Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот moni.sparrow » 29 Май 2015, 13:02

annamaria написа:Ами те са някакви странни да ти кажа :) Всичко явно им е някакво доста специализирано и профилирано, ако мога да се изразя така :lol: Виж, че нямат обикновени продукти. Имам предвид обикновен шампоан, обикновен крем и т.н. Може би единствено интимният душ-гел е универсален :roll:

Пробвала ли си интимния душ-гел и как ти се стори, моя на свършване, та се чудя какъв да си взема, а относно това, че са лечебни продуктите им, не е ли добре да се консултираш с лекар преди да ги купиш :idea:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот annamaria » 29 Май 2015, 15:16

moni.sparrow написа:
annamaria написа:Ами те са някакви странни да ти кажа :) Всичко явно им е някакво доста специализирано и профилирано, ако мога да се изразя така :lol: Виж, че нямат обикновени продукти. Имам предвид обикновен шампоан, обикновен крем и т.н. Може би единствено интимният душ-гел е универсален :roll:

Пробвала ли си интимния душ-гел и как ти се стори, моя на свършване, та се чудя какъв да си взема, а относно това, че са лечебни продуктите им, не е ли добре да се консултираш с лекар преди да ги купиш :idea:

Аз съм с него да и го взех защото ми е много чувствителна там кожата и след обезкосмяване ставаше много зле, не съм го взимала с цел дезодорант. Сега с него съм супер :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Lisica » 29 Май 2015, 16:35

О, 100% е хубав, не мисля, че като е лечебна козметиката им в повечето случаи това задължава лекарско мнение, вземи си и го пробвай.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 09 Юли 2015, 13:37

annamaria написа:
moni.sparrow написа:
annamaria написа:Ами те са някакви странни да ти кажа :) Всичко явно им е някакво доста специализирано и профилирано, ако мога да се изразя така :lol: Виж, че нямат обикновени продукти. Имам предвид обикновен шампоан, обикновен крем и т.н. Може би единствено интимният душ-гел е универсален :roll:

Пробвала ли си интимния душ-гел и как ти се стори, моя на свършване, та се чудя какъв да си взема, а относно това, че са лечебни продуктите им, не е ли добре да се консултираш с лекар преди да ги купиш :idea:

Аз съм с него да и го взех защото ми е много чувствителна там кожата и след обезкосмяване ставаше много зле, не съм го взимала с цел дезодорант. Сега с него съм супер :)

А той от типа на камък дезодорантите ли е, които на мокра кожа се нанасят? :roll:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Юли 2015, 14:17

Сега ми се появи упорит пърхот, който не маха и с хед енд шолдърс и се чудя дали да не си взема лавилин, но колко време се използва?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 09 Юли 2015, 14:21

marsu написа:Сега ми се появи упорит пърхот, който не маха и с хед енд шолдърс и се чудя дали да не си взема лавилин, но колко време се използва?

Не мисля, че има значение колко време ще се използва, т.е. не е като специализираната медицинска козметика, а не зная за колко време ще даде шампоан
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Lisica » 14 Юли 2015, 15:07

Използва се докато отшумят проблемите и ако се появят пак и не си вземайте в промеждутъка евтина козметика, за да не предизвикате на бързо да се появят старите проблеми :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Fancy » 14 Юли 2015, 16:01

Lisica написа:Използва се докато отшумят проблемите и ако се появят пак и не си вземайте в промеждутъка евтина козметика, за да не предизвикате на бързо да се появят старите проблеми :)

Да, това е важно да не се купува евтина козметика, която знаеш, че ти предизвиква проблеми, както и стилизиращи продукти, особено за хора с по-нежен скалп :!:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юли 2015, 09:07

Как да си стилизирам късата коса без стилизиращи продукти, на мен те ми правят проблеми, въпреки че не използвам много евтина козметика, е разбира се не вземам и някаква скъпа много де..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Nightmare » 15 Юли 2015, 11:22

rabotnata pchela написа:Как да си стилизирам късата коса без стилизиращи продукти, на мен те ми правят проблеми, въпреки че не използвам много евтина козметика, е разбира се не вземам и някаква скъпа много де..

Добре е да се пробват различни варианти и особено при стилизиращите да се пази скалпа, тъй като проблемът с пърхота си идва от там, затова не е много добър вариант да се използват лакове за коса!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron