Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот Jully » 26 Ное 2015, 17:14

Брой до 10 и така. Мен често ме ядосват, но се старая да съм търпелива, постоянно се сърди ту единия, ту другия. :mad:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот magda » 26 Ное 2015, 18:11

Jully написа:Брой до 10 и така. Мен често ме ядосват, но се старая да съм търпелива, постоянно се сърди ту единия, ту другия. :mad:

Не е хубаво по подобен начин детето да губи доверие в теб, бъди сигурна, така че наистина е необходимо търпение за разбирането на ситуацията.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Ное 2015, 21:55

С две деца е трудно и го казвма като дете :) Постоянно се карахме, постоянно мрънкахме, със сестра ми бяхме същински кошмар за майка ми, не знам как се е справила! :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот Jully » 06 Яну 2016, 17:30

Monika_Spasova написа:С две деца е трудно и го казвма като дете :) Постоянно се карахме, постоянно мрънкахме, със сестра ми бяхме същински кошмар за майка ми, не знам как се е справила! :mrgreen:

Да, така е понякога не ми издържат нервите, голямата вечно е сърдита за нещо и е кошмар. Как да не си изтървеш нервите понякога..
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот svetlozara » 06 Яну 2016, 18:27

Jully написа:
Monika_Spasova написа:С две деца е трудно и го казвма като дете :) Постоянно се карахме, постоянно мрънкахме, със сестра ми бяхме същински кошмар за майка ми, не знам как се е справила! :mrgreen:

Да, така е понякога не ми издържат нервите, голямата вечно е сърдита за нещо и е кошмар. Как да не си изтървеш нервите понякога..

Много кофти наистина. :( Не знам как имате нерви да се справите с тези ситуации..
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот Lollipop » 06 Яну 2016, 22:56

Наистина човек понякога си изтърва нервите и казванещо, което не иска. От друга страна постоянно изтъкваме качества на децата ни като непослушно,палаво, диво, неспящо, инато, но ги искаме като индивидуалност пред хората и да са само понякога. А тези качествас които толкова се гордеем пред хората хич не ни равят усллуга и идват думичкит глупак, идиот и л....но. Ами това е, докато се гордеем че е много индивидуално ще обуиждаме. После купуваме по нещо лъскаво и готово.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Засичали ли сте се някога, че обиждате децата си, а как поправяте грешката?

Мнениеот zagrijena » 17 Фев 2016, 13:26

Може да му викам, да го плесна по дупето, но никога не го обиждам детето. Аз баща му не обиждам, та него ли? :wink:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron