"Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

"Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот FramarModDesi » 14 Сеп 2011, 11:17

framar-seksat_i_gradat_se_zavra6ta_bez_kari.jpg
framar-seksat_i_gradat_se_zavra6ta_bez_kari.jpg (7.76 KiB) Прегледано 535 пъти


Очаква се новият сезон на хитовия сериал "Сексът и градът" да се появи на малкия екран през 2012 година. Той ще разказва за живота на Кари Брадшоу преди да заживее в Манхатън.

Новите епизоди са базирани на романа "Дневниците на Кари Брадшоу", написан от Кандис Бушнел. Сезонът започва с последната година на Кари в гимназията на малко градче. Той няма да включва нюйоркските й приятелки Миранда Хобс и Шарлът Йорк, но пък ще се появи младата Саманта Джоунс.

"Моята Кари Брадшоу започна на 33 години и сериалът продължи до нейната 43-годишнина. За мен идеята да се върнем назад е нещо, което дори не мога да си представя", казва режисьора Майкъл Кинг.

Сара Джесика Паркър също отхвърли всички слухове за завръщането си в "Сексът и градът". „Няма да участвам в никакъв телевизионен сериал, нито във филм, поне не в близкото бъдеще".


Източник: Радио Дарик
FramarModDesi
 
Мнения: 145
Регистриран на: 31 Мар 2011, 08:52

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот delinda » 16 Сеп 2011, 09:18

Голяма боза ще бъде!
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот Margo » 16 Сеп 2011, 15:26

FramarModDesi написа:
framar-seksat_i_gradat_se_zavra6ta_bez_kari.jpg


Очаква се новият сезон на хитовия сериал "Сексът и градът" да се появи на малкия екран през 2012 година. Той ще разказва за живота на Кари Брадшоу преди да заживее в Манхатън.

Новите епизоди са базирани на романа "Дневниците на Кари Брадшоу", написан от Кандис Бушнел. Сезонът започва с последната година на Кари в гимназията на малко градче. Той няма да включва нюйоркските й приятелки Миранда Хобс и Шарлът Йорк, но пък ще се появи младата Саманта Джоунс.

"Моята Кари Брадшоу започна на 33 години и сериалът продължи до нейната 43-годишнина. За мен идеята да се върнем назад е нещо, което дори не мога да си представя", казва режисьора Майкъл Кинг.

Сара Джесика Паркър също отхвърли всички слухове за завръщането си в "Сексът и градът". „Няма да участвам в никакъв телевизионен сериал, нито във филм, поне не в близкото бъдеще".


Източник: Радио Дарик

Тогава няма да се казва " СЕкса и града", то без нейните истории какво ще е?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот anatolii » 16 Сеп 2011, 15:33

Все пак сериала ще е за живота на Кари преди да отиде в Ню Йорк...аз преди няколко месеца четох и книгата... готина е .... http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=486251
Аватар
anatolii
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Мар 2011, 12:00

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот qproin » 23 Окт 2011, 14:21

FramarModDesi написа:
framar-seksat_i_gradat_se_zavra6ta_bez_kari.jpg


Очаква се новият сезон на хитовия сериал "Сексът и градът" да се появи на малкия екран през 2012 година. Той ще разказва за живота на Кари Брадшоу преди да заживее в Манхатън.

Новите епизоди са базирани на романа "Дневниците на Кари Брадшоу", написан от Кандис Бушнел. Сезонът започва с последната година на Кари в гимназията на малко градче. Той няма да включва нюйоркските й приятелки Миранда Хобс и Шарлът Йорк, но пък ще се появи младата Саманта Джоунс.

"Моята Кари Брадшоу започна на 33 години и сериалът продължи до нейната 43-годишнина. За мен идеята да се върнем назад е нещо, което дори не мога да си представя", казва режисьора Майкъл Кинг.

Сара Джесика Паркър също отхвърли всички слухове за завръщането си в "Сексът и градът". „Няма да участвам в никакъв телевизионен сериал, нито във филм, поне не в близкото бъдеще".


Източник: Радио Дарик

Като че ли се наситихме вече на този филм. Нужно е от време на време продуцентите да казват СТОП и да се заемат с нещо ново, а не търсят безконечен източник на пари. Един сериал със сто сезона мисля, че писва на зрителите....
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот valiart » 23 Окт 2011, 23:52

И според мен се изтъркаха. Няма да измислят нещо гениално, колкото и да продължават. Да лежиш на стари лаври си е много рисковано. Трябва да се знае кога точно да се сложи края, за да те запомнят във върховия момент, а не да стигнеш дори до излагация.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот Sophia.G » 30 Юли 2014, 10:46

Така и така не ми хареса този филм, много тегав и дълъг се оказа, а започнаха да се повтарят. В началото го гледах с интерес, но после ми доскуча.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2014, 16:59

Според мен този филм се изчерпа, той като цяло не беше обвързан с кой знае колко интересна история, а какво остава да се направи и още за него, така си е добре :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:41

Lollipop написа:Според мен този филм се изчерпа, той като цяло не беше обвързан с кой знае колко интересна история, а какво остава да се направи и още за него, така си е добре :)

Определено няма какво още да се бисти по него, дори продълженията - филма, а не сериала беше излишно.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: "Сексът и градът" се завръща без Сара Джесика Паркър

Мнениеот Kaya » 23 Мар 2016, 14:03

На мен ми харесва сериала, но определено не ми се иска да гледаме какво се е случвало с тийнейджърката Кари, а и кой ли моеж да я играе? :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта