Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот annamaria » 13 Авг 2018, 11:53

Чувала съм за такива случаи, в които да се вади хиалурона и добре че я има таза възможност защото при силикона очевидно няма как да стане, когато са правени устни с него. По принцип дерматолозите винаги казват колко е препоръчително, за да стане добре, друг е въпросът, че има жени, които определено прекаляват и не се вслушват в мнението на лекаря.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот rali06 » 16 Авг 2018, 11:31

Отдавна се каня да повдигна малко ъгълчетата на устните, но все още не съм го направила. Забелязвате ли как падат надолу с течение на годинките и се получава една тъжна физиономия? Мисля обаче, че с малко хиалурон нещата ще се оправят.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот ivi89 » 17 Авг 2018, 16:10

Рали, наистина с малко филър в устните в тази ситуация човек придобива коренно различно излъчване и по-младежко излъчване.Виждала съм при приятелки каква разлика има, струва си процедурата с две ръце.
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот tinkerbell » 20 Авг 2018, 17:18

rali06 написа:Отдавна се каня да повдигна малко ъгълчетата на устните, но все още не съм го направила. Забелязвате ли как падат надолу с течение на годинките и се получава една тъжна физиономия? Мисля обаче, че с малко хиалурон нещата ще се оправят.


При една приятелка с малко хиалурон оправиха бръчките над горната устна, които са често срещани при пушачите. Направо поне с 5 години се подмлади.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот annamaria » 21 Авг 2018, 14:24

Сещам се за какъв тип бръчки говориш.. Много са досадни и стоят много грозно така върху горната устна. И май само хиалурон ги оправя.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Авг 2018, 18:55

Доста грозни бръчки! не знаех, че са характерни за пушачите. Но забелязваммного млади жени с много бръчки, при тях би била добре процедура. Вижда ми се излишно при 60 годишни жен, тръгнали да се напрвят на млади мацки. :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Lisandra » 22 Авг 2018, 16:32

marsu написа:Доста грозни бръчки! не знаех, че са характерни за пушачите. Но забелязваммного млади жени с много бръчки, при тях би била добре процедура. Вижда ми се излишно при 60 годишни жен, тръгнали да се напрвят на млади мацки. :mrgreen:

Не виждам нищо лошо възрастните жени да се поддържат. Защо трябва да изглеждат стари и съсухрени. Иначе тези бръчки много състаряват, при някои направо е набраздено над горната устна. Коригират се точно с хиалурон.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот rali06 » 22 Авг 2018, 16:50

И аз се сещам за кои бръчки ми говорите. И това наистина е по-характерно за пушачките. Напоследък също забелязвам сухи участъци по моята кожа и се чудя как да положа грижи за тях.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Lisandra » 22 Авг 2018, 17:17

Хидрапил е чудесна терапия за хидратиране на кожата. Нормално е от горещините кожата да е по-суха.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот annamaria » 27 Авг 2018, 16:57

Но понякога, за да се коригират по-сухи участъци е необходимо не само освежаваща процедура, но и да кажем малко хиалурон. На устните наистина стои много свежо и деликатно, когато е поставен в разумни граници.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта