Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Malina » 30 Ное 2015, 16:47

Mon_ton написа:Ако белезите са останали от миналото, сегашните превенции ще имат ли смисъл? Но се замислих, кремовете като контратубекс дали имат ефект за белезите?

Май няма как да стане без някаква терапия, според това, което чета тук стигам до този извод. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот borkova » 30 Ное 2015, 17:36

Malina написа:
Mon_ton написа:Ако белезите са останали от миналото, сегашните превенции ще имат ли смисъл? Но се замислих, кремовете като контратубекс дали имат ефект за белезите?

Май няма как да стане без някаква терапия, според това, което чета тук стигам до този извод. :roll:

Специално за контратубекс не съм чувала нито един положителен отзив, може и по-ефикасни да има, но малко съмнителна ми е тази работа
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Pacienti » 20 Дек 2015, 20:01

Malina написа:
Mon_ton написа:Ако белезите са останали от миналото, сегашните превенции ще имат ли смисъл? Но се замислих, кремовете като контратубекс дали имат ефект за белезите?

Май няма как да стане без някаква терапия, според това, което чета тук стигам до този извод. :roll:

При стари белези задължително се правят терапии, пилинга много помага, но най - важно е да намериш лекар, който да приеме присърце проблема и заедно да извървите пътя, защото акнето не се лекува лесно, дълъг процес е!
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта