Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Миглен » 11 Апр 2015, 13:17

Имам болки в долната част на гръбнака ( кръста ) от близо година и имам постоянна болка не знам от какво ми е случи се изведнъж -- върпос ? !
Миглен
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Апр 2015, 12:39

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Апр 2015, 10:18

Аз страдам от болка в гърба, която ми се появява като стоя постоянно на работа. Сега почивните дни почти не съм сядала и болката я няма, при теб дали не е същото положение?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Миглен » 13 Апр 2015, 12:08

Не,не при мен изведнъж ей така една сутрин още от ставането ми и едвам си движех краката нещо като ( парализирани ) бяха и така бяха сковани около 1 месец може би 2 изчаках да мине време, но не мина и си имам постоянна болка долу без значение прав,седнал или клекнал съм само като лежа определено време и изчезва болката.
Миглен
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Апр 2015, 12:39

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот FramarLekari » 14 Апр 2015, 10:01

Миглен написа:Имам болки в долната част на гръбнака ( кръста ) от близо година и имам постоянна болка не знам от какво ми е случи се изведнъж -- върпос ? !


Здравейте, Миглен!

Препоръчваме Ви консултация с невролог, който да Ви прегледа, назначи необходимите изследвания и да Ви предпише на базата на това подходяща за Вас терапия.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Миглен » 14 Апр 2015, 11:00

Добър ден !
Аз направих нужните изследвания като:рентгенова снимка на гръбначния стълб и ми препоръчаха някаква паста,мисля че беше ( Алгазан ) в продължение на 1-2 месеца да се мажа със нея,но нищо не стана болката си продължи до сега опитвах всичко даже прибягнах и към упражнения и те не ми помогнаха толкова.
Миглен
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Апр 2015, 12:39

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот FramarLekari » 14 Апр 2015, 14:33

Миглен написа:Добър ден !
Аз направих нужните изследвания като:рентгенова снимка на гръбначния стълб и ми препоръчаха някаква паста,мисля че беше ( Алгазан ) в продължение на 1-2 месеца да се мажа със нея,но нищо не стана болката си продължи до сега опитвах всичко даже прибягнах и към упражнения и те не ми помогнаха толкова.


Каква диагноза Ви е поставена?

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Миглен » 14 Апр 2015, 18:12

Диагнозата ми беше свързана със нерв възпален или прищипан това ми казаха последно,но кое от двете е или изобщо дали е това не знам.
Миглен
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Апр 2015, 12:39

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот FramarLekari » 14 Апр 2015, 18:27

Миглен написа:Диагнозата ми беше свързана със нерв възпален или прищипан това ми казаха последно,но кое от двете е или изобщо дали е това не знам.


На контролен преглед ходихте ли?

Поздрави,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот Миглен » 14 Апр 2015, 19:22

Да няколко пъти последно преди около 1 месец и всеки път едно и също ... Реших да не ходя след като ще ми казват едно и също а промяна да няма.
Миглен
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Апр 2015, 12:39

Re: Болка в кръста от почти година, без ясна причина

Мнениеот FramarLekari » 15 Апр 2015, 10:42

Миглен написа:Да няколко пъти последно преди около 1 месец и всеки път едно и също ... Реших да не ходя след като ще ми казват едно и също а промяна да няма.


При един и същи лекар ли ходите? Може да посетите друг специалист за изясняване на състоянието Ви. При необходимост да се направят изследвания, като ЕМГ и компютърна томография. Възможно е да се нуждаете и от физиотерапия.

Тези статии с упражнения също могат да Ви бъдат от полза:
15 упражнения при дискова херния и болки в кръста
Преборете болките в гърба и кръста с 15 минути упражнения на ден

Успех,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта