Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2016, 15:00

Да, това е че май не се махат, ами винаги ги имаш, като са по-широки и замърсени порите..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2016, 15:32

Аз веднъж седмично почнах да си правя парна баня на лицето и ефекта е доста положителен, кожата ми стана много по-гладка :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот donni » 26 Юли 2016, 16:58

Rali_hr написа:Аз веднъж седмично почнах да си правя парна баня на лицето и ефекта е доста положителен, кожата ми стана много по-гладка :)


След парната баня не ги ли премахваш черните точки иначе какъв е смисъла? Тя не прави ли по-лесно махането им?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Pipilota » 29 Юли 2016, 11:46

По принцип не е добре сами да си стискате черните точки, трябва да го прави козметик, за да има добър ефект :) Но после това зачервяване на лицетоо..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот fawla » 24 Окт 2018, 10:59

На мен последно време ми се появиха повече и не знам как да ги махна, пъпките ми дори и да заздравеят стават на белези накрая, които са с леко синкаво-лилав отенъки могат да стоят месеци на ред на кожата ми. :roll:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта