Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2015, 11:12

Ambi написа:Дами, мисля че тук е мястото да ви поискам съвет. С моят приятел сме от година заедно. Отначало всичко беше 6! Майка му и баща му са разведени от както той е бил първи втори клас, израстнал е при майка си. На първият месец от връзката ни, той имаше огромно желание да ме запознае с майка си и това ме очуди. И така, случи се, запознах ме се.. жената е много съвремена, той си работи нито чака на нея за пари, храна и т.н, даже живее той при баба си, защото работата му се пада по-близко. Започна да ми прави впечатление към 7 8 месец, че постоянно разговорите им са по 3 4 пъти на ден.. Тя за всичко разчита на него, той разбира, че не е много правилно, но така го били научили да помага на родителите си(в което няма нищо лошо).. Въпросът ми е има ли смисъл да се притеснявам, че може да бъде свекърва-змия,свекърва-съкровище или просто той е мамино синче. П.С той е на 21 и подчертавам, не чака за нищо на майка си, освен да ми оправи някой друг документ.. Въпреки че това също ме дразни.. След като се бие в гърдите, че вече е голям и здрял.. би трябвало да не чака и за най-малкото от майка си, след като той може да си го свърши сам.

Не се опитвай да застанеш между тях, за съжаление, в по-голяма част от случаите момичето е губещо, а не майката, особено при толкова млади хора. Не търси ревност и съревнование с нея. Намери златната среда !:)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Snejna » 13 Юли 2015, 13:39

Напротив, той не е мамино синче, тя е тази, която търси помощ, в което няма лошо! А и плавно може да откланя по-лесните задачи, които може да си свърши сама майката. Няма смисъл да се ревнува от свекървата!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Rali_hr » 13 Юли 2015, 13:51

Във всяка една връзка трябва да имате нещо наум и да се притеснявате от мнението на майката. :) защото тази жена е способна да те издигне в очите на мъжа ти, но и да направи точно обратното! Затова моят съвет е да бъдеш внимателна, но и не си търси нарочно проблеми и не си измисляй, гледай обективно на нещата и прояви разбиране, ти си тази, която се намесваш в тяхната връзка. :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот qwerryyy » 01 Сеп 2015, 15:28

Моят приятел започна да контактува доста често във фейсбук с една негова колежка, тя е семейна, не знам дали да се притеснявам. Отношенията им са доста близки пишат си постоянно, на мен това ми пречи, все се киска към телефона си, като му кажа, че не ми е приятно той се сърди, как да постъпя?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот fawla » 24 Ное 2015, 16:24

qwerryyy написа:Моят приятел започна да контактува доста често във фейсбук с една негова колежка, тя е семейна, не знам дали да се притеснявам. Отношенията им са доста близки пишат си постоянно, на мен това ми пречи, все се киска към телефона си, като му кажа, че не ми е приятно той се сърди, как да постъпя?

Няма как освен да продължаваш да мрънкаш, за никой не е приятно половинакта да си чати с противоположния пол, все пак така много често се създават отношения, които далеч не са работни!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот nadqta » 24 Ное 2015, 17:06

fawla написа:
qwerryyy написа:Моят приятел започна да контактува доста често във фейсбук с една негова колежка, тя е семейна, не знам дали да се притеснявам. Отношенията им са доста близки пишат си постоянно, на мен това ми пречи, все се киска към телефона си, като му кажа, че не ми е приятно той се сърди, как да постъпя?

Няма как освен да продължаваш да мрънкаш, за никой не е приятно половинакта да си чати с противоположния пол, все пак така много често се създават отношения, които далеч не са работни!

Вие луди ли сте, всеки трябва да има и свои лични познати и близки хора, не може всичко да е общо, съответно нямате право да нарушавате това спокойствие, ако човекът ти има нужда от разнообразие, то ако не е тази ще е следващата, общо взето трудно можеш да го "опазиш"
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2015, 17:12

И на мен няма да ми е приятно, ако гаджето ми си чати с друга жена, вместо да прекарва времето си с мен!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот dessiblond » 26 Ное 2015, 14:11

Snejna написа:И на мен няма да ми е приятно, ако гаджето ми си чати с друга жена, вместо да прекарва времето си с мен!

Вие сте достатъчно време заедно, за да не може всеки да има и свое такова, нали?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот qwerryyy » 26 Ное 2015, 14:47

Има доста двойки, които почти нямат време за себе си,особено такива с децаи с работа на смени, и ако в малкото време, в което се засичат се случи така, че те започнат да игнорират жена си, за да си говорят с друга то е съвсем нормално да се ревнува!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Ginger » 01 Дек 2015, 13:45

qwerryyy написа:Има доста двойки, които почти нямат време за себе си,особено такива с децаи с работа на смени, и ако в малкото време, в което се засичат се случи така, че те започнат да игнорират жена си, за да си говорят с друга то е съвсем нормално да се ревнува!

Разбира се, но го има и другото ти живееш с този човек, излизате с приятели, нормално е да не си говорите толкова заедно, отколкото с приятели :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта