Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Локумът » 21 Апр 2015, 16:03

annamaria написа:Скъпичко е да :roll: Но като вече не си на 20 години е редно да се замисляш какво си плескаш по лице и тяло :) Поне аз съм на това мнение де. Едно време даже не си мажех лицето с нищо, а когато почнах нямах никакви проблеми и с кремче на нивеа от 2 лева. Нещата се променят обаче и сме готови да даваме повечко пари за козметика...

Е, да очакваш да се подмладиш, но то не всеки път би станало така, както си представяш и искаш :)) Годинките си минават и това е.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот annamaria » 21 Апр 2015, 16:18

Локумът написа:
annamaria написа:Скъпичко е да :roll: Но като вече не си на 20 години е редно да се замисляш какво си плескаш по лице и тяло :) Поне аз съм на това мнение де. Едно време даже не си мажех лицето с нищо, а когато почнах нямах никакви проблеми и с кремче на нивеа от 2 лева. Нещата се променят обаче и сме готови да даваме повечко пари за козметика...

Е, да очакваш да се подмладиш, но то не всеки път би станало така, както си представяш и искаш :)) Годинките си минават и това е.

Е, фактите са си факти ;)
Но не можеш да не се съгласиш, че на по 20-20и малко хора се замислят с какво се хранят, какви козметики използват, какви гримове си слагат (тук, май не важи за теб), какво и как си причиняват на кожа и коса...Чак по-късно се замисляш, че е по-добре да отделяш парички за тези неща, а не само за забави :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Локумът » 21 Апр 2015, 16:32

А, аз не се замислям пък и никога не съм се замисляла. :) Ти представяш ли си, да седна да се мажа с жената, то само за козметика трябва да работя и мойте двамата като кажат давай и за тях - блахх! :shock:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот annamaria » 23 Апр 2015, 11:49

Локумът написа:А, аз не се замислям пък и никога не съм се замисляла. :) Ти представяш ли си, да седна да се мажа с жената, то само за козметика трябва да работя и мойте двамата като кажат давай и за тях - блахх! :shock:

:?: :idea: :D

Превенцията спестява пари ;) А и нали знаеш 'евтиното понякога излиза по-скъпо'.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Pipilota » 23 Апр 2015, 11:57

Ако робуваш на външния си вид.. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Апр 2015, 13:05

Pipilota написа:Ако робуваш на външния си вид.. :)

Е, много е важно всяка една жена да изглежда добре, все пак това е нещото, което ни котира. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот annamaria » 27 Апр 2015, 13:18

Ваня Стойчева написа:
Pipilota написа:Ако робуваш на външния си вид.. :)

Е, много е важно всяка една жена да изглежда добре, все пак това е нещото, което ни котира. :mrgreen:

А и не мисля, че е робуване това да внимаваш каква козметика ползваш и каква храна ядеш. Трябва да се мисли и за здравето...кожата е много важна и това как я третираме.

Локумът нищо не каза относно смяната на мъжки-женски род :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Локумът » 27 Апр 2015, 14:16

annamaria написа:
Локумът нищо не каза относно смяната на мъжки-женски род :lol:

:lol: :lol: :lol: Гледам си се затъжила за мене, само ж'ната да не разбере. Иначе съм допуснал грешка в писането, то да ми се случва за първи път с мед да го намажеш, па после и останалото ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Но ако се мажеш редовно и жена ще стана, спешъл фор ю. :)) Ще заприличаме на оня тъп тийн филм, дето мъжете се натикаха в женско общежитие, че и аз на там съм тръгналА. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Tinki » 28 Апр 2015, 11:12

Хора, видях се с приятелка, която роди преди 3 месеца и нещо и много се беше запънала да си възвърне тялото и кожата. Да ви кажа почти не се забелязват вече стрии :o Правила е някакви домашни мазила и е мазала и с комплекта на лавилин, както и някакъв режим на хранене, но да ви кажа, е като нова :idea:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот fawla » 28 Апр 2015, 11:35

Tinki написа:Хора, видях се с приятелка, която роди преди 3 месеца и нещо и много се беше запънала да си възвърне тялото и кожата. Да ви кажа почти не се забелязват вече стрии :o Правила е някакви домашни мазила и е мазала и с комплекта на лавилин, както и някакъв режим на хранене, но да ви кажа, е като нова :idea:

A тя дали е имала много стрии? Едно е да имаш малко, друго е да си с дълбоки и червени ресни дебели 1 пръст.. :roll:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron