Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот ivoblinc » 01 Дек 2014, 16:17

Оказва, се че слънцезащитните продукти влияят върху хормоните на мъжете, а от там и на плодовитостта им, някой ще се съгласи ли?!!

Едва ли има някой, който да обича да се каже като отиде на плажа и все пак не зная кой луд е измислил това :o :D Общо взето нещата стоят така, не се мажем, зяпаме мацки
beach-man.jpg
beach-man.jpg (19.14 KiB) Прегледано 870 пъти
и умираме от рак на кожата или мажем се, нямаме деца, да гледаме и да не гледаме мацки, няма да ни забележат, след което си отиваме безполови, че и без деца :lol: :lol: това ли се оказва :lol: :lol:

Усещали ли сте известна промяна след море, когато сте опитвали да правите бебе :? мене чак ме замислиха, понеже пишеше, че не просто намалява плодовитостта на мъжете, а намалява с 30%, което не е за подценяване :!:
Ще се радвам да споделите някакво мнение, не се каня още за второ, но си има време, последно да се мажа или да не се мажа със слънцезащитни кремове :?: :?: :)
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот lini_leni » 01 Дек 2014, 16:19

По никакъв начин не мога да направя връзката. Приятеля ми с години е работил по морето и да си призная е плодовид, поне винаги, когато съм искала дете до сега ми е правил :D :D само две са до момента, но пак е нещо :D
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот bojo_kolev » 01 Дек 2014, 17:41

Е, добре, че това е поредната лъжа, иначе се имаме достатъчно неща, които да ни застрашават да станем бащи, да ги ограничим до тук, това вече си ми изглежда безпочвено :idea:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот m.vulev » 04 Дек 2014, 12:30

Нереално ми се струва това, колкото и да влияят, чак пък толкова, а и всеки втори млад мъж трябваше да е неспособен да има деца, все пак слънцезащитните продукти не се използват от вчера!
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Kaya » 08 Дек 2014, 12:07

Не вярвам да пречат по какъвто и да е било начин. :roll: Дори да имат някакво влияние предполагам, че ще е много малко, а не осезаемо, иначе почти нямаше да има бебета вече. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Elica » 08 Дек 2014, 16:23

Е то ако е за момента, както и да е, но ако е за постоянно намаляване занапред и стойностите не се възвръщат вече е супер опасно... :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Krum » 09 Дек 2014, 14:32

Ако има някакво моментно действие разбирам, идеята, че по-трудно ще заченеш на морето е успокояваща за младежите там :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот S_Milenska » 11 Дек 2014, 12:11

Струва ми се нереално, не мисля, че като си намажат гърба мъжете и толкова бързо циркулира всичко, че да стигне до панталоните им :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Andrey » 12 Дек 2014, 16:01

Знам ли, но като гледам колко хора има с репродуктивни проблеми съмнявам се да е от слънцезащитния крем. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Струва ли ви се реално слънцезащитните кремове да влияят на плодовитостта на мъжете?

Мнениеот Pipilota » 13 Дек 2014, 10:34

Струва ми се като поредната реална глупост. Надали толкова много може да повлияе на потентността!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта