
annamaria написа:абе момичета, сега като се замисля какво ще си подготвим като коледен подарък? няма ли малко да се пипнем оттук-оттам,за да изглеждаме добре. чудя се каква ли разхубавителна процедура мога да си направя например при доктор Каляшева.
Pacienti написа:annamaria написа:абе момичета, сега като се замисля какво ще си подготвим като коледен подарък? няма ли малко да се пипнем оттук-оттам,за да изглеждаме добре. чудя се каква ли разхубавителна процедура мога да си направя например при доктор Каляшева.
Зависи какво търсиш и в какво състояние е кожата ти. Има различни процедури, при едни ефекта се проявява след няколко, при други веднага както след ботокс.
Нея я уважавам, защото прави дългосрочен план как да се грижиш за кожата, съобразен с индивидуалните нужди на всеки, мисли в бъдеще време, не само в настоящо.
annamaria написа:Pacienti написа:annamaria написа:абе момичета, сега като се замисля какво ще си подготвим като коледен подарък? няма ли малко да се пипнем оттук-оттам,за да изглеждаме добре. чудя се каква ли разхубавителна процедура мога да си направя например при доктор Каляшева.
Зависи какво търсиш и в какво състояние е кожата ти. Има различни процедури, при едни ефекта се проявява след няколко, при други веднага както след ботокс.
Нея я уважавам, защото прави дългосрочен план как да се грижиш за кожата, съобразен с индивидуалните нужди на всеки, мисли в бъдеще време, не само в настоящо.
да разбирам ли,че уважаваж ботокса като средство за разкрасяване? извинявай, може и да съм те питала ти слагала ли си си ?
Pacienti написа:Как може да изглежда така на 60г.!!!![]()
http://buzzbox.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D ... %80%D0%B8/
Doktoricata написа:Pacienti написа:Как може да изглежда така на 60г.!!!![]()
http://buzzbox.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D ... %80%D0%B8/
Има и ген тука, вижте и тялото, по-специално краката много ме впечатлиха, лицето е ясно, за ботокса съм 100% сигурна.
annamaria написа:Pacienti, а химическият пилинг дълбок ли е? при него има значение през кой период от годината се прави,нали знаеш?
Pacienti написа:annamaria написа:Pacienti, а химическият пилинг дълбок ли е? при него има значение през кой период от годината се прави,нали знаеш?
Химическите пилинги са повърхностен, среден и дълбок зависимост от процента на киселината, която се използва. Препоръчително е да се правят есента и зимата когато слънцето е слабо, задължително лицето се маже със слънцезащитен крем и кожата трябва да се хидратира често. На какъв пилинг ще се подложиш ще го решите с дерматоложката ти за да постигнеш желания ефект.
Тук можеш да намериш подробно описание какво представлява хим. пилинг. :)
http://www.drkaliasheva.com/articles/himicheski-piling
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта