Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Kremiliya » 15 Сеп 2015, 15:14

аз съм от жените, които вечно са на диета, сега за първи път ми върви диетата без да полагам големи усилия, което направо не е за вярване. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Mon_ton » 16 Сеп 2015, 12:24

Kremiliya написа:аз съм от жените, които вечно са на диета, сега за първи път ми върви диетата без да полагам големи усилия, което направо не е за вярване. :roll:

Продължавай все така дано да има резултат. :)
Освен и неприятното усещане от типа на глад, то и главоболие, световъртеж разни неща все са налице..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Pipilota » 16 Сеп 2015, 13:44

Със сигурност и неразположението, което следва при диетите е много важно, последно следвах диета, която ме изтощи тотално, още не мога да се оправя.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот MGB » 16 Сеп 2015, 17:02

Pipilota написа:Със сигурност и неразположението, което следва при диетите е много важно, последно следвах диета, която ме изтощи тотално, още не мога да се оправя.

Именно затова идеше реч, като намалиш порциите, махнеш вредните храни, хляба и сладкото, безалкохолното и алкохолното, някак всичко тръгва от само себе си, аз поне така си лекувам зимните натрупвания :D
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Fancy » 17 Сеп 2015, 13:28

MGB написа:
Pipilota написа:Със сигурност и неразположението, което следва при диетите е много важно, последно следвах диета, която ме изтощи тотално, още не мога да се оправя.

Именно затова идеше реч, като намалиш порциите, махнеш вредните храни, хляба и сладкото, безалкохолното и алкохолното, някак всичко тръгва от само себе си, аз поне така си лекувам зимните натрупвания :D

Ти нали се сещаш, че и това си е до воля, а обикновеното гладуване си е просто чист и проклет инат, с който вървиш срещу себе си за нещо, което няма да има смисъл и ефект. :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Kaya » 17 Сеп 2015, 15:13

От друга страна, ако сте зациклили със здравословен проблем най-често породен от хормоните и гладни да сте нон топ пак няма да има никакъв ефект, затова най-напред гледайте здравето :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Локумът » 17 Сеп 2015, 16:39

Оставете ги тези деити , намерете си някой мъж, който да ви обича такива, каквито сте и да ви купи бягаща пътека. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Snejna » 18 Сеп 2015, 12:09

Ако се приложат и малко трикове, като намаляването на чиниите, увеличаването на количестово зеленчуци може да се мине и без провали и без диети ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот Mon_ton » 18 Сеп 2015, 14:09

Подкрепата на близките е важна, а и спортът, диетата не е само глад, тя си е цялостна промяна ако искаме наистина резултати.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Само воля ли ни липсва при диетите, защо се проваляме?

Мнениеот annydance » 29 Дек 2015, 13:42

Mon_ton написа:Подкрепата на близките е важна, а и спортът, диетата не е само глад, тя си е цялостна промяна ако искаме наистина резултати.

Така е, но това означава промяна на ежедневието на мисленето, което в случая е по-трудно, отколкото самото самата диета, например.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта