Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот moni.sparrow » 11 Мар 2015, 16:32

Настроението ми се вдига тези дни заради предстоящата пролет и се чувствам много добре, даже вече обмислих каква почивка да си спретнем за лятото :)

Много ми се иска да направя някаква промяна в косата си и скоро попаднах на една серия от изсветляващи гелове за коса, които не са като боята, а само правят оттенък на косата, като този на Мила Кунис, но към русите гами :idea: ;)
Hair-Colours.jpg
Hair-Colours.jpg (23.29 KiB) Прегледано 1350 пъти
Много ми хареса как стои косата по този начин, затова се и замислих дали да не използвам тези гелове, но може би има опасност цветовете на кичурите да станат доста по-светли от тона на косата ми и по-скоро оранжеви, :idea: тъй като в съдържанието видях, че присъства водороден пероксид :idea: и ще се получи не като отблясък, а като едновремешните кичури, с които косата ти изглежда като наакана от птички :D :D

Какво ще кажете вие, какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса и кои видове от тези гелове сте използвали, на коя марка и косата става ли твърда, както след боядисване или си остава като мека и бляскава? :?:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот MollyDolly » 11 Мар 2015, 16:48

Когато за пръв път реших да си играя с цветовете на косата ми, реших да ползвам такъв гел, тъй като имах бели коси, но имах нужда и от цялостна промяна, та за времето, в което стоях с този гел на косата, от светло кестеняв, цвета премина в оранжев и стана патешко рус :D голяма грешка от моя страна... но без значение, след това лесно се покри с тъмна боя :idea: Та, ако искаш да изпробваш може да си вземеш и да видиш как би станало само на един кичур :idea:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот dejavu » 11 Мар 2015, 16:58

Никога не съм използвала, но и на мен много ми харесва, особено на по-светли и дълги коси с естествени къдрици стоят много хубаво такива светли кичури
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Malina » 16 Мар 2015, 15:05

Не съм ползвала такъв тип гел, но бих си взела, сигурно ще е готино, ако ми се промени цвета на косата и стане по-мек и светъл :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Коцева » 09 Апр 2015, 17:12

Това е много готино, особено за лятото, косата ти да е с отенъци като че ли сега си се върнал от плаж - бебешко руси, е, то пак зависи от самата коса и от това колко е тъмна или светла, но до колкото зная има само едно правило - боята или гела, който си решила да си слагаш да е с максимум 2 тона по-светъл от цвета на косата ти! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Апр 2015, 20:17

Коцева написа:Това е много готино, особено за лятото, косата ти да е с отенъци като че ли сега си се върнал от плаж - бебешко руси, е, то пак зависи от самата коса и от това колко е тъмна или светла, но до колкото зная има само едно правило - боята или гела, който си решила да си слагаш да е с максимум 2 тона по-светъл от цвета на косата ти! ;)

Много ефектно става наистина, бих го пробвала, но ако и косата ни е такава на вълни ще стане много ефектно, или пък да си направим "домашно" омбре! :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Lollipop » 14 Апр 2015, 10:53

Супер интересно звучи да се изсветлява по такъв начин косата, точно за лятото е супер :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Malina » 29 Апр 2015, 14:42

Така, започна да се стопля и аз се сетих за тези гелове! Давайте идея - как, защо, кога и прочие! Моите сладури от детската градина завършват тази година и ми се иска да си променя малко визията ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот gomez123 » 27 Май 2015, 11:22

Malina написа:Така, започна да се стопля и аз се сетих за тези гелове! Давайте идея - как, защо, кога и прочие! Моите сладури от детската градина завършват тази година и ми се иска да си променя малко визията ;)

Защо - не мога да ти кажа, но как - лесно е... мажеш и косата започва да се изсветлява, като момента в който ви хареса, просто влизаш в банята и си оставяш този цвят на кичурите :idea: ;) Например на дълги коси много отива по едно-две кичурчета отпред, както става на светлите коси лятото, много естествено е :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Използвали ли сте и какъв е ефектът от изсветляващите гелове за коса?

Мнениеот Mamacita » 01 Юли 2015, 10:05

gomez123 написа:
Malina написа:Така, започна да се стопля и аз се сетих за тези гелове! Давайте идея - как, защо, кога и прочие! Моите сладури от детската градина завършват тази година и ми се иска да си променя малко визията ;)

Защо - не мога да ти кажа, но как - лесно е... мажеш и косата започва да се изсветлява, като момента в който ви хареса, просто влизаш в банята и си оставяш този цвят на кичурите :idea: ;) Например на дълги коси много отива по едно-две кичурчета отпред, както става на светлите коси лятото, много естествено е :idea:

Така е, но в никакъв случай не биха могли да станат като тези на снимката, т.е. кичурите са доста по-руси, но пък изглеждат много приятно, особено на светли коси :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron