Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот luchia@marco » 14 Ное 2014, 17:37

Нали се сещате за онези дни, в които сте убедени, че не е редно да ставате от леглото. :!: Още по-лошото е, когато се окажете прав, :( всичко сякаш е против вас или поне тази мисъл не може да доведе до друго, но за съжаление не можете и да си я избиете от главата :idea:

Днес съм попаднала в един такъв ден, който ми се вижда безкраен и осеян с какви ли не ужасии! Няма да ви разказвам за него, за сметка на това ще ви пусна една снимка, която илюстрира добре как изглеждам в такива ужасни дни, :idea: а може би и погледите на другите са като на пингвините на заден план, :mrgreen: но последното нещо, което ме интересува е това! :evil:
penguin-bad-day.jpg
penguin-bad-day.jpg (63.33 KiB) Прегледано 529 пъти
В такива дни, които ми се виждат най-ужасните съществували някога ми се иска нещо да ме развесели, че да забравя какво се е случило, в повечето случаи просто подминавам всяка шега! :evil:

Бас държа, че всеки един е попадал в такава ситуация и е имал такъв ден, в който е бил убеден, че е най-ужасния, :evil: все пак трябва да се излезе от кофти ситуацията, но как, как се разведрявате вие в такива дни? :roll:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот BeenieGal » 14 Ное 2014, 17:43

Не, че е решение на нещо, но просто си лягам, ако пък не мога да заспя си взимам нещо приспивателно като чаша, две, три червено вино, глупав филм и чакам, става учудващо бързо! :D :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2014, 16:37

Честно да ви кажа не се справям, и вечерта ми остава ужасна в повечето случаи, но едно излизане с приятели винаги върши работа. Но понякога просто не се получава, аз обичам да играя на разтоварващи игри, в които няма как да се ядосам допълнително ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот веселказасмяна » 22 Юни 2015, 14:58

Опитвам да се разсейвам с някакви клипове или вяинаги се сещам за онази картинка, на която тРекс си оправя леглото :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот mix_twix » 22 Юни 2015, 15:27

веселказасмяна написа:Опитвам да се разсейвам с някакви клипове или вяинаги се сещам за онази картинка, на която тРекс си оправя леглото :D

:roll: Яяяя, я сподели тая картинка моля ти се, че ми стана любопитно?
А иначе аз си пускам музика, много ма надъхва!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот Lollipop » 25 Юни 2015, 10:29

За щастие все по-рядко ми се случва да имам кофти дни, което е чак похвално за мен, но преди това ми беше ежедневие. Нищо не помагаше, единствено малко ме отпускаше хубава музика и горещ душ, но не беше много траен ефекта.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот gomez123 » 25 Юни 2015, 10:50

mix_twix написа:
веселказасмяна написа:Опитвам да се разсейвам с някакви клипове или вяинаги се сещам за онази картинка, на която тРекс си оправя леглото :D

:roll: Яяяя, я сподели тая картинка моля ти се, че ми стана любопитно?
А иначе аз си пускам музика, много ма надъхва!

Еее да, определено тиранозавъра ми оправя настроението и на мен, даже ми стои на декстоп :mrgreen: ето ви :)
f.jpg
f.jpg (35.65 KiB) Прегледано 354 пъти
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот Rali_hr » 25 Юни 2015, 10:52

:lol: :lol: :lol: горкия не му е лесно!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот Andrey » 25 Юни 2015, 12:35

Ооо, и аз имам една любима картинка с Ти-рекс, иначе аз ходя във фитнеса и там си почивам, та ето и тематично да я покажа:
dfa1a01ea2a7fef498ad7dc4bdecddb7.jpg
dfa1a01ea2a7fef498ad7dc4bdecddb7.jpg (5.96 KiB) Прегледано 337 пъти
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как се разведрявате, когато сте убедени, че сте имали най-ужасния ден?!

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:36

Andrey написа:Ооо, и аз имам една любима картинка с Ти-рекс, иначе аз ходя във фитнеса и там си почивам, та ето и тематично да я покажа:
dfa1a01ea2a7fef498ad7dc4bdecddb7.jpg

Хаххахахах това е много добро, както и предното, само не мога да разбера що за кофти създание сме ние хората, забавляваме се на чуждото нещастие и това е наистина много смешно :lol: :lol: :lol: :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта