Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Апр 2015, 16:45

Много странно упражнение открих тези дни, понеже съм се решила, че трябва да стопя коремчето до началото на лятото.
Много ми се иска да проработи това упражнение с гълтане на корема, понеже е много лесно и не изисква толкова усилия, а казват, че наистина намалява обиколката на талията! :shock:

Всъщност това много го правихме като деца, понеже нашите все не ни даваха и се караха, та явно напук сме го правили, ама не е така вредно, както го изкарваха, де :!: и представлява това! ;)
jill.jpg
jill.jpg (20.84 KiB) Прегледано 2344 пъти
Според вас дали ще има желания резултат, времето от ден на ден става по-топло и няма много време за губене!

Мен най-много ме впечатли това, че е супер лесно и почти приятно :idea: Единствения пиниз, който има упражнението с гълтането на корема, това е в дишането, но като се усвои после смятам, че ще е лесно, вие как мислите, ще има ли ефект?!
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Упражнения с глътване на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот MerryPop » 21 Апр 2015, 16:48

Не мисля, че може да има някакъв ефект от тези упражнения, реално аз не разбирам как работят мускулите по време на гълтането на корема :?
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Упражнения с глътване на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Апр 2015, 16:48

Защо не пробваш с добрия стар фитнес, ти си хубаво и младо момиче, със сигурност и време имаш и можеш да отделиш достатъчно, за да ходиш на фитнес :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Упражнения с глътване на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот Bambaa » 21 Апр 2015, 16:50

Като се има предвид формата на йога гурутата, смятам, че със сигурност това работи, ако започнеш редовно да ходиш, би трябвало добре да ти се отрази цялостно, не само на коремчето :)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Упражнения с глътване на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот miron » 21 Апр 2015, 17:01

MerryPop написа:Не мисля, че може да има някакъв ефект от тези упражнения, реално аз не разбирам как работят мускулите по време на гълтането на корема :?

Ми че по същия начин и като правенето на коремни преси, така или иначе, за да се свие толкова корема, то мускулите изпитват някакво напрежение. ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот kauda » 21 Апр 2015, 17:20

Не вярвам, че ще ти навредят, така че ги пробвай тези упражнения и спокойно ги прави редовно, надали ще имаш някакви проблеми с тях.:)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Апр 2015, 20:39

Е такива упражнения надали ще навредят, досега йога да се оплаче от коремни болки не сме чули, нали? :)) Не мисля, че ще ти попречат на вътрешните части, затова спокойно ги прави, най-много наистина да успееш да се сдобиеш с тънка талия. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Апр 2015, 09:16

И аз като малка съм го правила това, не знаех, че може да бъде противопоказно, щом на вас са ви забранявали. ;) Иначе не знам дали ще помогне да имаш по-слаб корем, но надали ще навреди :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот nadqta » 23 Апр 2015, 17:04

rabotnata pchela написа:И аз като малка съм го правила това, не знаех, че може да бъде противопоказно, щом на вас са ви забранявали. ;) Иначе не знам дали ще помогне да имаш по-слаб корем, но надали ще навреди :)

Какво са разбирали по онова време родителите, те забраняват всичко, което им е изглеждало неестествено, но не са се замисляли и аз смятам, че ще е от полза, но нямам проблем толкова с корема, колкото с бедрата, а там няма как да ги глътна! :|
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Упражнения с гълтане на корема за намаляване обиколката на талията?

Мнениеот Lisica » 23 Апр 2015, 17:11

хехе, щеше да е много готино, ако можехме и бедрата си да ги гълтаме, За там май само яко тичане може да помогне или каране на колело :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта