Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот S_Milenska » 15 Дек 2014, 18:20

Andrey написа:Знам ли, но като гледам колко хора има с репродуктивни проблеми съмнявам се да е от слънцезащитния крем. :roll:

Пробвай младежо след море да кажеш после пречи ли - не пречи ли :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Krum » 18 Дек 2014, 16:00

Едно времешните може и да са влияяели :Р
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Kaya » 17 Юни 2015, 17:08

Krum написа:Едно времешните може и да са влияяели :Р

И аз така мисля, сегашните модерни кремове надали моггат да унищожат половата сила, а и никой не се маже в близост до тези си части :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Harmony » 16 Фев 2017, 17:55

Kaya написа:
Krum написа:Едно времешните може и да са влияяели :Р

И аз така мисля, сегашните модерни кремове надали моггат да унищожат половата сила, а и никой не се маже в близост до тези си части :)


Може да не се маже там, но кожата попива, тя е като гъба. Ако научно са го доказали това нещо, от кое първо да се пазим - от рак на кожата или от стерилитет?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот gomez123 » 17 Фев 2017, 11:27

Силно се съмнявам в това нещо. Предполагам, че имат някакъви съставки, които не са съвсем ок, но чак пък толкова.
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Andrey » 14 Фев 2018, 11:02

Други фактори могат да влияят, но слънцезащитните кремове е малко вероятно да имат голямо значение. А и надали някой се маже толкова близо до интимната си област.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Тъжна Луна » 29 Мар 2018, 16:07

струва ми се съвсем реално това да е едно от нещата които влияят на репродуктивността на мъжете, че и на жените. Все пак тия проблеми не зависят само от пола. Но няма доказателства за това.. един ден ше разправяме на внуците (нямам идея дали ше са ни кръвни роднини) как сме искали да се предпазим от рак на кожата и сме се сдобили с безплодие :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта