Някой правил ли e къща за котката си, а тя използва ли я?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Някой правил ли e къща за котката си, а тя използва ли я?

Мнениеот moni.sparrow » 12 Ное 2014, 16:21

Децата са решили, че котките, които живеят в двора на къщата имат нужда от подслон за зимата. :oops: Не, че не събираме основно котките на съседите, но децата са решени да ги подслоним! :idea:

Нямам нищо против, единствено не зная дали ще бъдат използвани по предназначение. :roll: Друго нещо, което ме притеснява, че не съм до толкова сръчна, та да измайсторя такова мини котешко градче,
village.jpg
village.jpg (14 KiB) Прегледано 2794 пъти
добре де и на половина няма да мога да го направя :D Надявам се хора, които са маисторили къщички за котки да ми помогнат със съвети, от какви материали е най-добре и лесно да се сътвори и някаква схема да кажем, по която да ги издигна :?

Заради това се надявам да ми дадете идеи, как да направя къщички за котките, а ако случайно вие сте правили, да ми кажете до колко се използват тези къщи в крайна сметка и има ли смисъл от тях :?
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Някой правил ли e къща за котката си, а тя използва ли я?

Мнениеот Mauritius » 12 Ное 2014, 16:25

Като дете си спомням, че правих от някакви кашони къща за котката и за себе си, разбира се :D и да, увенчаха се с успех, но когато са махленски котки не зная как биха реагирали, предполагам по подобен начин, все пак търсят топло и уютно местенце, където да се скрият, колкото и да са наплашени! :!: Кашоните няма да ти бъдат от особена полза, въпреки че ако ги сложиш под стряха, смятам, че няма да има проблем :!:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Някой правил ли e къща за котката си, а тя използва ли я?

Мнениеот petyo62 » 21 Яну 2020, 17:56

Преди време имахме котка, която роди 4 малки котенца. С децата им направихме доста голяма къщичка от шперплат. Ползваха си я докато вече не можеха да се побират в нея. :smile: Явно я смятаха за роден дом.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Някой правил ли e къща за котката си, а тя използва ли я?

Мнениеот hideboom » 13 Яну 2022, 15:07

наскоро видях пред един магазин направена къщичка от стиропор
hideboom
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Май 2021, 17:33


Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron