Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Doktoricata » 21 Мар 2015, 14:18

Забелязвам, че кожата на лицето ми все по-трудно се възстановява, бръчките стават явни и тена ми не е ок. Лаик съм в областта на естетичната дерматология и ще съм благодарна за всички съвети, на какво сте се подлагали, болезнено ли е, заслужава ли си и доволни ли сте от ефекта...
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот M.Tasheva » 21 Мар 2015, 14:31

Ако трябва да се действа по-радикално, то смятам, че е добре да се постави ботокс или от тези щуротии, които си имат наистина дълготраен ефект. Не разбирам и аз много, но смятам за безсмислено да се хвърлят купища пари по дерматолози и салони за красота, като след 3 месеца ще се налага да започнеш отначало. :evil:
Аз самата не съм първа младост, :oops: но все още не съм се решила на по-драстични стъпки, но поддържам кожата си и като за годините си, се смятам за младолика :D :oops:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот lussy » 21 Мар 2015, 14:53

Много интересна тема, радвам се, че сте я захванали :) :) Мислила съм си за след време, понеже все още към по-младичките минавам, че ще е най-добре да се подложа на плазмолифтинг, тъй като се използва единствено моята кръв за тази процедура. Дори видях, че тук има един лекар, който консултира точно за това topic10052.html, но като не съм се решила все още и направо не зная какво да го питам :roll: :D
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 23 Мар 2015, 15:17

Аз се подлагам на мезотерапия за премахване на фините бръчки при д-р Каляшева. Правя я веднъж в годината, влияе освежаващо и подобрява еластичността на кожата ми особено след зимния сезон.
За възрастта ми това е достатъчно, но по нататък смятам да се възползвам и от други процедури.
Ташева, задължително тези процедури трябва да се правят от професионалисти т.е. дерматолози, които имат индивидуален подход. Всяка кожа е различна и не може да се третира по един и същ начин.
Ако отидете на консултация ще се учудите колко достъпни са цените, моят съвет е да се възползвате!
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот qwerryyy » 23 Мар 2015, 15:34

Не съм се подлагала на никакви процедури досега, но вече усещам, че имам фини бръчки по челото, каква е най-добрата процедура, с която да ги запълня, защото все още съм доста млада и не ми се иска да ставам по-сбръчкана... :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 23 Мар 2015, 15:44

qwerryyy написа:Не съм се подлагала на никакви процедури досега, но вече усещам, че имам фини бръчки по челото, каква е най-добрата процедура, с която да ги запълня, защото все още съм доста млада и не ми се иска да ставам по-сбръчкана... :roll:


Мезотерапията е идеален вариант за теб. Ето и една публикация по въпроса, но пак казвам задължително се консултирай с лекар.
http://www.drkaliasheva.com/articles/po ... ez-skalpel
Цитирам моята дерматоложка "Един млад пациент между 20-30 години се нуждае само от хидратиращи леки мезотерапии , компетентна консултация за правилно поддържане на кожата и евентуално подходящи за възрастта пилинги".
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Мар 2015, 16:50

Добре де, такива процедури не е ли логично да се прилагат в по-напреднала възраст, на млада кожа защо трябва да се затормозява, или по-скоро изнежва до толкова, че да не може да се справя сама с необходимото ѝ?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Коцева » 23 Мар 2015, 17:00

Pacienti написа:
qwerryyy написа:Не съм се подлагала на никакви процедури досега, но вече усещам, че имам фини бръчки по челото, каква е най-добрата процедура, с която да ги запълня, защото все още съм доста млада и не ми се иска да ставам по-сбръчкана... :roll:


Мезотерапията е идеален вариант за теб. Ето и една публикация по въпроса, но пак казвам задължително се консултирай с лекар.
http://www.drkaliasheva.com/articles/po ... ez-skalpel
Цитирам моята дерматоложка "Един млад пациент между 20-30 години се нуждае само от хидратиращи леки мезотерапии , компетентна консултация за правилно поддържане на кожата и евентуално подходящи за възрастта пилинги".

За мен това е шокиращо, какво означава млад пациент на 20-30, та те на 20 са си още деца, а и тези лекари не ми вдъхват доверие, като я видя само колко й е изкуствена физиономията, тръпки ме побиват! Разбирам да искаш да изглеждаш добре е едно, друго е да си колкото мен 40+ и да искаш да имаш лицето на 20 годишно дете! Нямам нищо лично против д-р Каляшева, но според мен подобни коментари са престъпни :evil:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот dinkog » 23 Мар 2015, 17:16

За съжаление все повече млади момичета минават през такива процедури, което е направо плашещо, но това е друга тема.... да не ги смесваме тук нещата ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 23 Мар 2015, 17:36

Има млади хора, които още от пубертета имат проблемна кожа, и определени терапии помагат да се реши този проблем. Какво престъпно има в компетентна консултация за правилно поддържане на кожата и ЕВЕНТУАЛНО подходящи за възрастта пилинги. Брат ми беше на 17г. когато започна да я посещава и благодарение на лечението, което му проведе д-р Каляшева, не се притеснява да го гледат в лицето. Единствено шокиращ е твоят прочит на цитата ми, а останалото няма нужда от коментар, защото е под всякакво ниво.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта