Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот kauda » 07 Апр 2015, 16:01

Идеята да се пусне животно вътре много ми харесва :))
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот Rali_hr » 07 Май 2015, 18:35

kauda написа:Идеята да се пусне животно вътре много ми харесва :))

Да, ще стане страшно красиво, бих пробвала, стига животното да не изяде цветята :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот gomez123 » 27 Май 2015, 10:44

Според мене нито за животното ще е добре, нито за самите цветя, така че по-добре само едното. Даже някъде бях чела, че е добре да не се докосват въобще до стените на самия съд :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот Kaya » 27 Май 2015, 11:10

gomez123 написа:Според мене нито за животното ще е добре, нито за самите цветя, така че по-добре само едното. Даже някъде бях чела, че е добре да не се докосват въобще до стените на самия съд :idea:

Защо ще е зле, ако растенията са подходящи за самото животно, дори няма ли да се чувства по-комфортно?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот Rali_hr » 27 Май 2015, 12:06

Kaya написа:
gomez123 написа:Според мене нито за животното ще е добре, нито за самите цветя, така че по-добре само едното. Даже някъде бях чела, че е добре да не се докосват въобще до стените на самия съд :idea:

Защо ще е зле, ако растенията са подходящи за самото животно, дори няма ли да се чувства по-комфортно?

Точно това имам предвид, бих ги комбинирала, като всяко е подходящо за другия и най-вече растенията за животното, не бих му сложила някакви растения, от които да умре животинчето. Но аз както се замислих, сякаш ей ся отивам и почвам. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Декоративен терариум за цветя - какво трябва да съдържа, за да е красив и да оцелеят растенията?

Мнениеот Kremiliya » 27 Май 2015, 15:45

Аз съвсем сериозно започнах да обмислям как да си направя. Чудя се само, дали тези камъчета, заместват почвата или има и пръст вътре?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта