Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Bass » 03 Юни 2015, 12:03

fawla написа:
Bass написа:Абе искаше ми се да кажа, че това е типично женско, но и на мен ми се е случвало. Какво да се прави, има и такива хора, които са обсебващи. Не са задължително лоши, но е хубаво да се изговарят тия неща и да се поставят някакви ясни граници, иначе става мазало и драма.

Това е точно драма, но за мъже не мога да си го представя, признавам! Мисля, че мъжете са над тези чувства и глупости, нали за това са мъже ;)

Няма такова нещо. Накрая, като теглиш чертата, сме все хора ;)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот fawla » 03 Юни 2015, 12:20

Е то е така, това е ясно, но по-емоционалните постъпки са запазена марка на жените, а за мъжете ми е странно, не го виждам как някой мъж ще се обади на приятел и ще му мрънка, че е излязъл без него! :shock:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот kauda » 03 Юни 2015, 12:51

Явно навсякъде си има гнили ябълки, има доста емоционални момчета. Той този проблем по-скоро ми се струва, че трябва да е на хора, които се притесняват да изразяват себе си и са затворени, а такива, на които им е трудно да намират нови приятели - под път и над път. Но чак като по филмите психясване мисля, че не се случва, или поне се надявам бързо да ги диагностицират. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Локумът » 22 Юни 2015, 16:38

Добре, може да се случва и с някой друг мъж, може би някое хахо, но като цяло жените са тези, които си създават повече проблеми, тях просто ги кефи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Jully » 23 Юли 2015, 11:09

Като ученичка имах такава приятелка, която искаше постоянно да излизаме заедно, а аз се нуждая от лична свобода и да правя избора си кога с кой да се виждам. Беше ужасно, постоянно идваше с мен и се стараеше да ангажира цялото ми внимание, за да не говоря с друг :x
За мое щастие, успях да я игнорирам достатъчно, за да си намери друга "жертва". :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Loreyn » 23 Юли 2015, 11:48

Винаги съм страняла от подобни индивиди, опитвала съм се винаги да бъда инди и доколкото разбирам ми се получава :idea:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот qwerryyy » 23 Юли 2015, 13:25

Loreyn написа:Винаги съм страняла от подобни индивиди, опитвала съм се винаги да бъда инди и доколкото разбирам ми се получава :idea:

Ти няма как да разбереш че да страниш предварително..
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Локумът » 24 Юли 2015, 13:45

Аз до някъде разбирам тази ревност... все пак.. 0никой не ще да дели, особено ако човекът точно сефте си е намерил приятел и сега да го поделя с 20 човека не е лесно изобщо!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Elica » 24 Юли 2015, 14:32

Локумът написа:Аз до някъде разбирам тази ревност... все пак.. 0никой не ще да дели, особено ако човекът точно сефте си е намерил приятел и сега да го поделя с 20 човека не е лесно изобщо!

Така е но не можем да ги оправдаем, защото са социопати, нали? :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта