Научете ме да сменям пелени!

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Научете ме да сменям пелени!

Мнениеот Lili_pili » 10 Мар 2015, 12:26

Не знаех, че на някой може да му е трудно, не е ли по-правилно жена ти да те научи, а не да се чудиш по Интернет :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Научете ме да сменям пелени!

Мнениеот Mon_ton » 12 Юли 2017, 10:04

Голям проблем е това за съвременния мъж, въпреки че се опитва да стане все по-важен участник в отглеждането на детето. Има обаче някои татковци, които даже не искат и не проявяват никакво желание да участват в тази дейност. Но не е трудно. Слагаш бебето по гръб, отлепяш ленеките на памперса и го махаш от дупето. Избърсваш с мокра кърпа, ако има нужда ползваш кремче. Слагаш новия памперс разтворен под дупето така че да стига до кръста и го прехвърляш между крачетата отпред и затягаш с лепенките.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Научете ме да сменям пелени!

Мнениеот Анелия А » 22 Май 2019, 11:01

Не мисля, че някой има нужда от уроци по смяна на пелени. Това се научава в движение. Гледаш, опитваш и така. На третия път ще си спец :mrgreen:
Анелия А
 
Мнения: 36
Регистриран на: 13 Мар 2019, 10:35

Re: Научете ме да сменям пелени!

Мнениеот Blue eyes » 22 Май 2019, 15:00

Анелия А написа:Не мисля, че някой има нужда от уроци по смяна на пелени. Това се научава в движение. Гледаш, опитваш и така. На третия път ще си спец :mrgreen:


Точно така. Някои неща не се учат по учебник, става с повечко опитване :wink:
Blue eyes
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Мар 2019, 13:15

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта