Забраняват интимните отношения в училище

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 14:13

Margo написа:
kriskiss2001 написа:
Violetta написа:Малки паралелки, огромна отговорност, ниско заплащане. И специфични ученици...


Да, много си права, Вили. Аз като ученик не съм правил секс. Веднъж си бях взел натурален сок и се качих в стаята си, имах 2 съученички, които бяха мои обожателки, но се правих, че не ги забелязвам и точно този ден едната ми каза: Ако ми дадеш сока си ще ти направя ***** в тоалетната. Тогава не и го дадох и не ми направи. Незнам друг как би реагирал, но определено се опита да ме впечатли

Наистина ли за един сок ти предложи ...На колко години беше тогава, а момичето?

Бях 9-и клас във Икономическия техникум, тя моя съученичка - Ирена.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот valiart » 27 Окт 2011, 01:17

kriskiss2001 , ама ти сега съжаляваш ли, че не си го направил тогава? И какво, в действителност те спря да го направиш, т.е. защо не даде сока?! Както казваш, момичетата са били твои обожателки. Може с това изречение: "сок срещу.....", да е искала, да признае чувствата си към теб. Не да се продаде един вид...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 08:53

valiart написа:kriskiss2001 , ама ти сега съжаляваш ли, че не си го направил тогава? И какво, в действителност те спря да го направиш, т.е. защо не даде сока?! Както казваш, момичетата са били твои обожателки. Може с това изречение: "сок срещу.....", да е искала, да признае чувствата си към теб. Не да се продаде един вид...

аз не съм казал, че се продава, беше палава, но аз явно доста сериозен.... то човек се променя, не съжалявам защото е минало, но ако беше станало кой знае докъде щеше да стигне. Ти нямала ли си подобни предложения?
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот southern_sun » 27 Окт 2011, 13:07

Това звучи малко нереалистично, да се предложи момиче за сок. Съвременните момичета са къде, къде по-меркантилни.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот kriskiss2001 » 27 Окт 2011, 13:08

southernsun написа:Това звучи малко нереалистично, да се предложи момиче за сок. Съвременните момичета са къде, къде по-меркантилни.

Било е преди повече от 15г., сега какво точно правят може да се разбере като се посети училището. Сигурно и фантазията ни е слаба на всички тук
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 20:35

kriskiss2001 написа:
valiart написа:kriskiss2001 , ама ти сега съжаляваш ли, че не си го направил тогава? И какво, в действителност те спря да го направиш, т.е. защо не даде сока?! Както казваш, момичетата са били твои обожателки. Може с това изречение: "сок срещу.....", да е искала, да признае чувствата си към теб. Не да се продаде един вид...

аз не съм казал, че се продава, беше палава, но аз явно доста сериозен.... то човек се променя, не съжалявам защото е минало, но ако беше станало кой знае докъде щеше да стигне. Ти нямала ли си подобни предложения?


Имала съм. И точно за това избистрям фокуса на случая, който ти споделяш. При мен беше нещо подобно, но аз така или иначе исках да си събуя гащичките тогава, просто реших да провокирам момчето, а той взе че се оказа готов за моите игри;) :D Определено много хубаво ни беше ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 20:37

valiart написа:
kriskiss2001 написа:
valiart написа:kriskiss2001 , ама ти сега съжаляваш ли, че не си го направил тогава? И какво, в действителност те спря да го направиш, т.е. защо не даде сока?! Както казваш, момичетата са били твои обожателки. Може с това изречение: "сок срещу.....", да е искала, да признае чувствата си към теб. Не да се продаде един вид...

аз не съм казал, че се продава, беше палава, но аз явно доста сериозен.... то човек се променя, не съжалявам защото е минало, но ако беше станало кой знае докъде щеше да стигне. Ти нямала ли си подобни предложения?


Имала съм. И точно за това избистрям фокуса на случая, който ти споделяш. При мен беше нещо подобно, но аз така или иначе исках да си събуя гащичките тогава, просто реших да провокирам момчето, а той взе че се оказа готов за моите игри;) :D Определено много хубаво ни беше ;)

Изкусителна палавница. Съблазнителна красавица, ако събуеш гащичките си пред мен, първо мисля с езиче да те опитам и да те изпия, а после каквото избереш
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот lussy » 02 Окт 2013, 12:13

Това са почти абсурдни правила, понеже живеем в България, относно частните училища, там се събира богатата сган на града, много по-зле е от колкото в държавните. А що се отнася до интимностите, мисля че трябва да се промени цялата система и да живеем в социализъм, за да я няма, еротиката залива обществото ни, съответно и децата ни, как ще я предотвратят?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот Kremiliya » 25 Ное 2014, 11:11

Ужасни са тези правила, особено пък забраната за велосипеди, вместо да насърчаваме децата да се придвижват по този екологичен начин и полезен за самите тях, те ги карат да си хващат автобус. Не съм очаквала, че ще видя такива абсурдни неща. :shock:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Забраняват интимните отношения в училище

Мнениеот silver933 » 26 Ное 2014, 12:39

Е, как хубава работа. Децата не трябва да ги ограничават толкова много, ние едно време как хубаво си изкарвахме времето на училище, какви са тези правила сега? Обаче не съм чул да са влезнали в сила някъде. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта