Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот ela7 » 20 Фев 2015, 01:20

Моята майка е на легло, почти обездвижена. Преди 2 месеца се появиха декубитални рани на гърба й. В момента използваме лекарство, което взимаме от БАН. Мисля, че действа добре, но раните са все още не излекувани. Днес ми казаха за крем Родопско чудо. Дали някой знае за качествата на този крем и дали лекува декубитални рани? И ако го опитам дали няма да навреди. :?:
ela7
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Фев 2015, 01:04

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот exotic » 20 Фев 2015, 11:42

Да, помага или поне така пише ;) иначе има такива подложки против декубитални рани :idea: по аптеките се намират
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 12:53

ela7, знам за какво говориш и наистина съжалявам, че са се появили такива рани на майка ти. Моята баба беше на легло 3 месеца и наистина е трудно. Не мога да ти кажа как да излекуваш появилите се рани, не съм ползвала нищо, защото успяхме да ги предотвратим. Слагайте талк, прави разтривки със спирт и памук по гърба, на опашката, на хълбоците, по плешките. Разтривайте! И кандидатствайте през социалното за антидекубитален дюшек, процедурата отнема месец за съжаление. :((( Ако можете намерете такъв от приятели, имат ефект. Успех! А за родопското чудо питайте наблюдаващия я лекар, не си правете експрименти, не всичко може да се ползва при всеки случай!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Фев 2015, 15:04

Не бих ползвала крем на своя глава, особено при болен човек. Не се знае кое как противодейства на лекарствата,най-добре е да прецени лекар, според състоянието!!!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот mimeto90 » 26 Авг 2015, 15:08

Ваня Стойчева написа:Не бих ползвала крем на своя глава, особено при болен човек. Не се знае кое как противодейства на лекарствата,най-добре е да прецени лекар, според състоянието!!!

Вярно, че тези освен чудотворни ги водят и безопасни, но не вярвам и аз на възрастен човек не бих опитвала!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот Jully » 02 Сеп 2015, 10:49

Наистина след като човек се е залежал, значи най-вероятно става въпрос за някой, който приема силни лекарства, трябва да се прецени дали няма да има противодействие с някой медикамент.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Крем Родопско чудо - помага ли за декубитални рани?

Мнениеот blaze » 18 Яну 2019, 12:26

Много помагаше преди на майка ми, обаче напоследък не го откривам никъде. Дали го има още?
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта