Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 20 Ное 2013, 10:39

rubia_senorita1 написа:Здравейте! Дойде ми на 07.11, наложи се да пия Ескапел след първия ден, в който ми свърши, т.е. на 13.11 и днес на 18.11 имам кървене. Кога да очаквам следващата си менструация и според Вас има ли ефект от хапчето?


Здравейте,
Ако сте приели таблетката според упътването, то тя е подействала. Трудно е да се отговор на въпроса Ви при обстоятелствата, които описвате. Вероятно следващата Ви менструация ще започне след около 28 дни, броени от 18.11.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот nadq » 23 Ное 2013, 00:44

Здравейте!Имам проблем и ще помоля за консултация.Не водя полов живот,а имам постоянно течение.Прозрачно е,слузесто и с неприятна миризма.Усещам голяма влажност в интимната област,рядко течението става бяло и се появява сърбеж.Посещавала съм гинеколог,но полза от лечението няма.Взима ми се секрет за изследване два пъти и двата пъти причинителят се оказа различен. Благодаря!
nadq
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Ное 2013, 00:36

Яйчници

Мнениеот Gergana4321 » 25 Ное 2013, 10:25

Здравейте д-р Михнев!
На 25 години съм, не съм раждала. Никога не бях имала гинекологични проблеми. Преди 2 месеца си правих преглед. Оказа се че имам увеличение на двата яйчника и стуктора на поликистизни яйчници, т.е. без кисти но целите на точки ( извинете ме но диагнозата не е в мен затова така Ви обеснявам ). Лекарката ми предписа Линдинет и каза след 3 месеца да отида пак на консултация. По време на втория месец случайно си измерих температурата. Вече почти месец поддържам между 37 - 37.5 . Личният ми лекар смяташе че е от хормоналните таблетки, но ги спрях и вече 1 седмица по-късно все още имам температура. Изследвания правих само на кръв и урина. Всичко беше в норми. Имам и много силен косопад от месеци, отслабнах значително преди няколко месеця и сега не мога да напълнея, а се храня доста. Преди не съм имала тези проблеми. Имам усещане на тежест ниско доолу в стомаха.
Въпросът ми е дали е възможно температурата и косопада да се дължат на гинекологично заболяване и ако ДА какви изследвания точно трябва да си направя за да не си губя времето и средствата, които вече липсват при всеки, в безполезни прегледи и изследвания?

Благодаря Ви! Успешен ден!
Gergana4321
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Ное 2013, 10:08

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Rosica Marinova » 25 Ное 2013, 18:36

Здравейте!Аз съм на 17 години и цикъла ми е редовен.Аз пия и Депакин Хроно за епилепсия сутрин и вечер.Искам да попитам има ли някакви таблетки,с които можеш да изместиш цикала си и как се пият.Какви ми препоръчвате?Благодаря за отделеното внимание предварително!
Rosica Marinova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Ное 2013, 18:22

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 26 Ное 2013, 17:31

nadq написа:Здравейте!Имам проблем и ще помоля за консултация.Не водя полов живот,а имам постоянно течение.Прозрачно е,слузесто и с неприятна миризма.Усещам голяма влажност в интимната област,рядко течението става бяло и се появява сърбеж.Посещавала съм гинеколог,но полза от лечението няма.Взима ми се секрет за изследване два пъти и двата пъти причинителят се оказа различен. Благодаря!

Здравейте,
ще трябва пак да посетите гинеколг и пак да се вземе проба за микробиология на влагалищен секрет. Препоръчвам да се направи и антибиограма, за да се подбере най-подходящия препарат за лечение.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Яйчници

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 26 Ное 2013, 17:43

Gergana4321 написа:Здравейте д-р Михнев!
На 25 години съм, не съм раждала. Никога не бях имала гинекологични проблеми. Преди 2 месеца си правих преглед. Оказа се че имам увеличение на двата яйчника и стуктора на поликистизни яйчници, т.е. без кисти но целите на точки ( извинете ме но диагнозата не е в мен затова така Ви обеснявам ). Лекарката ми предписа Линдинет и каза след 3 месеца да отида пак на консултация. По време на втория месец случайно си измерих температурата. Вече почти месец поддържам между 37 - 37.5 . Личният ми лекар смяташе че е от хормоналните таблетки, но ги спрях и вече 1 седмица по-късно все още имам температура. Изследвания правих само на кръв и урина. Всичко беше в норми. Имам и много силен косопад от месеци, отслабнах значително преди няколко месеця и сега не мога да напълнея, а се храня доста. Преди не съм имала тези проблеми. Имам усещане на тежест ниско доолу в стомаха.
Въпросът ми е дали е възможно температурата и косопада да се дължат на гинекологично заболяване и ако ДА какви изследвания точно трябва да си направя за да не си губя времето и средствата, които вече липсват при всеки, в безполезни прегледи и изследвания?

Благодаря Ви! Успешен ден!

Здравейте,
трябва да се намери причината за поддържането на температура и за останалите Ви здравословни проблеми. Необходими са прегледи при личния лекар и при гинеколог. След основните прегледи, те ще преценят какви точно изследвания трябва да се назначат.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 26 Ное 2013, 17:47

Rosica Marinova написа:Здравейте!Аз съм на 17 години и цикъла ми е редовен.Аз пия и Депакин Хроно за епилепсия сутрин и вечер.Искам да попитам има ли някакви таблетки,с които можеш да изместиш цикала си и как се пият.Какви ми препоръчвате?Благодаря за отделеното внимание предварително!

Здравейте,
да има таблетки, които могат да отложат Вашия цикъл. Те обаче не се назначават през форума и се приемат по определена схема. Задължително посетете гинеколог.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот tyurkyan » 28 Ное 2013, 11:25

Здравейте! Имам микробиологично изследване с резцултат Кандида глабрета 10,5 лекувам се от три месеца с Фунголон 150мг седмично ефекта е нулев дали мога да изпалзвам Макмирор комплекс вагинални глобули. Че ми писна вече.
Преди тези три месеца съм се лекувала с Метронидазол,Полижинакс,Гино певарил, Ломексин и т.н. без ефект. Моля за помощ!!!!
tyurkyan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Ное 2013, 11:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Andriana_22 » 28 Ное 2013, 15:02

Zdraveite d-r Mihnev.Iskam da popitam koga trqbva da zabremeneq predi ili sled cikala mi za da rodq prez oktomvri,zashtoto togava sapruga mi e rojdennik na 12-ti.Cikala mi idva 27-28 chislo, koga trqbva da zachena dekemvri ili qnuari predi ili sled cikala za da rodq prez oktomvri.Mnogo iskam da zaradvam sapruga podarak za rojdennie mu den.Blagodarq predvaritelno.
Andriana_22
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Ное 2013, 14:37

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот ivana3363 » 29 Ное 2013, 14:19

Zdraveite dr.Mihnev!Bih iskala da popitam moje li da se pie Levoxa 0,5 x 1 za 7 dni...pri karmene.Lekuva6tiq mi ginekolog neznam dali go e vzel v predvid....sa6to taka ne mi kaza kakvo mi ima!!!Rodih predi 7 meseca... Minalata sedmica otidoh s bolki v korema I krusta I toi mi kaza,4e vsi4ko e nared....sled sedmica oba4e se poqvi kafqvo te4enie, pri koeto pak go posetih I toi otgovori,4e qvno trqbva da mi izpi6e Antibiotik,no ne kaza kakva e pri4inata I ot kakvo? :roll:
ivana3363
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Ное 2013, 13:56

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта