Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот mimeto90 » 24 Фев 2015, 13:37

Някои момчета биват обрязани във възраст, когато не могат да вземат решение, съответно напълно възможно е след години, когато се превърнат се мъже да съжаляват за това, което им е сторено и до сега това си беше необратимо. :!:

Не мога да си представя какво е да си обрязан, но някой казват, че страдат от намалена чувствителност :? и явно това води до някои спънки в сексуалния им живот. :idea: Но четох статия за изобретение, което са направили учени, с което ще може да бъде възвърната отстранената кожа! :o
81ab4.jpg
81ab4.jpg (11.25 KiB) Прегледано 6058 пъти

Не зная какъв процент от господата са обрязани и колко точно биха желали да възвърнат отнетото им :? и все пак, поставете се на тяхно място и ми кажете бихте ли се подложили на процедурата по регенериране на изгубената кожа? :roll:
Не, че това е гаранция за възвръщане на чувствителността и все пак, мисля, че ако бях обрязан мъж, бих се подложил! :!:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот penny » 24 Фев 2015, 13:43

Разбира се, кой не желае да се пребори с физиологията си и аз ако бях мъж бих опитала и без това след като израсне и не ми хареса пак мога да се обрежа :D
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решение, ще се подложите ли?

Мнениеот bojo_kolev » 24 Фев 2015, 13:45

Със сигурност не бих поробвал да си възвръщам отнетото ми, в крайна сметка е доста по-хигиенично, а и при положение, че няма никаква сигурност, че е възможно да се възвърне чувствителността, просто не виждам смисъл :idea:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот red_eyes » 24 Фев 2015, 13:52

Затова винаги съм смятала, че е много по-добре да се правят подобни радикални промени, когато човек е достатъчно запознат и разсъдлив! А иначе съвсем не мога да си представя да съм мъж и да имам такива атрибути, камо ли обрязани :!:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решени, ще се подложите ли?

Мнениеот Snejna » 24 Фев 2015, 14:03

По нашите ширини не е популярно мъжете да бъдат обрязвани и за мен е по-важно да не се прави, все пак не го намирам за нормално някои хора да отстраняват части от тялото си, просто така. Единствената причина да се прави обрязването е, защото по южните страни е много топло и там това е начин да се предотвратят инфекции, не мисля, че има причина да се прави в нашия край ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Krum » 24 Фев 2015, 15:21

Абе ако са ме обрязали направо ще съм на 7-мото небе ако мога да си върна старото положение :Р
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Kremiliya » 25 Фев 2015, 15:35

Не съм срещала образян мъж в България, тук не е популярно, но напоследк с немарливостта на родителите и страха им по-скоро ще се чува все повече за такива деца :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Elica » 25 Фев 2015, 17:36

Не вярвам, че някой мъж би се възползвал, след като години са живели по такъв начин. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Pipilota » 26 Фев 2015, 10:31

Не е много популярно обрязването в нашата родина, макар че сега много майки на момченца си го позволяват това нещо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Обрязани ли сте и съжалявате ли за това? А ако скоро се намери решениe, ще се подложите ли?

Мнениеот Lili_pili » 27 Фев 2015, 12:03

хубаво, че ще могат обрязаните да си върнат истинския вид, иначе е доста неприятно, много наистина се оплакват от свръх чувствителност, което не е много приятно.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта