Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот ирина » 18 Дек 2011, 21:00

Здравейте др Михнев много ще се радвам и ще съм ви благодарна ако оправдаете моя страх.
И ето за какво става въпрос:
Слушала съм че ако имаш отлепване на ретините раждането става секцио ,да ама аз имам непоносимост към резорбируеми конци мига да получа сепсис от тях И как ще стане раждането. Множко ме е страх от това положение . Благодаря ви за отделеното време
ирина
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Дек 2011, 01:26

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 20 Дек 2011, 18:48

ирина написа:Здравейте др Михнев много ще се радвам и ще съм ви благодарна ако оправдаете моя страх.
И ето за какво става въпрос:
Слушала съм че ако имаш отлепване на ретините раждането става секцио ,да ама аз имам непоносимост към резорбируеми конци мига да получа сепсис от тях И как ще стане раждането. Множко ме е страх от това положение . Благодаря ви за отделеното време


Здравейте,
при секцио няма как - трябва да се шие. За да Ви успокоя до известна степен, искам да Ви кажа, че има различни видове много фини конци. Обадете ми се, ако желаете, по телефона, за да поговорим подробно за Вашия случай.
Желая Ви Весели празници!
Поздрави
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот bditranslations » 20 Дек 2011, 22:41

Здравейте,
Бих искала да Ви попитам какво ще ми препоръчате за лечение на интрамурален миомен възел 45 мм.Казаха, че има специални билки и ме препоръчаха билколечение и прием на хормонално лечение с прогестерон, по точно "Примолут нор" .
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 21 Дек 2011, 19:06

bditranslations написа:Здравейте,
Бих искала да Ви попитам какво ще ми препоръчате за лечение на интрамурален миомен възел 45 мм.Казаха, че има специални билки и ме препоръчаха билколечение и прием на хормонално лечение с прогестерон, по точно "Примолут нор" .


Здравейте,
размерите на миомния възел са гранични. Опитайте с това, което са Ви препоръчали, но е малко вероятно да се повлияе. Ако не се получи ще трябва да се оперирате. Весели празници!

Поздрави
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 22 Дек 2011, 10:48

На всички гости и участници във форума на "Фрамар" пожелавам Светли Коледни и Новогодишни празници! Нека Новата 2012 година бъде по-добра за всички нас! Примете моите благопожелания за здраве, мир и хармония!

Ваш Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот FramarAdmin2 » 23 Дек 2011, 12:34

Д-р Антон Михнев ще отговаря на вашите въпроси след коледните и новогодишни празници!
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот mimito79 » 05 Яну 2012, 15:45

Здравейте! Днес си взех резултатите от цитонамската ми. Моята лекарка я нямаше, за да ми ги разтълкува. Ето и резултата:
порцио Суперфициални, интермедиерни, цилиндрични и единични парабазални епителни клетки. Малко бактерии на Дьодерлайн. Колонии от Гарднерела вагиналис-клу селс над 50%. Значителен брой неутрофилни левкоцити.
Цервикален канал: предимно цилиндрични епителни клетки. Възпалително обусловени клетъчни промени. Гарднерела вагиналис-клу селс. Значителен брой неутрофилни левкоцити.
Диагноза: Бактериален колпит. Ендоцервицит. ПАП - втора група."
Благодаря Ви предварително!
mimito79
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Яну 2012, 15:43

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот daninceto » 08 Яну 2012, 18:10

Здравейте д-р Михнев, искам да се обърна към Вас за съвет. През април 2011 направих аборт, а сега съм отново бременна във 2-ра или 3-та седмица .. Аз съм на 23 г., не съм раждала, но и не мога да си позволя точно в този момент да имам дете, поради ред причини. Бих искала да Ви попитам, ако направя отново аборт, дали след това ще мога да имам деца и кой от методите е най- щъдящ за жената. Първият ми беше с вакуум, но съм чувала и за инжекции, които се бият в кръста за прекратяване на бременност?
daninceto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2012, 17:47

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 09 Яну 2012, 10:06

daninceto написа:Здравейте д-р Михнев, искам да се обърна към Вас за съвет. През април 2011 направих аборт, а сега съм отново бременна във 2-ра или 3-та седмица .. Аз съм на 23 г., не съм раждала, но и не мога да си позволя точно в този момент да имам дете, поради ред причини. Бих искала да Ви попитам, ако направя отново аборт, дали след това ще мога да имам деца и кой от методите е най- щъдящ за жената. Първият ми беше с вакуум, но съм чувала и за инжекции, които се бият в кръста за прекратяване на бременност?



Здравейте, по принцип един аборт винаги носи определени рискове. Съветвам ви да помислите за интелигентен начин за предпазване от нежелана бременност. Поздрави
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 09 Яну 2012, 10:09

mimito79 написа:Здравейте! Днес си взех резултатите от цитонамската ми. Моята лекарка я нямаше, за да ми ги разтълкува. Ето и резултата:
порцио Суперфициални, интермедиерни, цилиндрични и единични парабазални епителни клетки. Малко бактерии на Дьодерлайн. Колонии от Гарднерела вагиналис-клу селс над 50%. Значителен брой неутрофилни левкоцити.
Цервикален канал: предимно цилиндрични епителни клетки. Възпалително обусловени клетъчни промени. Гарднерела вагиналис-клу селс. Значителен брой неутрофилни левкоцити.
Диагноза: Бактериален колпит. Ендоцервицит. ПАП - втора група."
Благодаря Ви предварително!


Здравейте, ще трябва да се полекувате. Нека вашият гинеколог ви предпише подходяща терапия.
Поздрави
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта