Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Andrey » 05 Яну 2015, 14:23

С напредването на годините (не че съм още много напреднал, де), започнах да се замислям и за здравето на бъдещите ми деца. :D Пък и постоянно се говори за здравословен начин на живот, това не може да няма отражение и на репродуктивността. Изобщо чудя се ей такива мъжки нива на тестостерон :mrgreen:

pose5_1806207a.jpg
pose5_1806207a.jpg (27.13 KiB) Прегледано 3566 пъти

как се поддържат. :!: Навика да се пуши или пък стоенето пред компютъра дали крие опасност за мъжете? Какви други опасности може да крие ежедневието ни по повод репродуктивността ни? :roll: Дали пречи употребата на марихуана, пиенето на алкохол, липсата на разходки и т.н. списъка е дълъг... а и дали и настроението дава отражение над тестостерона? :ugeek:
Предлагам да съберем на едно място всички опасности на мъжката репродуктивност и да знаем от какво да се пазим, за да си гарантираме, че един ден ще създадем поколение. :idea: :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви са опасносностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Snejna » 05 Яну 2015, 14:53

Мисля, че освен тютюнопушенето, то и алкохола се отразява зле на сперматозоидите, така че си мисля, един здравословен начин на живот наистина би се отразил добре и на бъдещите ви деца. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Яну 2015, 15:38

Марихуаната да ви кажа наистина не помага. Имам познат, който доста си позволяваше да пуши, това наистина навреди на репродуктивността му, сега правят опити с жена му за дете, вече 3-та година. :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Elica » 05 Яну 2015, 16:32

Мисля, че стресът няма как да не се отразява на мъжете, пък и на жените де. В наши дни всички много се стресираме. А съм чувала, че мобилните телефони също може да повредят наследството, затова не трябва да се носят в джобовете на панталона, друго, което съм чувала е и за компютъра да не се слага в скута. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот mix_twix » 05 Яну 2015, 17:29

Най-много жените ни разваляте репродуктивноста, особено като започнете да ни пилите нервите, то се почва, стрес, депресия, марихуана и алкохол... :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Andrey » 07 Яну 2015, 12:31

Всяко поведение е от значение, то това е ясно. Пък и в наши дни толкова вредни навици могат да ни изиграят лоша шега...
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Pipilota » 07 Яну 2015, 15:32

Все си мисля, че е важно да внимавате и с ударите :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Kremiliya » 07 Яну 2015, 16:27

Pipilota написа:Все си мисля, че е важно да внимавате и с ударите :lol: :lol: :lol:
Това със сигурност е опасно за поколението! :))) Сега обаче толкова модерните наркотици хич няма да ви помогнат да имате здраво семейство!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот Malina » 24 Мар 2015, 12:47

Освен ударите, мисля че и нездравословните храни също оказват голямо влияние върху здравето, затова много внимавайте какво си хапвате и пийвате. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви са опасностите за мъжката репродуктивност

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Мар 2015, 14:38

И на мъжете не им е лесно, особено пък в наши дни дори и цигарите увреждат малките им приятели, на които ние се надяваме, за да ни осигурят бъдещите деца. :))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта