Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юли 2015, 14:19

Бях много изненадана, когато в Сексът и градът бяха казали, че там попаднали на необрязан! :shock:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Krum » 13 Авг 2015, 15:15

Ваня Стойчева написа:Бях много изненадана, когато в Сексът и градът бяха казали, че там попаднали на необрязан! :shock:

Тука е нормално да не сме обрязани, аз пък се учудвам, че в Щатите се обрязват!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот annydance » 18 Авг 2015, 16:01

Да ви кажа не познавам много обрязани мъже, може би един или двама по-близки приятели, които са ми споделяли за това, но пък никога не съм чувала да се оплакват от свръхчувствителност, по-скоро предполагам, че им е по-готино по време на секс и ако не им хареса с кожа или имат някакви затруднения, то ще се налага пак първата процедура, което вече би било ужасно!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Pipilota » 19 Авг 2015, 09:24

Ми аз не мисля, че има много кожа, която да е излишна, аз не мога да си представя какво ще е да е обрязан, не съм виждала такъв мъж.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот lussy » 19 Авг 2015, 11:02

Не разбирам това с обрязването, но смятам, че щом така се раждаме, така трябва и да си останем, затова ако е възможно подобно нещо и бях мъж, да, щях да се подложа.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Bambaa » 26 Авг 2015, 16:26

Какво толкова има за съжаление, щом се е родил в такова семейство, значи така е трябвало да стане и да го обрежат, а вече от самия мъж зависи в какво си вярва и т.н., но пък чак да възвръщаш кожаа... прекалено е!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Lili_pili » 08 Окт 2015, 15:53

Темата определено е притеснителна, а и аз не намирам за нормално да се обрязватм ъжете, при положение, че те имат съвсем нормално развитие и прочие, защо е необходимо това?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот penny » 08 Окт 2015, 16:53

Lili_pili написа:Темата определено е притеснителна, а и аз не намирам за нормално да се обрязватм ъжете, при положение, че те имат съвсем нормално развитие и прочие, защо е необходимо това?

Аз не мога и да си представя кой нормален мъж ще си каже, ами да, защо пък да не се обрежа... освен, че е само половин идея по-хигиенично, то не смятам за нормално да причиниш това на себе си, а още по-малко на детето си :!:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Krum » 09 Окт 2015, 09:45

Колко е да по-хигиенично, ако се миеш редовно и правилно не е кой знае какъв проблем, че не си обрязан. Но в много държави май го приемат за нормално обрязването, за мен е странно.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Kremiliya » 30 Окт 2015, 15:28

Elica написа:Не вярвам, че някой мъж би се възползвал, след като години са живели по такъв начин. :roll:

Освен ако не го смята за голяма загуба от мъжеството му и не му е комплекс.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта