Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот ramimni » 04 Мар 2015, 17:27

Звучи странно, нали? И аз не мога да си представя да издържа повече от пет минути в картонен ресторант, не за друго, а заради самата задушлива миризма на кашон! :evil: Аз съм много За екологичното мислене, съответно и действие, но може би може и да се действа по-еко, от това всичко да ти е от картон и да се разпада скорострелно, като за да го стенеш използваш още картон! :!: :o

Но според мен ще е интересна гледка и определено ще е странно преживяване, тъй като в картонения ресторант само храната не е от картон и хората, които работят там. :D За сметка на всичко друго де – прибори, декор, дори съдовете, в който се готви! Е, ако искате вярвайте, ето ви и пример :)
kartonen_restorant1.jpg
kartonen_restorant1.jpg (12.65 KiB) Прегледано 720 пъти
Та, бихте ли вечеряли в един картонен ресторант като този и какво смятате би било преживяването и вкуса на храната приготвена в картон? :roll:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот borkova » 04 Мар 2015, 17:31

Не съм убедена, че бих се жертвала да вечерям в картонен ресторант, но се сетих за един артист, които изработва подобни фигурки от картон,
Life size replica of a Coffee pot.jpg
Life size replica of a Coffee pot.jpg (10.15 KiB) Прегледано 719 пъти
та бих си взела една такава, въпреки че няма да я ползвам :)
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот franky » 04 Мар 2015, 17:35

Не съм с особено добро впечатление от този ресторант, изглежда ми всичко това ужасно нехигиенично, а няма как да е, не че в нашите положението е много различно и въпреки това, може би може да се направи известна съпоставка!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот Mon_ton » 04 Мар 2015, 17:43

МНого странно ми изглежда, няма ли да се разкашква храната, представям си супа в картонена тенджера. иначе нямам други притеснения или резерви, бих си хапнала. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот Malina » 04 Мар 2015, 18:22

Защо да не, много екологично, не вярвам да сервират бульон и чай :mrgreen: А останалото е като да ядеш от хартиена чинийка на детски рожден ден, лошо няма !:)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот Slavena » 04 Мар 2015, 21:05

Глупости, как ще ям в картонен ресторант, чак смешно звучи и абсурдно, има си чинии и какво ли още не измислено, че да ям в хартия, това ми напомня на строежите, където строителите ядат яденето си върху амбалажна хартия. :lol:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот mix_twix » 10 Мар 2015, 12:52

Много е готино, дори! Аз съм супер впечатлен от тази идея, бих си хапвал в такъв ресторант без много да му мисля ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот S_Milenska » 10 Мар 2015, 15:29

Само ми е чудно, как ли минава термичната обработка и всичко останало? :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот Malina » 10 Мар 2017, 15:17

Мен пък много ме спечатлява този ресторант, бих отишла да видя какво е в него! Интересно как оформят самите съдове и какво ги правят след това, успяват ли наистина да готвят в тях!?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли вечеряли в един картонен ресторант?

Мнениеот valensiq » 10 Мар 2017, 16:15

За първи път чувам за съществуването на този ресторант! :eek: Не знаех, че има подобно място, където всичко е направено от картон. Аз бих отишла да го видя и няма да имам никакви притеснения да се нахраня там.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron