето, де :) Моят се поддържа и това понякога ме плаши, понеже и да се появи някоя госпожица, то по това определено няма как да разбера :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Локумът » 15 Сеп 2015, 13:32

А винаги можеш да разбереш, ако се появи някоя не се притеснявай като почне да заксънява ще ти стане ясно че не е във фитнеса ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Сеп 2015, 13:37

Диетата върви и най-добре когато се приеме като част от живота, а не като ограничение и като нещо гадно, което правиш. Не може да си на диета и нон стоп да мечтаеш да се наядеш с пица, няма как да стане... 3-4 дена и отново ще се нахвърлиш върху забранените храни..
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Nightmare » 15 Сеп 2015, 14:53

marsu написа:Диетата върви и най-добре когато се приеме като част от живота, а не като ограничение и като нещо гадно, което правиш. Не може да си на диета и нон стоп да мечтаеш да се наядеш с пица, няма как да стане... 3-4 дена и отново ще се нахвърлиш върху забранените храни..

Именно, когато изключиш всичко друго и не го приемаш като забранено, лесно може да стане работата :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron