Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот dessiblond » 20 Мар 2015, 17:57

Вииинаги съм искала да имам светли очи. Като дете си мислих, че когато порасна очите ми ще променят цвета си, защото на баща ми са зелени, уви не стана точно така :| Но не си губя надежда, имам си лещи и когато ми се прииска си ги слагам!

Доста по-голям ефект виждам върху хората около мен, когато ги погледна със сини очи, някак като подчинени са ми :lol: :lol: Разбрах, че има някаква процедура, която все още не се прилага, но я има, та с нея може да се променя цвета на очите в замяна на около 5 хил. долара :!:
Cute-Blue-Eyes.jpg
Cute-Blue-Eyes.jpg (10.02 KiB) Прегледано 2091 пъти
Не зная дали за момента или по принцип тази процедура може да бъде опасна за зрението, но при всички положения, бих се положила, за да направя очите си в мечтаното синьо :idea: Вие бихте ли желали да промените цвета на очите си и то не временно, а завинаги? :?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот lini_leni » 20 Мар 2015, 18:04

Не е ли по-редно да се задоволим с това, което ни е дала природата, без да се опитваме да променяме коренно всичко :roll: И откъде накъде всъщност да го правим, не го смятам за редно :idea: :evil: Може да имам кафяви очи, но доста от познатите ми, например, намират светлите очи и по-специално сините за отблъскващи!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Loreyn » 20 Мар 2015, 18:10

Да, бих ги променила, но ако си беше по-евтинко, не мисля, но и без друго не мисля, че много хора биха се подложили, а как се случва самата смяна на цвета, оцветява се като татуировка ли? :roll:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Мар 2015, 18:23

lini_leni написа:Не е ли по-редно да се задоволим с това, което ни е дала природата, без да се опитваме да променяме коренно всичко :roll: И откъде накъде всъщност да го правим, не го смятам за редно :idea: :evil: Може да имам кафяви очи, но доста от познатите ми, например, намират светлите очи и по-специално сините за отблъскващи!

Да, и на мен ми изглеждат много отблъскващи, студени и злобни! Досега не съм видяла едни човек със сини очи, който да те предразполага и да се чувстваш спокойно около него, докато хората с кафеви очи са много по-дружелюбни сякаш. Аз не бих си сменила цвета на очите изобщо!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Локумът » 21 Мар 2015, 08:31

Ей това е, след пластичните операции на бюста това ще е от новите желания на абитуриентките! :)) Последния хит - очи в син, розАв или цвят праскова!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот kauda » 23 Мар 2015, 17:50

Това е отвратително просто, какъв ненормалник трябва да си, че да си промениш цвета на очите, много неприятно!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Pipilota » 03 Апр 2015, 10:05

Аз не бих го направила, така или иначе това си е генетично заложено с какви очи ще си и тези обикновено на човек си му отиват най-много. :) Никога не бих сменила цвета на очите си, толкова пък да са ми и грозни сините очи. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Kaya » 03 Апр 2015, 10:19

Красиви са очите на това бебенце, но на живо сините очи далеч не са това, което виждаме тук! :))) Не бих си сменила очите със сини, зелени повече ми харесват. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Neven498 » 27 Апр 2015, 14:58

Странно ми е защо се опитваме да променим онова, което имаме и винаги се стремим към нещо, от което... невинаги имаме нужда? По-важните неща не се коригират с инжекции. Като посредствеността, например. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Бихте ли се подложили на процедура, за да направят очите ви сини?

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 15:58

Neven498 написа:Странно ми е защо се опитваме да променим онова, което имаме и винаги се стремим към нещо, от което... невинаги имаме нужда? По-важните неща не се коригират с инжекции. Като посредствеността, например. ;)

Е да ама си е една от най-големите болежки на съвременния свят, така че докато има посредственост, ще има и инжекции за всяка прищявка :!:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта