Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Gorica23 » 03 Апр 2015, 15:07

Neven498 написа:
Леля Живка написа:Така е, трябва да се внимавам много, когато се подбират и продуктите и процедурите, не бива да се вземат решения с лека ръка.

По-скоро решенията би следвало да се вземат от квалифициран специалист-дерматолог. Какви ли не недоразумения съм виждала точно, защото хора си назначават самолечение, без дори да имат идея какво точно третират. :|


Точно това имам предвид, при здравословен проблем самолечението само вреди. Аз също съм патила от глупостта си, но последният път сериозно си навредих и вече се обръщам към специалисти. Кожата реагира на състоянието на организма ни, много фактори и оказват влияние, за които не си даваме сметка.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Gorica23 » 03 Апр 2015, 15:09

Neven498 написа:
Леля Живка написа:Така е, трябва да се внимавам много, когато се подбират и продуктите и процедурите, не бива да се вземат решения с лека ръка.

По-скоро решенията би следвало да се вземат от квалифициран специалист-дерматолог. Какви ли не недоразумения съм виждала точно, защото хора си назначават самолечение, без дори да имат идея какво точно третират. :|


Точно това имам предвид, при здравословен проблем самолечението само вреди. Аз също съм патила от глупостта си, но последният път сериозно си навредих и вече се обръщам към специалисти. Кожата реагира на състоянието на организма ни, много фактори и оказват влияние, за които не си даваме сметка.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 08 Апр 2015, 12:18

Сега е най - благоприятния сезон за процедури, да се освежим след зимата. Тази година с д-р Каляшева решихме да започнем със средно дълбок пилинг и след това ще продължим с мезотерапия.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Doktoricata » 15 Апр 2015, 14:35

Здравейте, бях на преглед и мога да се похваля, че вече не съм неука по въпроса. Начина по който работи д-р Каляшева определено ми допада, обсъдихме внимателно всичко, какво търся и как да го постигнем. Даде ми паспорт със стикер, който съдържа уникален номер за всеки използван продукт. Днес ми се обади да провери как съм и ми назначи преглед, за който няма да плащам, искала сама да прецени ефекта и дали нямам нужда от ретуш. В момента се харесвам, но ще се възползвам от предложението.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Neven498 » 15 Апр 2015, 16:39

Doktoricata написа:Здравейте, бях на преглед и мога да се похваля, че вече не съм неука по въпроса. Начина по който работи д-р Каляшева определено ми допада, обсъдихме внимателно всичко, какво търся и как да го постигнем. Даде ми паспорт със стикер, който съдържа уникален номер за всеки използван продукт. Днес ми се обади да провери как съм и ми назначи преглед, за който няма да плащам, искала сама да прецени ефекта и дали нямам нужда от ретуш. В момента се харесвам, но ще се възползвам от предложението.

Паспорт със стикер? За първи път чувам.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот ManiJani » 15 Апр 2015, 17:14

Neven498 написа:
Doktoricata написа:Здравейте, бях на преглед и мога да се похваля, че вече не съм неука по въпроса. Начина по който работи д-р Каляшева определено ми допада, обсъдихме внимателно всичко, какво търся и как да го постигнем. Даде ми паспорт със стикер, който съдържа уникален номер за всеки използван продукт. Днес ми се обади да провери как съм и ми назначи преглед, за който няма да плащам, искала сама да прецени ефекта и дали нямам нужда от ретуш. В момента се харесвам, но ще се възползвам от предложението.

Паспорт със стикер? За първи път чувам.

А всъщност каква процедура си тръгнала да правиш и по какъв начин се случва ретуша??
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 16 Апр 2015, 13:07

Neven498 написа:
Doktoricata написа:Здравейте, бях на преглед и мога да се похваля, че вече не съм неука по въпроса. Начина по който работи д-р Каляшева определено ми допада, обсъдихме внимателно всичко, какво търся и как да го постигнем. Даде ми паспорт със стикер, който съдържа уникален номер за всеки използван продукт. Днес ми се обади да провери как съм и ми назначи преглед, за който няма да плащам, искала сама да прецени ефекта и дали нямам нужда от ретуш. В момента се харесвам, но ще се възползвам от предложението.

Паспорт със стикер? За първи път чувам.


Да, и аз имам паспорт в него се нанасят стикерите на продуктите, които ползва, това е гаранция за качеството на материалите и сигурност за пациента какво му слагат.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Doktoricata » 17 Апр 2015, 11:07

ManiJani написа:
Neven498 написа:
Doktoricata написа:Здравейте, бях на преглед и мога да се похваля, че вече не съм неука по въпроса. Начина по който работи д-р Каляшева определено ми допада, обсъдихме внимателно всичко, какво търся и как да го постигнем. Даде ми паспорт със стикер, който съдържа уникален номер за всеки използван продукт. Днес ми се обади да провери как съм и ми назначи преглед, за който няма да плащам, искала сама да прецени ефекта и дали нямам нужда от ретуш. В момента се харесвам, но ще се възползвам от предложението.

Паспорт със стикер? За първи път чувам.

А всъщност каква процедура си тръгнала да правиш и по какъв начин се случва ретуша??


Премахнахме бръчките от носа към устата, така наречените назолабиални бръчки с хиалуронов пълнител, ботокс в горната част на лицето. По неин съвет започнахме с малки количества, за да седи естествено на лицето ми, имах притеснения за ботокса, но мимиката ми се запази. За ретуша ще разкажа като отида, имам час след 10 дни. Отоците спаднаха и тя самата иска да ме види как изглеждам.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот kauda » 17 Апр 2015, 12:14

Направо снимка преди и сега да видим разликата, аз не съм голяма почитателка на ботокса, но и това време ще дойде като остарея.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 20 Апр 2015, 16:07

И аз съм любопитна за снимки, ама мои не бих пуснала. Това е лично, а света е толкова малък и едва ли Doktoricata ще се съгласи. Да видим! :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта